TÜRK DİLİ EDB ÖĞRETMENLİĞİNİ KAZANMIŞIIIIM:)

Başlatan •·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•, 12 Ağustos , 2009, 20:40:50

« önceki - sonraki »

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 13 Ağustos , 2009, 17:53:10
tebrık ederım ebusummm..
inş bitirirs,n hayatım
inşallh ayşecim inşallh
önemli olan da o zaten  :D

burcuş

13 Ağustos , 2009, 20:43:13 #16 Son düzenlenme: 13 Ağustos , 2009, 20:47:39 burcuş
Alıntı yapılan: ebruli - 12 Ağustos , 2009, 20:40:50
SONUCU BÜGÜN ALDIM
ANADOLU ÜNVRS.   EDB ÖĞRETMENLİĞİNİ KAZANDIM ÇOK MUTLUYUM YAA  :occasion5: :hieyt: :hello2: :occasion14:
İNŞ BİTİRİİM 4 YILDA :amin:

Canım tebrik ederimmm hayırlısıyla bitirirsin inşallahhh  :amin: Senin bitireceğine inanıyorum başarılısın ki kazandın :)

Emine

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ebrulı canım ben yeditepe unıversıtesı halkla ılışkıler ve tanıtım bolumunde 2 yıl okudum kaydımı dondurdum okul 4 yıllıktı..sımdı kısmetse turk dılı ve edebıyatı bolumunde okuyacam :basardim:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

teşekkür edrim emine ve parislim zorlu bir süreç beni bekliyor :basardim:

burcuş

DER!N

Hayırlı olsun kardeşim, muvaffak olursun inşaAllah.

Mesele okula girebilmektir ki başarmışsın, bir şekilde bitiyor hiç tedirgin olma Allah'ın izniyle inş. uzatmadan bitirirsin.  :amin:

can yine cannnn

CANIM YOKMUŞSUN BU AKŞAM OKUDUM BİRYERDE
ANNECİĞİNLE İYİ EĞLEN CANIM ÇOK :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

ebuşşşşşşşş kız inş bıırı atanır samsuna gelırsın ayy ne hos olurrr

:love9: :love7: :love9:

armi

ay ne güzel ögretmen olman ögretmenlik mesleyini hep isterdim insanin elinde birmesleyi olmasi cok güzel birsey
d

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Dilek&Yusuf

cnm öncelikle seni çook tebrik ederm.bende açık öğretimdn okul öncesi okumak istiordm ama düz lise old. için giremiyorm bu sene sınava gircm açık öğretmden edebiyat veya felsefe okumak istiyorum hangi bölümden kaç puan aldın öğrenebilir miyim lütfeen

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

edebıyat bolumundekı arkadas ben kayıt yaptım..kaklıma takılan konular oluyor..edebıyat bolumunde okuyanlar yardım edebılır mı?

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ben yedıtepe unıversıtesi halkla ilişkiler bolumunde okuyordum..evlendım bıraktım bıde benım okul ozel okuldu ..bı donem fiyatı bı araba degerındeydı nerdeyse..eşimde kıskanç bırakmadı okuyayım..neyse bende acık ogretımden turk dılı ve edebıyat bolumunu kazandım..daha yenı kayıt yaptım..kafama takılan konular var burda açık öğretımde okuyan varsa soracaktım