SIVASLI GARDASLARIM NERDESINIZ

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 12 Ağustos , 2009, 14:21:43

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: n-i-d-a - 12 Şubat , 2010, 13:44:16
selam ben yeni katıldım aranıza bende sivaslıyım,, :occasion5:
ohh ne gusel sivaslilar artiyor desene bende sarisladan edaa memnun oldum nidacimm  :k06:

n-i-d-a

GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

βαlκιz

yav erzincanlı yok burda
bende sivas topicine gelem barii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 12 Şubat , 2010, 17:00:25
yav erzincanlı yok burda
bende sivas topicine gelem barii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
allah ne deyim kizzz gel baksana siteyi hemsolar kapmisss  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

nasılsınız hemşolarım
eda sivasdan  hemşom gülşah erzincandan  :muzz:

βαlκιz

ben iyiyim ya artık sitenin tadı yok eskisi gibii ...
:-\ yeni konular açılsa baksak  :k06: herkez bi takım kurmuşş kendi gurubundan başkasıyla konuşmuyooo  :-\

Demet_dk

evet bazı insanlar çok soğuk
ama ben herhangi bi grupta değilim herkesle konuşuyorum valla

βαlκιz

bende, konuşuyorum..ama konuşmayanlar oluyoo bende her konuya bakmıyorumm boşuna niye bakim konuşan olmayıncaa :(
bak erzincanlıyım ama sivaslılar topicindeyim..ayrı gayrı yok bende  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

haklısın canım
bak sivaslı sana anında yazıyo  :ehi:

Balböceği

valla bende her gelenle konsuyorummm sormayin herkes taniyor artikkk  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yeni yeni konularrr bakalim beraber ekliyelim ksialrrr  :toothy10: :toothy10:

AYŞENAZ2302

Benimde eniştem sivaslı kızkardeşimi gelin verdik sivasa orada okudu orada buldu eşini orada evlendi orada oturuyorr :ehi: :ehi: :toothy10: :k06:
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

medine

ne guzell istee :k06:bende sivasliyimmm
sen benim herseyimsinn:)

Balböceği

Alıntı yapılan: AYŞENAZ2302 - 17 Şubat , 2010, 16:12:19
Benimde eniştem sivaslı kızkardeşimi gelin verdik sivasa orada okudu orada buldu eşini orada evlendi orada oturuyorr :ehi: :ehi: :toothy10: :k06:
ciddimii ohh ohh ne guzelll  :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ohh hemsolarim cogalmis bnm hosgeldiniz hepinizde  :-* :-* :-*