12 Mayıs , 2024, 10:25:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

senayy88

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Kasım , 2011, 09:18:48
inş yasemincim umudunu yitirme ben hep bu listelerden cıkamayacagımdiye düşünürdüm ama rabbim dogru zamanı beklemiş ve cok güzel ayarlamıs öyle taslar yerine oturduki öyle bir zamanda geldiki inan bana tam zamanıymıs düşününce
canım benim Allaha şükür umudumu yitirmiş deilim Allahım vermiyosa vardır bi nedeni diyorum rabbim bilir en doğru zamanı 

yasmin24

yasmin24

yasmin24

bede iiyim canım adetime çok var daha ayın 21i falan die bekliyorum  bakalım

suzannn

Alıntı yapılan: yasmin24 - 02 Kasım , 2011, 11:57:11
EN KISA ZAMANDA KAVUŞURSUN CANIM İNNŞALLAH BU ARADA DR. GİTTİNMİ HİÇ

yasmin24

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 02 Kasım , 2011, 11:59:19
Alıntı yapılan: yasmin24 - 02 Kasım , 2011, 11:57:11
EN KISA ZAMANDA KAVUŞURSUN CANIM İNNŞALLAH BU ARADA DR. GİTTİNMİ HİÇ
adet düzensizliği için 1 kere gitmiştim kan tahlili falan yaptı 1 problem çıkmadı sonra bidaha gitmedim inş canım hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimize  :amin: :amin: :amin:

senayy88

yasmincim ne kadardır bekliyosun canım meleğini?

yasmin24

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Kasım , 2011, 12:07:48
yasmincim ne kadardır bekliyosun canım meleğini?
canım biz evleneli 1 buçuk yıl oldu sadece 2 ay korunduk sonra bıraktık  15 aydır falan istiyoruz ama beklemedeyiz hala

senayy88

anladım canım peki bi sorun varmı tedaviye filan başladınmı bende 1 yıllık evliyim 6 aydır korunmuyorum ama gelmedi meleğim 3 ay önce doktora gtmiştim karın ağrısı şikayetiyle bi sorun yoktu folik asite başladım yine olmayınca geçen hafta tekrar gttim 25 yumurtalığımdada kist var çok üzüldüm ama geçicek inşallah şuan doğum kontrol hapıyla eritmeye çalışıyoruz baalım nolcak inşallah çok bekletmeden sana da banada gelir yavrularımız... :amin:

HASRET!M S@N@

yasemincim doktora gitsen aslında epey olmus belkide meleğin en kısa sürede gelir cnm bnm

HASRET!M S@N@

en azından sorun varsa cnm tedbir alırsın bitanem