Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

Bliz

Gözün aydın hayırlı olsun darısı bize inşaallah  :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

SeliN59

KIZLAR SELAMLAR 1 AYI GEÇKİNDİR YOKTUM MAŞALLAH NE SEVİNDİRİCİ HABERLERLER GÖRDÜM FORUMDA HAMİLE ARKADAŞLARIN HEPSİNİ TEBRİK EDİYORUM KIZLAR BEN BU GÜN RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM ALLAHIM NE KÖTÜ BİŞEYDİ YA ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM

insu

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 14:56:16
kendimi çıkardım listeden  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Tebrik ederim nilcim gözün aydın  :flowers:   :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

kendimi çıkardım listeden  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Nezaman Nezaman çıkcam listeden diyodun bak listeden çıkartın kendini  :k06: tebrik ederim canım darısı inşallah bize  :amin: :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

esracım

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 26 Temmuz , 2011, 09:19:42
Nezaman Nezaman çıkcam listeden diyodun bak listeden çıkartın kendini  :k06: tebrik ederim canım darısı inşallah bize  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: inşallah darısı başımıza Allah ım...

__nil__

evet arkadaşlar listenin demirbaşı çıktı sıra sizde inşallah

serserim

hamile kalan herkesi tebrik ediyorummm Allah bizlerede nasip etsin inşallah bende sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma almayı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :binkybaby:

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

eylulnaz

tbrık ederım canım..:))) sıra bızede gelır ınsallah
Hayatta güvendigim sadece iki kisi var. Birisi kendim, digeri ise sen degilsin....

güneşş

canım hayırlısı olsunn  rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip etsinn inşallah..   :amin: :hieyt: :hieyt:

__nil__

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Temmuz , 2011, 16:58:02

canım hayırlısı olsunn  rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip etsinn inşallah..   :amin: :hieyt: :hieyt:

teşekkür ederimm cnm

dilara ışık

canlarım hamişleri okudum çok sevindim allah hepinize sağ salim elinize aldırsın.... uzun zamandır giremiyodum.... şükür kavuşturana... kızlar bizi unutmayın... dualarınıza çok ihtiyacımız var.... bu arada beni  de ekleyin....

eylulnaz

kızlar 27snde regl olmam gerekıyrdu test fılan yapmadım korunmasz 3.ayımız acaba demeye basladım artık
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatta güvendigim sadece iki kisi var. Birisi kendim, digeri ise sen degilsin....

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: eylulnaz - 30 Temmuz , 2011, 12:38:20
kızlar 27snde regl olmam gerekıyrdu test fılan yapmadım korunmasz 3.ayımız acaba demeye basladım artık
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

TATLIM İNŞALLAH BEBEĞİN GELMİŞTİR  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?