Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

NİLİM ÜZME KENDİNİ NE GÜZEL BAK ADET GÖREBİLİYORSUN BEN ONUDA GÖREMİYORUM İLAÇSIZ SEBRET CNM BİRAZ DAHA ACELECİ OLMA BİR KEZ DAHA DENE AŞILAMA OLMADI BİR 2 AY BEKLE SONRA TÜP BEBEK YAPTIR İLAÇLAR SENİ ALAK BULLAK EDER VE ALLAHA BOL BOL DUA ET NAMAZ KIL YASİN OKU GECE YATACAĞINA YAKIN ALLAHIM ONA AÇILAN ELLERİ GERİ ÇEVİRMEZ
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ツgöçmen_54 ツ

nilcim en az senin kadar merak ediyordum sonucu.ne diyelim hayırlısı böyleymiş.hiç üzme sen tatlı canını  eşini bilmiyorum ama senin yaşın daha genç..düzenli adetlerin var sonuçta hiç korkma..mikroenjeksiyon erkek infertilitesinde  çok başaralıymış.3 ay içinde bizimde olmazsa bizde direk deniyeceğiz  :opucuk: :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑ - 24 Mart , 2011, 15:01:14
nilcim en az senin kadar merak ediyordum sonucu.ne diyelim hayırlısı böyleymiş.hiç üzme sen tatlı canını  eşini bilmiyorum ama senin yaşın daha genç..düzenli adetlerin var sonuçta hiç korkma..mikroenjeksiyon erkek infertilitesinde  çok başaralıymış.3 ay içinde bizimde olmazsa bizde direk deniyeceğiz  :opucuk: :opucuk:

sağol canım ben 23 eşim 30 yaşında genciz ikimizde.bakalım şimdi aşılama stresi bitti tüp bebek başladı..hayırlsı allahtan

YAĞMUR DAMLASI

nilcim tüp bebek tedavine mi  başladınız.doktor bizede sizde tüp bebek aday adayısınız dedi,sizin ne sorununuz var

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 24 Mart , 2011, 14:56:20
NİLİM ÜZME KENDİNİ NE GÜZEL BAK ADET GÖREBİLİYORSUN BEN ONUDA GÖREMİYORUM İLAÇSIZ SEBRET CNM BİRAZ DAHA ACELECİ OLMA BİR KEZ DAHA DENE AŞILAMA OLMADI BİR 2 AY BEKLE SONRA TÜP BEBEK YAPTIR İLAÇLAR SENİ ALAK BULLAK EDER VE ALLAHA BOL BOL DUA ET NAMAZ KIL YASİN OKU GECE YATACAĞINA YAKIN ALLAHIM ONA AÇILAN ELLERİ GERİ ÇEVİRMEZ

cnm görmedim ben yazdığını yoksa neden cvp yazmayayyım aşkolsun..bende diyorum neye cvp yazıcaktım diye...bol bol dua ediyoruz eşimde bende..zaten aşılamadansonra tüp bebek için biraz beklemek gerekiyormuş.doktorumla konuşup o süreyibekleyip ondan sonra tüp bebek yaptırıcaz.çünü benim eşimde sorun olduğu için aşılamada ihtimal az.o nedenle hem stres hem vakit kaybetmek istemiyoruz.

__nil__

Alıntı yapılan: YAĞMUR DAMLASI - 24 Mart , 2011, 15:22:55
nilcim tüp bebek tedavine mi  başladınız.doktor bizede sizde tüp bebek aday adayısınız dedi,sizin ne sorununuz var

başlamadık  cnm doktorumla konuşunca başlıcaz.yeni aşılama yaptırdım bu ay olmaz sanırım ama 1ay sonra filan olabilir belki...

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Mart , 2011, 15:52:17

başlamadık  cnm doktorumla konuşunca başlıcaz.yeni aşılama yaptırdım bu ay olmaz sanırım ama 1ay sonra filan olabilir belki...

Canım benim hakkında hayırlısı. Yüce mevlam seninde kucağını meleğinle doldursun. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Mart , 2011, 16:05:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Mart , 2011, 15:52:17

Canım benim hakkında hayırlısı. Yüce mevlam seninde kucağını meleğinle doldursun. :amin: :amin: :amin: :amin:

amin cnmmm allah sanada sağlık versinnn :amin: :amin:

__nil__

ANNE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ
NİCK                  İSİM          YAŞ        EVLİLİK SÜRESİ         KENDİ SORUNUM     EŞ SORUNU                BEBEK İSTEME SÜRESİ

1. _nil_                nil            23            19ay                          yok                         varikosel                         15 ay
2. ERSUU          suzan         25          3yıl 3ay                  sağ tüp kapalı         sprm morfoloji bozk              3 yıl
3. kumsal59      selin           28           14 ay                         yok                      varikosel                             14 ay
4. dilaraışık       dilara          25            3 yıl                           PKO                        yok                                   3 yıl
5. hasretimsana canan       23           1.5 yıl                          yok                        yok                                   1.5 yıl
6. nilüferelif       nilüfer        25           1.5 yıl                          yok                        yok                                    2 ay
7. sarıkız           aysen         27            4yıl                             yok                        varikosel                            4 yıl
8. nisanrüzgar   pınar         28            3.5 yıl                         yok                         yok                                    3.5yıl
9. kasrıcinan    sümeyra      21           2yıl 4ay                       yok                         yok                                    10ay
10.mucizemm     fatma       29            7yıl                            PKO                        yok                                     7 yıl
11.gülgüzeli     ceyhan       21            7ay                            yok                         yok                                     7ay
12.yasmin24  yasemin        24           9ay                            yok                         yok                                      7ay         
13.secretyeşim    yeşim      27           19ay                      çik.kist alndı                yok                                      10ay
14.yağmurnisa      ??          22           15ay                          PKO                        yok                                       8ay
15.gurbet              ??          31           9ay                            PKO                        ??                                         9ay
16.seda87         büşra          23           1.5yıl                          yok                         yok                                       2ay
17.belkıs_nur      ??             26           7yıl                            yok                         yok                                        ??
18.deniz28         ??              25            4.5yıl                         PKO                        yok                                       3yıl
19.SRPL              serpil         28           17ay                         yok                          yok                                       ??
20.ilkay                ilkay          ??           2.5yıl                        PKO                         yok                                       2.5yıl
21.nilay82           nilay          28           5yıl                           yok                  sperm sayısı düşük                       5yıl
22.özdenşafak  özden         20            1.5yıl                        yok                          yok                                       2ay
23.özlem_efe     zeliha         22             2.5yıl                yumurtalıkta kist             yok                                       9ay
24.bankacı           ??             ??            16ay                         PKO                         ??                                         ??
25.nisanrüzgar    ??             ??             3yıl                           yok                         yok                                        3yıl
26.betty30          demet       29            2yıl                           yok                   sperm sayısı az                            9ay
27.happines       ayşe          32            7yıl                           yok                          yok                                        2ay
28.doruk38        zehra         25             1.5 yıl                       yok                          yok                                         1ay
29.esra18         esra            ??               7ay                           yok                         yok                                         ??
30.nuhcan         nurcan       19             3.5yıl                        yok                      azospermi                                 2.5yıl
31.ikos23          ??               27              4.5 yıl                       ??                             ??                                         2.5 yıl
32.nezo             ??              25             5ay                           yok                           yok                                        3ay
33.rusta           rukiye          24              1.5 yıl                       yok                           yok                                        10ay
34.selin22           ??
35.eylül_üm        eylül          29             6ay                          yok                           yok                                         3 ay
36.beteray         betül          29            8ay                     çift rahim                        yok                                          8ay
37.xxcansuxx      ??              28            2.5yıl                         yok                          yok                                           ??
38.yağmurdamlası  filiz         25            16.5ay                      PKO                      varikosel                                      7ay
39.@melike@     melike        20             1.5yıl                        yok                           yok                                           5ay
40.bebeğimbenim şerife       31             2yıl                          yok                           yok                                         1.5 yıl
41._saadet_        saadet      24            6ay                           yok                           yok                                          6ay
42.myroseli    zeynepnisa     21            3yıl                      yumurta tembelliği         yok                                          3yıl
43.@gözde@      gözde        22             3yıl                     yumurta tembelliği     varikosel                                      1yıl
44.bebişkom       fatma         30             ??                       sol tüp kapalı                 ??                                            6yıl
45.destina          ??              29             2yıl                          yok                            yok                                         14ay
46.nurcanbuse   nurcan       32             13 yıl                       yok                        varikosel                                      3yıl

TÜM ANNE ADAYLARININ EN KISA ZAMANDA MÜJDELİ HABERLERİNİ VERMESİ DİLEĞİYLE...

__nil__

ersucum değerine bakılırsa hamilesin canım ama sen sitede ilan etmediğin için listeden silemiyorum canım haberlerini bekliyoruz...

suzannn

Alıntı yapılan: __nil__ - 29 Mart , 2011, 00:04:28
ersucum değerine bakılırsa hamilesin canım ama sen sitede ilan etmediğin için listeden silemiyorum canım haberlerini bekliyoruz...
evet canım silme çünkü ne olduğu belli değil düşebilrde kalabilirde allah bilir

HASRET!M S@N@

suzannn

gökdeniz

arkadaşlar merhaba, dün yazmıştım sol tarafımda acayip bi batma ve ağrı var diye.bugün  evde test yaptım negatif çıktı.acaba erkenmi yaptım adet günüm cumartesi...çatlatma iğnesi olmuştum bu ay 17 gün oldu vurulalı belki çıkar dedim ama ...çıkmadı...sizce hala umut varmı..????