12 Mayıs , 2024, 12:23:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

__nil__

ANNE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ
NİCK                  İSİM          YAŞ        EVLİLİK SÜRESİ         KENDİ SORUNUM        EŞ SORUNU                BEBEK İSTEME SÜRESİ

1. _nil_                nil            23          19ay                          yok                                    varikosel                         15 ay
2. ERSUU          suzan         25          3yıl 3ay                  sağ tüp kapalı         sprm morfoloji bozk                       3 yıl
3. kumsal59      selin           28           14 ay                         yok                      varikosel                                      14 ay
4. dilaraışık       dilara          25           3 yıl                           PKO                       yok                                              3 yıl
5. hasretimsana canan       23          1.5 yıl                         yok                        yok                                              1.5 yıl
6. nilüferelif       nilüfer        25          1.5 yıl                         yok                        yok                                              2 ay
7. sarıkız           aysen        27           4yıl                            yok                        varikosel                                      4 yıl
8. nisanrüzgar   pınar        28           3.5 yıl                        yok                         yok                                              3.5yıl
9. kasrıcinan    sümeyra     21           2yıl 4ay                     yok                         yok                                              10ay
10.mucizemm     fatma       29            7yıl                           PKO                        yok                                              7 yıl
11.gülgüzeli     ceyhan       21            7ay                           yok                         yok                                              7ay
12.yasmin24  yasemin        24            9ay                           yok                          yok                                             7ay         
13.secretyeşim    yeşim      27            19ay                      çik.kist alndı               yok                                             10ay
14.yağmurnisa      ??          22            15ay                          PKO                        yok                                              8ay
15.gurbet              ??          31            9ay                            PKO                        ??                                                9ay
16.ezocan           öznur      26            6yıl                            PKO                        yok                                              15ay   
17.özgemm         özge        26           8ay                            PKO                        ??                                                 8ay
18seda87         büşra         23            1.5yıl                         yok                          yok                                              2ay
19.belkıs_nur      ??             26            7yıl                            yok                         yok                                               ??
20.deniz28         ??             25            4.5yıl                          PKO                        yok                                              3yıl
21.SRPL              serpil         28            17ay                          yok                          yok                                              ??
22.ilkay                ilkay          ??             2.5yıl                         PKO                         yok                                           2.5yıl
23.nilay82           nilay          28              5yıl                           yok                  sperm sayısı düşük                           5yıl
24.özdenşafak  özden         20             1.5yıl                        yok                          yok                                              2ay
25.özlem_efe     zeliha        22              2.5yıl                yumurtalıkta kist             yok                                              9ay
26.bankacı           ??             ??               16ay                         PKO                         ??                                              ??
27.nisanrüzgar    ??             ??             3yıl                            yok                         yok                                               3yıl
28.betty30          demet       29             2yıl                           yok                   sperm sayısı az                                   9ay
29.happines       ayşe          32              7yıl                           yok                         yok                                               2ay
30.doruk38        zehra        25             1.5 yıl                        yok                          yok                                               1ay
31.esra18         esra          ??              7ay                            yok                          yok                                                ??
32.nuhcan         nurcan       19             3.5yıl                        yok                           azospermi                                    2.5yıl
33.ikos23          ??              27              4.5 yıl                       ??                             ??                                                 2.5 yıl
34.nezo             ??              25              5ay                           yok                           yok                                                3ay
35.rusta           rukiye         24              1.5 yıl                        yok                            yok                                              10ay
36.selin22           ??
37.eylül_üm        eylül          29              6ay                          yok                           yok                                               3 ay
38.beteray         betül          29            8ay                     çift rahim                         yok                                               8ay
39.xxcansuxx      ??              28              2.5yıl              tüplern kapalı olmsı           yok                                                 ??
40.yağmurdamlası  filiz        25              16.5ay                           PKO                 varikosel                                           7ay
41.@melike@     melike        20             ??                                  ??                         ??                                                  5ay
42.bebeğimbenim şerife       31             2yıl                                yok                       yok                                               1.5 yıl
43._saadet_        saadet      24             6ay                               yok                       yok                                               6ay
44.myroseli    zeynepnisa     21             3yıl                      yumurta tembelliği         yok                                               3yıl
45.@gözde@      gözde        22              3yıl                     yumurta tembelliği          varikosel                                      1yıl

TÜM ANNE ADAYLARININ EN KISA ZAMANDA MÜJDELİ HABERLERİNİ VERMESİ DİLEĞİYLE...

__nil__

ANNE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ
NİCK                  İSİM          YAŞ        EVLİLİK SÜRESİ         KENDİ SORUNUM        EŞ SORUNU                BEBEK İSTEME SÜRESİ

1. _nil_                nil            23          19ay                          yok                                    varikosel                         15 ay
2. ERSUU          suzan         25          3yıl 3ay                  sağ tüp kapalı         sprm morfoloji bozk                       3 yıl
3. kumsal59      selin           28           14 ay                         yok                      varikosel                                      14 ay
4. dilaraışık       dilara          25           3 yıl                           PKO                       yok                                              3 yıl
5. hasretimsana canan       23          1.5 yıl                         yok                        yok                                              1.5 yıl
6. nilüferelif       nilüfer        25          1.5 yıl                         yok                        yok                                              2 ay
7. sarıkız           aysen        27           4yıl                            yok                        varikosel                                      4 yıl
8. nisanrüzgar   pınar        28           3.5 yıl                        yok                         yok                                              3.5yıl
9. kasrıcinan    sümeyra     21           2yıl 4ay                     yok                         yok                                              10ay
10.mucizemm     fatma       29            7yıl                           PKO                        yok                                              7 yıl
11.gülgüzeli     ceyhan       21            7ay                           yok                         yok                                              7ay
12.yasmin24  yasemin        24            9ay                           yok                          yok                                             7ay         
13.secretyeşim    yeşim      27            19ay                      çik.kist alndı               yok                                             10ay
14.yağmurnisa      ??          22            15ay                          PKO                        yok                                              8ay
15.gurbet              ??          31            9ay                            PKO                        ??                                                9ay
16.ezocan           öznur      26            6yıl                            PKO                        yok                                              15ay   
17seda87         büşra         23            1.5yıl                         yok                          yok                                              2ay
18.belkıs_nur      ??             26            7yıl                            yok                         yok                                               ??
19.deniz28         ??             25            4.5yıl                          PKO                        yok                                              3yıl
20.SRPL              serpil         28            17ay                          yok                          yok                                              ??
21.ilkay                ilkay          ??             2.5yıl                         PKO                         yok                                           2.5yıl
22.nilay82           nilay          28              5yıl                           yok                  sperm sayısı düşük                           5yıl
23.özdenşafak  özden         20             1.5yıl                        yok                          yok                                              2ay
24.özlem_efe     zeliha        22              2.5yıl                yumurtalıkta kist             yok                                              9ay
25.bankacı           ??             ??               16ay                         PKO                         ??                                              ??
26.nisanrüzgar    ??             ??             3yıl                            yok                         yok                                               3yıl
27.betty30          demet       29             2yıl                           yok                   sperm sayısı az                                   9ay
28.happines       ayşe          32              7yıl                           yok                         yok                                               2ay
29.doruk38        zehra        25             1.5 yıl                        yok                          yok                                               1ay
30.esra18         esra          ??              7ay                            yok                          yok                                                ??
31.nuhcan         nurcan       19             3.5yıl                        yok                           azospermi                                    2.5yıl
32.ikos23          ??              27              4.5 yıl                       ??                             ??                                                 2.5 yıl
33.nezo             ??              25              5ay                           yok                           yok                                                3ay
34.rusta           rukiye         24              1.5 yıl                        yok                            yok                                              10ay
35.selin22           ??
36.eylül_üm        eylül          29              6ay                          yok                           yok                                               3 ay
37.beteray         betül          29            8ay                     çift rahim                         yok                                               8ay
38.xxcansuxx      ??              28              2.5yıl              tüplern kapalı olmsı           yok                                                 ??
39.yağmurdamlası  filiz        25              16.5ay                           PKO                 varikosel                                           7ay
40.@melike@     melike        20             ??                                  ??                         ??                                                  5ay
41.bebeğimbenim şerife       31             2yıl                                yok                       yok                                               1.5 yıl
42._saadet_        saadet      24             6ay                               yok                       yok                                               6ay
43.myroseli    zeynepnisa     21             3yıl                      yumurta tembelliği         yok                                               3yıl
44.@gözde@      gözde        22              3yıl                     yumurta tembelliği          varikosel                                      1yıl

TÜM ANNE ADAYLARININ EN KISA ZAMANDA MÜJDELİ HABERLERİNİ VERMESİ DİLEĞİYLE...

__nil__

ARKADAŞLAR ÖZGEMM ARKADAŞIMIZDA HAMİLE :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM VE BÜYÜK BİR ZEVKLE SİLİYORUM LİSTEDEN.NE GÜZEL AZALIYOR SAYIMIZ GÜNDEN GÜNE...DARISI HEPİMİZİN BAŞINA... :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

inş canım en kısa zamanda senin haberinide alırız dikkat et kendine olur mu

__nil__

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 08 Mart , 2011, 18:14:39
inş canım en kısa zamanda senin haberinide alırız dikkat et kendine olur mu

canım benim inşş hepimiz veririz böyle haberler..dikkat etmeye çalışıyorum eşimde sağolsun rahat vermiyor uyarıyor devamlı :ehi:

HASRET!M S@N@

inş bu mutlulugu daim olur esinin valla eger tutunmussa bebek yandın benm esimde böyle olur sanırım gecikince görüyorum tatlım inş birgün bizlerde yasarız

__nil__

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 08 Mart , 2011, 18:17:59
inş bu mutlulugu daim olur esinin valla eger tutunmussa bebek yandın benm esimde böyle olur sanırım gecikince görüyorum tatlım inş birgün bizlerde yasarız

evet bebek nekadar geç gelirse bende bebekte o kadar kıymete binio dün geldim eve annem kayınvalidem filan görsen eğilme,yat otur vs. bugündeeşim öyle...içimde korku var ama genede üzülmelerini istemem

HASRET!M S@N@

inş üzülmezsiniz cnm bnm inş olumlu sonuclanır dualrım seninle sende hamile olmasını cok itediğim kişilerden birisin

__nil__

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 08 Mart , 2011, 18:27:34
inş üzülmezsiniz cnm bnm inş olumlu sonuclanır dualrım seninle sende hamile olmasını cok itediğim kişilerden birisin

sağol canım allah isteyen herkese nasip etsin..dün aşılamadan önce çok stresliyim titriodu heryanım ellerim buz kesmişti heyecandan stresten..sonra operasyon odasından bi kız çıktı..karşıma oturdu bana sordu neden geldin vs. diye bende dedim bebek istiyoruz diye,o da dedi ne güzel bende kürtaj oldum dedi ağlamaya başladı benim bi kızım var dedi ağladı filan tam anlamadım neden kürtaj olduğunu ama istemediği mecbur kaldığı belliydi...o an allahıma şükrettim ve heyecanım bian olsun geçti belkide byle bir gerçeği yani benden daha kötü durumları o an görmem lazımdı..allah çok büyük her anımız derslerle sınavlarla dolu...herkese nasip olsun inşş beklemeden

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 18:11:46

KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM VE BÜYÜK BİR ZEVKLE SİLİYORUM LİSTEDEN.NE GÜZEL AZALIYOR SAYIMIZ GÜNDEN GÜNE...DARISI HEPİMİZİN BAŞINA... :nazar: :nazar: :nazar:

bir kişi daha eksildi listeden  :muzz: :muzz: :muzz:
inşaallah bu listeden silinen isimlerden biride sen olursun nilcim  :amin:  seni kim silsin bu listeden? kendin mi silmek istersin acaba  :icon_scratch: canım benim inşaallah sende pozitifi görürsün dualarım seninle

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 18:25:50

evet bebek nekadar geç gelirse bende bebekte o kadar kıymete binio dün geldim eve annem kayınvalidem filan görsen eğilme,yat otur vs. bugündeeşim öyle...içimde korku var ama genede üzülmelerini istemem
nil sana bişey yazacağım ama inan bu seni üzmesin yani inşaallah pozitif olur  :amin: :amin:
eşini üzmekten korkuyorsun ya üzülmelerini istemiyorsun ama inan ben yaşadım bayan daha çok üzülüyor resmen dağılıyorsun zaten ilaçlarla hormonlar altüst oluyor erkek bu konuda daha çabuk toparlanıyor... ben herşeye kendimi hazırladım dememe rağmen sakin bile olmama rağmen haberi alınca sürekli evde ağlar moddaydım... ALLAHIM YÜREKTEN DİYORUM KİMSENİN BAŞINA VERMESİN İNŞAALLAH SENDE POZİTİF OLUR  :amin: :amin: ne gelirse Allahdan nasip etmiş olsun, vakti tamam olsun senin bebişinin  :amin: :amin:

nuhcan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Mart , 2011, 19:19:44
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 18:11:46

bir kişi daha eksildi listeden  :muzz: :muzz: :muzz:
inşaallah bu listeden silinen isimlerden biride sen olursun nilcim  :amin:  seni kim silsin bu listeden? kendin mi silmek istersin acaba  :icon_scratch: canım benim inşaallah sende pozitifi görürsün dualarım seninle

allahım işallah darısı bizlere....... :amin: :amin: :amin: :amin:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Mart , 2011, 19:31:09
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 18:25:50

nil sana bişey yazacağım ama inan bu seni üzmesin yani inşaallah pozitif olur  :amin: :amin:
eşini üzmekten korkuyorsun ya üzülmelerini istemiyorsun ama inan ben yaşadım bayan daha çok üzülüyor resmen dağılıyorsun zaten ilaçlarla hormonlar altüst oluyor erkek bu konuda daha çabuk toparlanıyor... ben herşeye kendimi hazırladım dememe rağmen sakin bile olmama rağmen haberi alınca sürekli evde ağlar moddaydım... ALLAHIM YÜREKTEN DİYORUM KİMSENİN BAŞINA VERMESİN İNŞAALLAH SENDE POZİTİF OLUR  :amin: :amin: ne gelirse Allahdan nasip etmiş olsun, vakti tamam olsun senin bebişinin  :amin: :amin:

haklısın cnm sonucu alınca ağlamıyorum eşime destek oluyorum daha doğrusu onun yanında ağlamıyorum o uyuyunca vs. kahroluyorum.ona destek olmak için...elbette onlarda çok üzülüyor ama kadın sonuçta her belirtiyi vs. kendi bedeninde yaşıyor dolayısıyla daha çok heveslenip daha çok hayal kırıklığı yaşıyoruz..ama allah var yukarda eşimle bu konuda hiç sorun yaşamadık tam tersi bu yaşadıklarımız bizi birbirimize daha da bağladı sevgimiz güçlendi,saygımız arttı...belkide böyle olması daha hayırlıdır..şimdi sahip olduklarımızın kıymetini daha iyi biliyoruz..doktor artık sizin bebeğinizin doğal yolla olması pek mümkün gözükmüyor dediğinde dünya başıma yıkıldı sanki..sıradan bir günde adetim gecikince test yapıp müjdeyi eşime veremicektim ben artık...ilaçlar tedaviler zorluklar vs. böyle şeyler beklio artık bizi..ve gebeliği öğrenmek için yaptırcağımız testin günü bile belli..dedim kendi kendime daha 23 yaşındayım ben bu yük bana çok fazla...ama allahım dermansız dert vermesin...allah beterinden korusun diye de hep dua etttim..allahım tüm bebek isteyen ama kavuşmakta güçlük yaşayanlara sağlık sabır ve kolaylık versin...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 21:08:05

haklısın cnm sonucu alınca ağlamıyorum eşime destek oluyorum daha doğrusu onun yanında ağlamıyorum o uyuyunca vs. kahroluyorum.ona destek olmak için...elbette onlarda çok üzülüyor ama kadın sonuçta her belirtiyi vs. kendi bedeninde yaşıyor dolayısıyla daha çok heveslenip daha çok hayal kırıklığı yaşıyoruz..ama allah var yukarda eşimle bu konuda hiç sorun yaşamadık tam tersi bu yaşadıklarımız bizi birbirimize daha da bağladı sevgimiz güçlendi,saygımız arttı...belkide böyle olması daha hayırlıdır..şimdi sahip olduklarımızın kıymetini daha iyi biliyoruz..doktor artık sizin bebeğinizin doğal yolla olması pek mümkün gözükmüyor dediğinde dünya başıma yıkıldı sanki..sıradan bir günde adetim gecikince test yapıp müjdeyi eşime veremicektim ben artık...ilaçlar tedaviler zorluklar vs. böyle şeyler beklio artık bizi..ve gebeliği öğrenmek için yaptırcağımız testin günü bile belli..dedim kendi kendime daha 23 yaşındayım ben bu yük bana çok fazla...ama allahım dermansız dert vermesin...allah beterinden korusun diye de hep dua etttim..allahım tüm bebek isteyen ama kavuşmakta güçlük yaşayanlara sağlık sabır ve kolaylık versin...
amin canım  :amin: :amin: isteyen herkese nasip etsin inan bende aynı duyguyu yaşadım benimde dünyam başıma yıkılmıştı normal yolla hamile kalamazsın dediklerinde eşimin desteği olmazsa toparlanamazdım neyse inşaallah tutunur bebişinde tedavin son tedavi olur tüm üzüntülerin geride kalır  :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Mart , 2011, 10:50:14
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2011, 21:08:05

amin canım  :amin: :amin: isteyen herkese nasip etsin inan bende aynı duyguyu yaşadım benimde dünyam başıma yıkılmıştı normal yolla hamile kalamazsın dediklerinde eşimin desteği olmazsa toparlanamazdım neyse inşaallah tutunur bebişinde tedavin son tedavi olur tüm üzüntülerin geride kalır  :amin: :amin: :amin:

sağol cnm inşş seninde öyle olurr :amin: :amin: :amin: :amin: