11 Mayıs , 2024, 00:07:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: yasmin24 - 29 Aralık , 2011, 14:38:51
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 29 Aralık , 2011, 14:32:52
Alıntı yapılan: yasmin24 - 29 Aralık , 2011, 14:25:39
kızlar adet geçikince hemen çıkıyosa idrar testinde  bende nie çıkmıyo bugün 36. gün  :sad1:
CANIM BAZEN ÇIKMAYABİLİR YANİ EĞER GEBELİK OLUŞTU İSE VE KANDAKİ BETA Bİ SEVİYEYE GELDİĞİ ZAMAN İDRARA GEÇİYOR VE ÇIKIYOR NORMALDE BEN 5 KEZ HAMİLE KALDIM VE HEPSİNDE ADET GÜNÜMDE ÖĞRENDİM 6 GÜN GECİKMİŞ ÇIKMIYORSA BENCE KAN TESTİ YAPTIR
yarın yada cts gidip yaptırcam bakalım sonuç ne çıkcak 4 gün falan geçikti
hayırlısıyla pozitif çıkar inşallah

bebişim emos

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 29 Aralık , 2011, 15:07:46
kızlar adet geçikince hemen çıkıyosa idrar testinde  bende nie çıkmıyo bugün 36. gün  :sad1:
CANIM BAZEN ÇIKMAYABİLİR YANİ EĞER GEBELİK OLUŞTU İSE VE KANDAKİ BETA Bİ SEVİYEYE GELDİĞİ ZAMAN İDRARA GEÇİYOR VE ÇIKIYOR NORMALDE BEN 5 KEZ HAMİLE KALDIM VE HEPSİNDE ADET GÜNÜMDE ÖĞRENDİM 6 GÜN GECİKMİŞ ÇIKMIYORSA BENCE KAN TESTİ YAPTIR
AMİNNN AKŞAM NASIL OLACAK BİLMİYORUM BİR UMUDUM KALMIYOR BİR HAYALLERE BOĞULMUŞ HALDE BULUYORUM KENDİMİ

suzannn

Alıntı yapılan: bebişim emos - 29 Aralık , 2011, 15:32:22
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 29 Aralık , 2011, 15:07:46
AMİNNN AKŞAM NASIL OLACAK BİLMİYORUM BİR UMUDUM KALMIYOR BİR HAYALLERE BOĞULMUŞ HALDE BULUYORUM KENDİMİ
hepimiz aynıyız canım sıkma canını rabbim nasip ederse olur

bebişim emos

TESTİ YAPTIRDIM NEGATİF AMA HALA ADET OLMADIM KIZLAR BENCE BENİ LİSTEDEN ÇIKARIN ÇÜNKÜ ARTIK GERÇEKTEN UMUDUM KALMADI

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: bebişim emos - 30 Aralık , 2011, 09:23:33
TESTİ YAPTIRDIM NEGATİF AMA HALA ADET OLMADIM KIZLAR BENCE BENİ LİSTEDEN ÇIKARIN ÇÜNKÜ ARTIK GERÇEKTEN UMUDUM KALMADI
canım benim şuanda testin negatif çıkmasıyla ne kadar üzgün olduğunu tahmin edebiliyorum ama asla umudunu yitirme tatlım bundada vardır bi hayır belkide Rabbim bi dahaki aya  hiç uğraşmadan düşünmediğin anda nasip etcektir bak tatlım ben aşılama için bütün evrelerden geçtim yumurta takibi için son gittiğimde 4 tane olgunlaşan yumurtalarımın hiç biri yoktu çatlatma iğnesi yapılmadan yumurtalar kendiliğinden çatlamış ve cumartesi mi pazarmı çatladığı belli değildi pazar gün her ihtimale karşı aşıalam yapalım demişti doktorum ama malesef pazar günde sperm toplama merkezi kapalı olduğu için aşılamam yapılamadı doktorum bidaki ay gelinm tekrar deneyelim demişti çok üzüldüm çok ağladım bi daki ay için planlar yapmaya başlamıştım ki ikizlere hamile kaldığımı öğrendim.Allah ın mucizesi yani deme o ki tatlım umut herzaman vardır yetrki umudumuzu yitirmeyelim  :opucuk:

bebişim emos

BEN 2 YILDIR TÜKETTİM UMUTLARI DA HAYALLERİDE İLK AŞILAMAMDI HERŞEY DOĞAL OLSUN DİYE 2 YIL BEKLEDİM AMA OLMADI AŞILAMA YAPALIM DEDİK ONDADA OLMADI

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: bebişim emos - 30 Aralık , 2011, 09:52:57
BEN 2 YILDIR TÜKETTİM UMUTLARI DA HAYALLERİDE İLK AŞILAMAMDI HERŞEY DOĞAL OLSUN DİYE 2 YIL BEKLEDİM AMA OLMADI AŞILAMA YAPALIM DEDİK ONDADA OLMADI
canım rabbim daha  fazla bekletmeden yüzünü güldürsün inşAllah :amin: biz  4 yıl bekledik  :icon_pale:

suzannn

elfo

Alıntı yapılan: bebişim emos - 30 Aralık , 2011, 09:52:57
canım umudunu yitirme daha ilk aşılamanmış Rabbim zamanla ne nimetler verecek bilemezsin ki duaya devam...
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasmin24

slm kızlar kan testi yaptırdım ve sonç negatif  :y25: :y25: öyle moralim bozulduki anlatamam  :sad1: :sad1: hala adet olmadım ama artık hiç umudum kalmadı

_inci_tanem_

Üzme canım kendini bir dahaki ay olur inşallah hayırlısı olsun hakkında RABBİM  en kısa sürede tattırır bu duyguyu hepimize hayırlısıyla ... :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

yasmin24

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Aralık , 2011, 17:28:37
Üzme canım kendini bir dahaki ay olur inşallah hayırlısı olsun hakkında RABBİM  en kısa sürede tattırır bu duyguyu hepimize hayırlısıyla ... :amin: :amin:
üzülmemek eldemi canım hep bidahaki aya diyouz bidahaki ay gelince hep hüsran hep hüsran yoruldum artık  :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

Haklısın canım  ama  yapacak birşeyde dua etmekten başka kelimelerin yetersiz kaldığı yerdeyiz.Sen ne kadardır tedavi görüyorsun bilmiyorum yeni üyeyim ama bende yaklaşık 3 aydır aynı durumdayım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

yasmin24

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Aralık , 2011, 17:35:04
Haklısın canım  ama  yapacak birşeyde dua etmekten başka kelimelerin yetersiz kaldığı yerdeyiz.Sen ne kadardır tedavi görüyorsun bilmiyorum yeni üyeyim ama bende yaklaşık 3 aydır aynı durumdayım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. :amin: :amin:
canım bununla ilgili hiç tedavi olmadım ama 1 buçuk yıldır bebek istiyorum böyle gecikmesi beni çok üzüyo zamanında gelse üzülmeye fırsat olmuyo zaten nese Allahım büyüktür inşallah bi gün bizlerede nazsip edecek