Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

ORNA

HASRET!M S@N@

hosgeldin nagihancım
suzancım bugün iğneden sonra 16.günüm ilk tedavimde 17.gün adet olmustum ve adet sancılarımdan dolayı umudum yok cnm negatif görmekten yoruldum artık bekliyorum ama adetimi bekliyorum

ORNA

hoşbulduk canım ya olsun sen yinede yap test benimde cumartesi büyük gün doktor çagırdı test yapıcak sanırım kanda bakıcak  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: bakalım hayırlısı inşallah allah bu ay hepimizin yüzünü güldürür  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cnm benide dünden için çağırmıstı olmazsan gel de kankda bakalım diye ben gitmedim yarında olmazsam o zaman umut ederim cünkü sürekli adet sancım var

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Eylül , 2011, 11:58:01
cnm benide dünden için çağırmıstı olmazsan gel de kankda bakalım diye ben gitmedim yarında olmazsam o zaman umut ederim cünkü sürekli adet sancım var

olsun canım herkesin adet sancısı oluyo hamile olsa bile yaşamış biri olarak diyorum sana  :ehi: :ehi: git bence

HASRET!M S@N@

yok cnm ya gitmicem orda negatif cıkması daha cok yıpratıyor olmadıgını bildiğim için o stresi yasamak istemiyorum cnm varsa zaten adet olmıcam yoksa da üzülmem

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Eylül , 2011, 12:05:33
yok cnm ya gitmicem orda negatif cıkması daha cok yıpratıyor olmadıgını bildiğim için o stresi yasamak istemiyorum cnm varsa zaten adet olmıcam yoksa da üzülmem

sen bilirsin canım  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

cumartesi haber ver cnm bana mutlaka yoksam bile faceden haber ver evded eolsam bakarım

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Eylül , 2011, 12:08:25
cumartesi haber ver cnm bana mutlaka yoksam bile faceden haber ver evded eolsam bakarım

iyi yada kötü haber veririm canım  :opucuk: bende umutsuzum ama bakalım...

HASRET!M S@N@

canım hakkımızda hayırlısı dalmısımda hayırlı ugurlu olsun yazıyorum inş bu sözü söylerim cumartesi

suzannn

HAKKINIZIN HAYIRLISI OLSUN KIZLAR İNŞALLAH BU AY SON BEKLEYİŞİNİZ OLUR

ORNA

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Eylül , 2011, 12:13:41
canım hakkımızda hayırlısı dalmısımda hayırlı ugurlu olsun yazıyorum inş bu sözü söylerim cumartesi

ayy inşallah canım herşeyin hayırlısı  :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 22 Eylül , 2011, 12:15:24
HAKKINIZIN HAYIRLISI OLSUN KIZLAR İNŞALLAH BU AY SON BEKLEYİŞİNİZ OLUR

hepimizin inşallah canımm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

amin suzancım amin ahh keske gelmiş olsa ya nerde

suzannn

ELBET GELECEK ALLAHIN İZNİYLE CANIM