Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

periiiiii:)

benide yazın arkadaşlar 7 eylül :hello:
HAYATİMİN ANLAMİ İLE BİRLİKTE.....                                                                  

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: periiiiii:) - 20 Ağustos , 2009, 17:58:15
benide yazın arkadaşlar 7 eylül :hello:

kiz benimkiside 6 eylül bakalim hayirlisi ins hamis kaliriz yahuuuu :basardim: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Oº°'¨ßãHã® ¨'°ºO - 20 Ağustos , 2009, 16:04:19
kendi kendimi tedavi edecem bu duphaston ve klomen kullanıcam duphaston adeti düzenliyor ve gebeliği sağlıyor kimisi hatta gebelik kanama için bile kullanıyor netten okudum faydasını gören baya fazla bana da burda derya arkadaşım önerdi saolsun netten bi araştırdım gayet sağlıklı

bu sitede gülay arkadaşım vardı o kullandığı ay hamile kalmıştı bende kullanmaya karar verdimmm.....

cnm duphastonu ben hamileyken kullanmisdim acaba ben niye kullandim ki adet düzensizligi icin diye yazmissiniz alllah alllahhhh

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 20 Ağustos , 2009, 16:44:26
off yaa test yaptım o lanet olasıca ikinci çizgiyi göremedim,yok gene yok işte :crybaby2:allah kahretsin yaa.

cnm öyle deme yaaa herseyin hayirlisi güzelim vardir onunde elbet bir vakti zamani .... :love9:

haydibebeğim

teşekkür ederimsivaslı yarın dr a gidiyorum.testim bugün gene negatif çıktı ama kanamam 2 damla geldi pedim hiç kirlenmemiş bile ve durdu.bilmiyorum çok tuhaf.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 21 Ağustos , 2009, 00:30:35
teşekkür ederimsivaslı yarın dr a gidiyorum.testim bugün gene negatif çıktı ama kanamam 2 damla geldi pedim hiç kirlenmemiş bile ve durdu.bilmiyorum çok tuhaf.

doktora gitdin mi cnm ne dedi ????

periiiiii:)

listeyi kim güncelliyor arkadaşalar
benide yazınnnnnnnnnnnnnnn :hello: :hello: :hello:
HAYATİMİN ANLAMİ İLE BİRLİKTE.....                                                                  

haydibebeğim

Alıntı yapılan: sivaslim - 21 Ağustos , 2009, 15:53:04
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 21 Ağustos , 2009, 00:30:35

doktora gitdin mi cnm ne dedi ????

kist yüzünden adet olmamışım.farlotal yazdı,adet söktürücüymüş.adetinin 3. günü gel dedi,kistin gidip gitmediğine bakılacakmış.

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

кคг๔єlєภ ♥ ♥

VADİ ..................27 AGUSTOS 
KARDELEN...........17 AGUSTOS BNDE HALA TIK YOK AMA 3 GUNE KALMAZ GELIR  ADET OLDUMMM       
NERMIN...............6 EYLÜL                 
KATYUSA CIGDEM           
PERCEM AYSE  ......6 AGUSTOSTA  KIRMIZI                   
SIMAS   SEMRA                 
BURCUS BURCU                 
BETUS                           
EBRULİ  .............8 EYLUL                           
VUSLAT   
GONCA 06............28 AGUSTOS   
ILKAY   ................16 AGUSTOS
EDA
SIVASLIM...........6 EYLÜL
BAHAR 
KADRİŞ 
[email protected] agustos
ROSE..............14 AGUSTOS KIRMIZI
SELSEBİL
BADE01
CUMBBA.............17 AGUSTOS KIRMIZI
CANDANMELEK......13 AGUSTOS KIRMIZI
ARMİ
CEYLİN...........16 AĞUSTOS
SİVASLIM.........8 EYLÜL
SARIŞIN............23 AĞUSTOS
swen 21 AĞUSTOS
HADİBEBEK....16 AGUSTOS
PERİİ............7 EYLUL

burcuş

Burçakım 20 Eylül benim canımm :flowers: :opucuk: :love9:

bade_01

cnm benide ekleyin 13 eylül gerçi bişi çıkacağını zannetmiyorum ama neyse :BangHead:
herşey çok güzel olacak biliyorum

Ebruli

ben bu aya erken hasy-talandım kızlaaar anlayamadım 8 eylülü beklemedi bu  :laughing7: :dontknow:

vadi= muge & melis

ben artık bir yere yazılmak ıstemıyorum zaten bu ay ramazan dolayısıyla kapalıyız  :k06:

ecee

kızlar isteyipte hamile olamayanlar listesine  benide ekleyin bende varım. :hello: :hello: :hello: