İZMİRDE OTURANLAR NEDEN BULUŞMUYOR

Başlatan duru boncuk, 17 Eylül , 2007, 15:11:38

« önceki - sonraki »

ernur

Alıntı yapılan: seldae - 31 Ekim , 2007, 17:54:39
Sevnur inşallah bir an önce iyileşirler.  :flowers:
Evet Armağan İzmirdeyim bende. Tanışmalarda bir forum açmıştım . Kahramanlarda oturuyorum ben.
sağolasın seldacım  :flowers: :flowers:

duru boncuk

NAZAR ETMEYİN NE OLUR GELİN SİZİNLEDE BULUŞALIM :k06:
Alıntı yapılan: seldae - 31 Ekim , 2007, 17:54:39
Sevnur inşallah bir an önce iyileşirler.  :flowers:
Evet Armağan İzmirdeyim bende. Tanışmalarda bir forum açmıştım . Kahramanlarda oturuyorum ben.
SELDACIM HOŞGELDİN SENDE ARAMIZA BİZDE BAĞIMLILIK YAPTI ZATEN EN KISA ZAMANDA TEKRAR BULUŞMAYI PLANLIYORUZ UMARIM SENDE OLURSUN O ZAMAN :opucuk:

seldae

İnşallah Özgülcüm. Bende sizlerle tanışmayı isterim.

aslı

Ama ben kıskandım şimdi. Armağancım ve diğer arkadaşlar gelemedik kusura bakmayın. Hafta sonu sizinle buluşacağımız için anneneye off'sun c.tesi demiştim ama Defne kendini hissetmediği için gelemedim annemde ona göre kendini ayarlayınca sen bak ben bir gidip geleyimde diyemedim. Zaten bütün hafta bakıyor.

En kısa zamanda tekrar bir buluşma ayarlayalım ama bu sefer annemi off yapmayacağım ne olur ne olmaz değil mi ama  ;D

Sevnurcum senin ikizlerede geçmiş olsun.

Seldacım sen de hoşgeldin aramıza

ernur

MERABA KIZLAR  :flowers: :flowers: :flowers:
NASILSINIZ BEBİŞLERİM ŞÜKÜR BUGÜN BİRAZ DAHA İYİLER :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion14: :occasion5: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
HEPİNİZİN GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM  :flowers: :love9: :love7: :love3: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ARMAĞAN

SEVNURCUM ÇOK SEVİNDİM İKİZLERİN BİRAZ OLSUN İYİ OLDUKLARINA. ALLAH DERMANSIZ DERT VERMESİN CANIM. ÇOCUKLAR BÖYLE BÖYLE BÜYÜYÜP GİDECEKLER İŞTE. ELDEN NE GELİR. TEKRAR TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN CANIM.  :hello:

ernur

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 01 Kasım , 2007, 11:50:28
SEVNURCUM ÇOK SEVİNDİM İKİZLERİN BİRAZ OLSUN İYİ OLDUKLARINA. ALLAH DERMANSIZ DERT VERMESİN CANIM. ÇOCUKLAR BÖYLE BÖYLE BÜYÜYÜP GİDECEKLER İŞTE. ELDEN NE GELİR. TEKRAR TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN CANIM.  :hello:
SAĞOL CANIM HAKLISIN ANNELER DE BÖYLE YAŞLANIYO :cildir:

sevda

Bu arada arhandan önce beyazlarım var evet ama şimdi dahada arttımı ne aynadan bakınca bir ara farkettim... :-[ :-\

ernur

Alıntı yapılan: sevda - 01 Kasım , 2007, 12:46:20
Bu arada arhandan önce beyazlarım var evet ama şimdi dahada arttımı ne aynadan bakınca bir ara farkettim... :-[ :-\
AYNEN SEVDACIM BENİM DE BEYAZLAR ARTTI :cildir: :cildir:

duru boncuk

aslı valla çok güzel olurdu gelseydiniz ama hızlı bir şekilde ikincisini planlıyoruz bakalım nasıl olacak o zaman gelirsin umarım :opucuk:
sevnur çok sevinmdim ya tamamen geçer umarım :amin:
bu arada bende geçen gün gördüm bi beyaz yaşlanıyorum galibaaaaaa :crybaby2:

ARMAĞAN

AAA KIZLAR DURUN DAHA YAŞIMIZ KAÇ AYOL. BİZİM BURDA Bİ ABİMİZ VAR ALP İSMİ. 50 YAŞINDA. HER SABAH AYNANIN KARŞISINA GEÇİP 10 DEFA SIMSIKI TAŞ GİBİYİM DİYOMUŞ KENDİ KENDİNE  :toothy10: :toothy10:
BİZDE BUGÜNDEN İTİBAREN AYNI TAKTİĞİ UYGULUYORUZ TAMAMMI KIZLAR.  :toothy10: :toothy10:

sevda

duru boncuk

bede taş kimiyiiiiii ama yamulmuş bi taş :y25: :y25:

ernur

Alıntı yapılan: özgül-duru - 02 Kasım , 2007, 13:11:33
bede taş kimiyiiiiii ama yamulmuş bi taş :y25: :y25:
AYNEN BEN DE ÖYLEYİM ÖZGÜLCÜM  :cildir: :honk:

duru boncuk