27 Nisan , 2024, 10:02:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İZMİRDE OTURANLAR NEDEN BULUŞMUYOR

Başlatan duru boncuk, 17 Eylül , 2007, 15:11:38

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

önemli değil canııııııııııımmmm  :toothy10: :ehi:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

KIZLAR BRAVO SİZE  :aferin:  BULUŞALIM DEMİŞSİNİZ BUUŞMUŞSUNUZ ZYNEP KOCAMAN BİR KIZ OLMUŞ DURUDA ÖLE ÇOK TATLI ZUHALİN BEBEĞİDE COK SAĞLIKLI GÖZÜKÜYOR   :toothy10: (ODA ADAŞIMIZ OLCAKTI SANIRIM NAZ) MUTLU BİR ARKADAŞ TABLOSU DEVAMINI DİLERİM BENDE OLBİLSEM KEŞKE AMA İZMİRE Bİ KERE GELMİŞTİM ODA BODRUMA GİDERKEN ÖLE ORDAN GECMİŞTİK SİZ ELSENİZ İSTANBULA  :hello:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

duru boncuk

şöyle büyük bi buluşma ayarlansa ne güzel olur aslında çok kişinin katılabileceği bir tarihte

Almiş'inAnniş'i

aslında izmir sayıca istanbul dan daha fazla sanki  :icon_scratch:
ama niye katılım bu kadar az oldu  :sad1:

dostluğunuz daimi olsun  :love9:  :nazar:
nice resimelerinizi görürüz daha inşaallah  :amin:

duru boncuk

malesef çocukların çoğu hastaydı remziyecim o yüzden gelemedi kimse :'(

Almiş'inAnniş'i

birdahaki sefer daha kalabalık olur inşaallah  :opucuk:

duru boncuk

umarım öyle olur canım ya senin dediğin gibi bu buluşmalar bağımlılık yapıyo gerçekten şimdiden başladık biz tekrar buluşalım diye :k06:

seldae

Ne güzel bir buluşma olmuş. Dostluğunuz daim olsun. İnşallah bir dahaki buluşmada bizde oğlumla katılabiliriz.

ARMAĞAN

ernur

MERABA KIZLAR FOTOLAR ÇOK GÜZEİ ÇIKMIŞ BAYILDIM  :flowers: :flowers:
GELEMEDİĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM BİZ HALA HASTALIKLARLA UĞRAŞIYOZ İKİ TANE OLUNCA Bİ BİRİ HASTA Bİ BİRİ  :crybaby2: :( :y25: :honk: :(

sevda

Ohhh ne güzel keyfe bakarmısınız hem buluşmuşlar hemde resim koymuşlarrrr oohhh ne güzel siz kıskandırın bizi böyle.... :-\

ARMAĞAN

SEVNUR HALA İYİŞELMEDİMİ İKİZLER. KIYAMAM YAA. ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN. İNŞALLAH.  :amin: :amin:

ernur

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 31 Ekim , 2007, 15:34:44
SEVNUR HALA İYİŞELMEDİMİ İKİZLER. KIYAMAM YAA. ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN. İNŞALLAH.  :amin: :amin:
nerde armağancım hala hastalar üstelik yemek de yemiyolar :( :crybaby2: :y25: :honk:

ARMAĞAN

seldae

Sevnur inşallah bir an önce iyileşirler.  :flowers:
Evet Armağan İzmirdeyim bende. Tanışmalarda bir forum açmıştım . Kahramanlarda oturuyorum ben.