27 Nisan , 2024, 08:58:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SİZCE NE YAPMALIYIZ???

Başlatan Dilek&Yusuf, 10 Ağustos , 2009, 14:18:32

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

mrb arkadaşlar eşimin babası lokantada çalışıyor her türlü lokanta işinden anlıyor burda bi adam ona iş teklif etti çok güzel para alacak samsunda çok az para alıyor biz trabzondayız eğer kabul ederse bizle birlikte kalacaklar bir yıl. eşimle karar vermemiz gerekiyor kalıp kalmamaları konusunda diyoruz eğer kalırlarsa borçlar var babasıda yardım eder pek sıkıntımz kalmaz burda olunca herşeyi o karşılar zten evin ihtiyaçlarını falan o karşılar hem hamile falan kalırsam yardımcı olur kayınvalidem...ama bide ben düşündüm eşimle yalnz kalamayacğz hiç bi kaç konu dışında pek tartışmamız olmadı kayınvalidemle ama tartışma falan olurmu diyorum.EĞER EŞİNİN AİLESİYLE FALAN YAŞAYAN VARSA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIR DİYE DÜŞÜNDÜM VEYA SİZCE NE YAPMALIYIZ???

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canm bnce kalsınlar 1 yıl cabucak gecıo
esınle yalnız kalman elbetkı onemlı ama onlarda esının aılesı bnce rahat edersın canın sıkılmaz maddı acıdanda daha huzurlu olruusn maddıat ıı olunca sevgı dahada artıyo dılekcım
bı de dusunkı mecbur kalsan onlarla yasamaya o zman nasıl olcak
bnce 1 yıl goz acıp kapayıncaya kadar bıter

aleyna635

:wave:canım.valla ben sana şöyle deyim.eğer ki borçlarınız varsa ve ihtiyacın varsa ve sadece bir sene kalcaklarsa kabul et.yani düşün ki hep kalmayacaklar.bir yıl dediğin gelip geçer.hep iyi yanlarını düşün senın için daha kolay geçer.ve eğer tartışmalarınız olursa da hep sen alttan almaya çalış.sonuçta sizin ihtıyacınız var paraya katlanmak zorundasın.diyosun ki eşimle yalnız kalamayız.bu tabi ki çok zor bende aynı sorunları yaşadım sayılır.ve sonunda şükür atlattım.ama şimdi borçlarımız çok ve sorun o günlerinkinden daha fazla.bazen o günlerime bile hasret kalıyom.borçlarınız kapansın bir yıl sonra zaten onlarda gider.herşey  daha  güzel olur inş.senın için. :amin: :amin:

Emine

Bence de gelsinler.Ben olsam kabul ederim ama benim kayınvalidem dünya iyisi herkes kayınvalidesini kendisi tanır nasıl bir insan olduğuna bağlı.Ama sen iyi davrandığın sürece onlar da bence evlatlarının mutluluğunu isterler  :icon_thumright:

Dilek&Yusuf

TŞK EDERİM CANLARIM KALMALARI DAHA MANTIKLI HERHALDE HEM ALIŞMAM LAZIM EŞİM ASKERE GİDİNCE ORDA KALCM.BENM KAYNANAMDA ÇOK İYİDİR ÇOK SEVER BENİ AMA KÜÇÜK ŞEYLERİ BÜYÜTÜR BİRAZ ORDA SORUN VAR O KADAR AMA O KISA SÜRELİ GİDİP GELMELERDE OLAN ŞEYLER SÜREKLİ BİRLİKTE KALINCA BÜYÜTMEZ HERHALDE.

Dilek&Yusuf

BURASI KÜÇÜK BİR İLÇE BURDA İNSANIN CANI SIKILIYOR E HALİYLE BÜYÜK Bİ YERE GİDİNCE EŞİMİN ANNESİDE GELECEK OZAMAN EŞİMN ELİNİ TUTAMAM BEN KAYNANAM DARILIYOR OZAMAN.BENDE BEBEK DÜŞÜNÜYORUM Bİ YIL SONRA BEBİŞ OLUNCA ZATEN BİRBİRİMİZE ÇOK VAKİT AYIRAMAYIZ O YÜZDEN SIKILIYORDUM BİRAZ.

aleyna635

canım hatta bence kendını çok alıştır daha eşinde askere gitmemiş.keşke eşinde bu arada askere gidip gelse.kız bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.hem askerlik çıkar aradan hemde borçlarınız biter.iki defa katlanmak zorunda kalmazsın onlara...

Dilek&Yusuf

KEŞKE ÖYLE BİR İMKAN OLSA AMA EŞİMİN ABİSİDE GİTMEDİ BU SENE O GİDİYOR :dontknow:

aleyna635

sağlık olsun canım.artık ya rab sabır diyeceksın başka çaren yok.ve herşeye hazır ol.şimdiden sıkıntı yapma valla hiç gün geçmez onlarla.herşeyın güzel yanlarını bulmaya çalış...

Dilek&Yusuf

İYİ CNM ÖYLE YAPACAZ ARTK KENDİNDEN BAHSEDER MİSİN TANIŞMIŞ OLURUZ CNM

aleyna635

ben esma.urfada yaşıyom.30 yaşındayım.5 yıla girdi evliliğimiz.henuz çocuk yok.sen canım..

Dilek&Yusuf

BENM İSMİM DİLEK 19 YAŞINDAYM TRABZONDA YAŞIYORUM 9 AYDIR EVLİYİM BEBİŞ İSTİYORUZ AMA Bİ DÜŞÜK YAPTIM ÖYLE İŞTE SONRADA OLMADI İLTİHAPTAN HERHALDE

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ay esmacım ne gusel urfadasın hep gormek ıstemısımdır
oralımısın ordamı yasıyosun
bnde 30 yasındayım bndede bebek yok  :)
canım fotograf bolumune fotonu eklesene tanıyalım sneı

aleyna635

canım benımde bir düşük bir kurtajım var.hiiiiiiiiiiiiiiçççççççççççççç üzülme senın yaşın daha çok genç.birde bana bak.eşim 40 ben 30 aşlandık henuz çocuk yok yaaa.senın olur.daha yenıde evlısın.benım ilk günden problem çocuk olayı.zaten yaklaşık 1,5 yıla kadar olmamıştı evlenınce zor bela tutturduk düşük oldu.sonra tekrar kaldım karnımda öldü.yanı anlayacan henuz kısmet değil bize.bu arada tanıştığıma sevındim canım

aleyna635

kardelencım buralıyım doğma büyüme.aslen batman ama yaklaşık 40 yıldır buraya yerleşmişiz.buralar bana göre çok güzel.tek özlem duyduğum şey büyk şehirlerden denizimiz yok.canım ben foto eklemsını beceremıyom valla.kaç yıllık evlisin sende bebiş yok...