28 Nisan , 2024, 23:43:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

English Pratic

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 16 Eylül , 2007, 15:37:58

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: sema_aksu - 21 Eylül , 2007, 18:17:41
Öyle demeyeceksin, 'I wish the God gives you good things!'  :tongue3: :laughing7: :laughing7:
Bir yerde rastlamıştım, sözlükten baktım, aslında bunun eş anlamlısını biliyordum, yanılmıyorsam embressed falan gibi bir şey olmalı. Yanlış yazmış olabilirim özür.   :-[
Alıntı yapılan: REMZİYE - 21 Eylül , 2007, 18:38:12
yani bu ingilizcenin içinde ben fransız kaldım  :honk:
bende italyan mı desem  :ehi:

kırçiçeği

oohh burası kıvamına gelmiş ne güzel kaynatmışşsınız.ya kızlar birşey sorucam tabi türkçe olarak.herkes kendi sayfasında muhabbet ediyo tamam arkadaşlık kurmanız güzelde yeni gelenlere yer yokmu aranızda  :crybaby2: :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: kırçiçeği - 22 Eylül , 2007, 17:14:54
oohh burası kıvamına gelmiş ne güzel kaynatmışşsınız.ya kızlar birşey sorucam tabi türkçe olarak.herkes kendi sayfasında muhabbet ediyo tamam arkadaşlık kurmanız güzelde yeni gelenlere yer yokmu aranızda  :crybaby2: :crybaby2:
olmaz mı?
ama yeni gelenler açtıkları sayfada önce kendilerini tanıtmalı öyle değil mi?

nagihan

yer var tabiki kırçiçeği. bizim sayfamızı incelersen eğer nasıol kişiler olduğumuzu anlarsın

Almiş'inAnniş'i

biri bana havai fişeğin ingilizcesini söyleyebilir mi acabaaa?  :director:

burcu-emir

adem beyi uyandıralım  :k06:,yada acil ise jbduuuuun geeeel  :director:

**sevim**

kizlar izin verirseniz ben yanitlayayim ;)
havai fisek:fireworks
burcu neden sordun havai fisegi merak ettim :icon_scratch:
bu arada jbdun ingilizce ogretmeni miydin sen canim?
aslinda bu sayfa iyi olmus ama boyle turkce kelimeler ya da cumleler yazip alttaki kisiye soralim.
daha iyi olur ogrenme acisindan :icon_thumright:
sevgiler
sevim

burcu-emir

ben sormadım canım,remziye sordu,ama olsun daha yenisin,isimlerimizi karıştırman normal  :icon_thumright:

**sevim**

aaaa kusurabakma canim ya.isimleri karistirmadim da sen sordun zannetmistim. :BangHead:
neyse oluyor boyle arada :)

Almiş'inAnniş'i

ya arkadaşlar pc de sözlük var da bir kelime yazınca birkaç tane kelime geliyo, internetten bişey arıyodum da o yüzden sordum  :laughing7: hangisini kullanacağımı bilemedim çünkü  :honk:

jbdun

evet sevimcim ingilizce öğretmeniyim ;)

burcu-emir

sevimcim sana bi açıklama yapmalıyız herhalde,remziyecim,canım benim,bu sayfayı etkili şekilde ingilizce öğrenelim diye açmadı,kuduracak daha yeni bir alanımız olsun diye açtı.understand  :k06: aslında hepimiz çoooooooook iyi biliyos ingilazca ama çaktırmıyos  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

helede ben  :k02:
rüyalarımı bile ingilizce görüyom  :sleepy1:

burcu-emir

aaa sen uyuyabilen annelerden misin yoksa  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

evet canım
ayakta veya otuduğu yerden uyuyabilen annelerdeniz son zamanlarda  :laughing7: