28 Nisan , 2024, 07:47:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

****** göz bebeğim 6 yaşında******

Başlatan can yine cannnn, 09 Ağustos , 2009, 19:39:12

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:muzz: :muzz:inşallah 6 aay sonra bizimkilerinde  süper biii doğum günü olucak inşallah bende senin gibi aile fotoları koyarım ayyy ne güzel olur  :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 10 Ağustos , 2009, 02:40:28
:muzz: :muzz:inşallah 6 aay sonra bizimkilerinde  süper biii doğum günü olucak inşallah bende senin gibi aile fotoları koyarım ayyy ne güzel olur  :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:
inşallah balkızcım sen benden dha büyük bir ailesin senin 2 tane var yakışır canım 6 ay sonra fotoları bekliyoruz
can dediklerim....

βαlκιz

6 ay sonra bebişlerin 7 ay sonra benim baya foto koyucam yani  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 11 Ağustos , 2009, 02:11:04
6 ay sonra bebişlerin 7 ay sonra benim baya foto koyucam yani  :ehi: :ehi:
bolca koy kız resim bakmaya bayılıyorum ben :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:
can dediklerim....

βαlκιz

bende bayılıyorumm :ehi: :ehi:misafirliğe gidince falan hemen resim istiyom çay veriyolar bırak çayı resiim resim getir diom  :ehi: :ehi: :ehi:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

nermıncım affet benı ınankı enı gordum  mertım senı cok sveıyorum bıtanem cok ozur dılıyorum senden askımmm valla cok utandım genelde bole seylerı ılk ben baslatrdım ama hafta sonu evdeydımya unutmusum bıde turbe zıyaretlerı fılan aklımdan gıtmıs yoksa aramazmıydım senı cok sevıyorum mertımmmm ama dogum gununde sana farkında olmadan hedıyenı vermısım zaten cok dua ettım mertıme nermısıeme sızı cok sevıyorum canlarım

NICE MUTLU YILLARA MERTIM IYIKI DOGMUSSUN BEBEGIMMM

DER!N

Rabbim yeni yaşıyla birlikte Mertimize hayırlı kardeşler versin.

Doğum günü kutlu olsun, ömrü hayırlı ve uzun olsun tüm yavruların  :amin: :amin: :amin:

Sağlıkla hayırlı güzel günlerini görmenizi nasip etsin Mevlam  :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: !KaRDeLeN! - 11 Ağustos , 2009, 09:14:53
nermıncım affet benı ınankı enı gordum  mertım senı cok sveıyorum bıtanem cok ozur dılıyorum senden askımmm valla cok utandım genelde bole seylerı ılk ben baslatrdım ama hafta sonu evdeydımya unutmusum bıde turbe zıyaretlerı fılan aklımdan gıtmıs yoksa aramazmıydım senı cok sevıyorum mertımmmm ama dogum gununde sana farkında olmadan hedıyenı vermısım zaten cok dua ettım mertıme nermısıeme sızı cok sevıyorum canlarım

NICE MUTLU YILLARA MERTIM IYIKI DOGMUSSUN BEBEGIMMM

hadi bakalım ha kaynanası affetmiş mert bir daha olmasın dedi ama  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sağol tatlım evet verdiğin hediye zaten manevi olarak çok büyük buda bizim için yeterli canım çok öptük teyzesi :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Ağustos , 2009, 09:46:48
Rabbim yeni yaşıyla birlikte Mertimize hayırlı kardeşler versin.

Doğum günü kutlu olsun, ömrü hayırlı ve uzun olsun tüm yavruların  :amin: :amin: :amin:

Sağlıkla hayırlı güzel günlerini görmenizi nasip etsin Mevlam  :amin:

amin derincim çok teşekkür ederim canım  :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

miray

nermincim canım mert in yeni yası hayırlı olsun
rabbim hayırlı saglıklı ömür versin inş
damat oldugu günleride görürsün canım
fotolar cok güzel masallah yakısıklı mert ime rabbim hayırlı bi ömür versin annesi babası ve ailesiyle
bende yeni gördüm kusura bakma
bikac gündür giremedim foruma
bildiğin gibi  rahatsızım biraz
dr dr geziorum işte  :y25:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canımsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
sevıyorum ullen ben sızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: *papatyam* - 12 Ağustos , 2009, 18:55:08
nermincim canım mert in yeni yası hayırlı olsun
rabbim hayırlı saglıklı ömür versin inş
damat oldugu günleride görürsün canım
fotolar cok güzel masallah yakısıklı mert ime rabbim hayırlı bi ömür versin annesi babası ve ailesiyle
bende yeni gördüm kusura bakma
bikac gündür giremedim foruma
bildiğin gibi  rahatsızım biraz
dr dr geziorum işte  :y25:

SAĞOL MİRAYIM AMİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHH :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: !KaRDeLeN! - 13 Ağustos , 2009, 09:09:05
canımsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
sevıyorum ullen ben sızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :k06:
BENDE BİZDEEEEEEE SENİ KANKİŞİMMMMMMMMMMMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

nermişim merte kız aramaya başladım sarısın sole afet bırsey sor bakım o nasıl ıstıyormus teyzesı hemn baslasın aramaya ......

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 15 Ağustos , 2009, 15:16:52
nermişim merte kız aramaya başladım sarısın sole afet bırsey sor bakım o nasıl ıstıyormus teyzesı hemn baslasın aramaya ......
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BU MESAJ BANA DEĞİL BURÇAĞA SANIRIM BEN KARIŞMIYOM AHANDA BURÇAK AYŞE KAŞINIYO SANA HAVALE EDİYORUM DAMADINAKIZ ARIYOLAR YETİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ BURÇAK :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....