Alttan muayene nasıl oluyor, bilen var mı?

Başlatan aslıhan, 08 Ağustos , 2009, 18:24:43

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

bencede canım cok cok parmak veya aletı var onunla bakıyor el gırmez ne orası canım :ehi:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

selam herkese az once doktordan geldim alttan kontrol yapildi birde test icin parca aldilar.. hafif kanamam oldu.. 1 2 gun surecegini soyledi doktorum.. yani anlayacaginiz once aletle iceri daldi parca aldi sonrada ellle kontrol yapti.. acima olayina gelince tir tir titredimm.. ama telaslanmayin neticede 5 daakka falan suruyor islemm.. cokk acimiyorr..

kendinize cok iyi bakin selamlar...

мiŁenα.

bende kızlar elını solkuyor deyınce altı ustu parmagını sokuyor..o doktor..ne yapsın mecbur gerekıyorsa baktırcaz

es.ma

bende çok korktum korktum çatı muaynesi elinimi sokucak parmagınımı derken muayne oldum ama sezeryan oldum en sonunda

мiŁenα.

yanı el bı parmakmı sacma bence sadece pparmakk la bakar :D

es.ma

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 22 Ekim , 2009, 21:40:40
yanı el bı parmakmı sacma bence sadece pparmakk la bakar :D

işaret ve orta parmakla bakıyolar cnm

✿sweet_sweet✿

bu konuda baya uzatildii.. sikilmadinizmi ayni seyleri konusmaktan artikkk merak ediyorum dogrusu..yok elinin tumu girdi yokk kolu girdi biraz abarmayin yaaaa.. alt tarafii parmagiyla bakiyorr..  kusucam artikkk :igrenc: :igrenc:

мiŁenα.

kızlar allah ıyılıgınızı verısın...

tamma son nokta benden sadece parmagıyla bakıyor el kol gırmrıyor :ehi: :ehi:

berenim

✿sweet_sweet✿

nesali bu ne siddett.. bu kadar gerginlik iyi degildirr:) seni daha sakin olmaya davet ediyorum..yazdiklarimi tekrar oku ve oyle cevap yaz.. uzerine neden alindin anlamadim:)  bu konu uzerine cok seyler yazildi, ehh sen diyosanki bu kadar cevap bana hala yetmedi, hadi o zaman arastirmaya devam et:) yazin millet ellemi kollami.. baska secenek yok zatennn :ehi: :ehi: :ehi:

sekerim herzamanki gibi adaletli bir cevap vermissin.. tesekkur ederimm.. son noktayi koydugun icin.. kendine iyi bak..

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

ahh haklisinn.. onu koymaya unutmusumm..  :ehi: :ehi: bana iki parmagiyla bakmisti:):) nasil atlarim bu ayrintiyi..  :laughing7:

мiŁenα.

tmam ıste herkezı parmakla kontrol etmıs demkkı el yok :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

мiŁenα.

aman bu konu bolece aydınlıga kavustu parmak oluyor sadece :ehi: :ehi: