Alttan muayene nasıl oluyor, bilen var mı?

Başlatan aslıhan, 08 Ağustos , 2009, 18:24:43

« önceki - sonraki »

aslıhan

..BahaR●●

nesali yok be cnm abartılcak kadar bişeyyy
bukadar takılmayın alttan muyaneye
okadarda can yakıcı bişey değil.......

βαlκιz

bende çok korkmuştum alttan muayne diyincee nasıl olucak neyle bakıcak diyodumm hiçde korkulcak bişey yokmuşş vallaa rahat olunn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

bana llk doktorum defalarca afedersin elini sokmuştuu atrık ne aradıysaa   :06: sonra başka doktra gittim bi cihaz var ultrason cihazıı onunla baktıı bazıları elle bakıyoo evett :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

yok acımıyoo yaa el biraz acıtırrr ama baktıkları cihazzz elden iyiii acıtmıyoo hiçç anlamıyosun bilee

krizantem84

valla korkutmak istememde benim nedense bir tikim var cok korkuyorum bana doktor baktiginde bir tekme yemisti benden :k06: :k06:
sonra baska bi doktorda bakamamisti kendimi cok kastigimdan :k06:
benim fobim diyebilirim.birde demir gibi biseyle bakiyorya böyle acior o cok kötü  :igrenc:

βαlκιz

kendini kasıp sıkınca acır zatennn ama alttan muayne oluca olanları korkutmayalımm yaa :k06: :k06:

krizantem84

мiŁenα.

bırsey yok kızlar tırsmayın :ehi: :ehi: :ehi:

allt ustu gelıyor bakıyor enlıyor bıtıyor :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: nesali - 17 Ekim , 2009, 15:41:14
ya bildiğim kadarıyla elini sokuyo diolar çok tırstım ama

ya okadar hastaneye doktora gitmişimdir
el ile muyane edeni hiç görmedimm.......

мiŁenα.

мiŁenα.

ohaaa elının tumu gırermı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

canım atmıs oda sadece parmagıı yada bır alet var onu

βαlκιz

мiŁenα.

kübüş

arkadaşlar parmağıyla yada aletle bakılır.eğer açılma varsa bence bakılır
.29 haftalık gebeye muhakkak alttan bakmak için bir sebebi vrdır.bu kadar korkup kasma kendini bence arkadaşım.
seni çok seviyorum