YARDIM EDER MİSİNİZ??????

Başlatan Dilek&Yusuf, 07 Ağustos , 2009, 16:19:41

« önceki - sonraki »

aleyna635

benım yanmadan çok ilişki sırasında kasıklarımda şiddetli bir ağrı oluyor.sankı yumurtalıklarım patlayacak gibi ağrıyor.ah ah ah ben çok sorunlu olmaya başladım ya.nerdeyse bu ağrılar yüzünden ilişkiye girmeyecem ama birde çocuk istiyom ne olcak böle yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Dilek&Yusuf

SORMA CNM BENDE AYNI DURUMDAYM NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM VALLA SOĞAN KÜRÜNE BAŞLADM İŞTE İNŞ. İŞE YARAR ŞİMDİLİK Bİ İŞE YARAMADI AMA

aleyna635

dilekcim bende soğanın faydasını duydum.çok az uyguladım bıraktım.sen yap herkesın bunyesı farklı sana fayda eder belkı.mesela benım arkadaşım soğan küründen hem kisti gitti hemde hamiş kaldı.

Dilek&Yusuf

BAKALM İNŞ. BİZEDE FAYDASI OLUR

мiŁenα.

canım maydanoz suyu sogan suyu ......

ve dıkkat etmen gerekenlerr cok sabun kesnlıkle ve pecete falan kullanma pamuklu bez olcak....

soguk su yok aakalr sıcak tutcan daha bır suru sey netten bakk..

dıkkat etmessen gecmezz

:love9: :love7: :love9:

KATYUSA

ya bu soğan kürünü nasıl yapacaz ve ne zaman başlamak lazım ben bulamadım yaaaaaa bilen varsa ayzarmı lütfennnn

can yine cannnn

22/2/2009 - kolay hamile kalabilmek için soğan kürü
14.11.2008 tarihinde seda sayanın sabahların sultanı adlı progama konuk olan ibrahim saraçoğlu bu haftada yine her hafta olduğu gibi sağlığa faydalı kür tarifleri verdi.bu tarifler şunlardır:
İbrahim saraçoğlu daha öncede defalarca soğan küründen ve faydalarından bahsetti. bugünde bu konuya tekrar değindi ve şunları söyledi.
*yumurtanın  çatlamasını kolaylaştırır ve hamile kalmanızı sağalar .
*bildiğimiz, anadolu topraklarında yetişen dış kabukları kahverengi, içi beyaz kuru soğan adeta hanımların rahim sağlığına yönelik yaratılmış bir bitkidir.
* erken menopoz durumlarına karşı çok faydalıdır.
*polikistik over ve çikolata kistine karşı iyi bir tedavi edicidir.
*küçük çaptaki miyomların iyileşmesişnde faydalıdır.
*adet düzensizlilerine karşı çok faydalıdır.
KÜRÜN UYGULANIŞI:
-1,5-2 bardak klorsuz suyu kaynatın ve  dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.
-5 dakaika ağzı kapalı olarak  kaynatın.ılındıktan sonra için.
-gündüz içtikten sonra aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşamda için.
-bu kürü 15 gün boyunca günde 2 kere her defasında taze olarak hazırlayıp için.
-ardından bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü tekrar 5 gün boyunca yine uygulayın.
-bu kür sırasında beyaz ve sarı akıntılar arta. bu sizin içinizin temizlendiği anlamındadır. endişelenmeyin.
-EĞER BU KÜRÜ HAMİL KALABİLMEK İÇİN   VE YUMURTANIN ÇATLAMASI UYGULUYORSANIZ :
*Bu kürü hamile kalmak için uyguluyorsanız bu kürün ardıdan ayrıca birde incir kürü uygulamanız gerekmektedir. bunun için 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra içine bir adet sert ve gevrek havucu dilimleyerek atıp 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.
al canım bu işini görür sanırsam
can dediklerim....

KATYUSA

sağol bebem bu ay ham,ş olmazsan öbür ay deneyecem bebem

can yine cannnn

can dediklerim....

KATYUSA

yapacam ama ben normaldede soğan yemem ama nasıl içecem bilemşyorummmmm

can yine cannnn

benim gibi yap yani ben ilaç içerken burnumu tutar öyle içerim ıyyyyyyyyyyy
sende öyle yap :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

KATYUSA

bebem aç karnınamı içecez bunu sbah aç karnına akşamda yemekten öncemi içecezzzz bend eöyle yapacam artık bebem yaaaa başka türlü içemem ayyy inş içebilirimmmmmmm midem el verirr inşşşş

can yine cannnn

canım benim ben hiç yapmadım ama duymuştum bir yerde sabah içilecek diye aç karnına olsa gerek ama akşamda için demiş bu yolladığım yazıda sen en iyisi burçağa sor o yaptı bunu o bilişr canım
can dediklerim....

KATYUSA

tamam cnm ben zaten rahmimde tıkanıklık falan varsa diye yapacam temizlensin diyeeee baksana sürekli ağrım oşluyoo belkşi faydası olurrrrrr

can yine cannnn

evet bu kür sanırım iltahabı şöküyomuş
can dediklerim....