2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

selamm canlarımmm ben geldim hepinize kuck dolsuu sevgiler  selamlar :D

çok özedim herbirinizi burdakı dostluk paylasım mukkeml bişemiş yaa ayrı kalınca anladım  sanalda ki gorusmelerı reelede aktarınca ayrı bı mukkmmel oldu gözdecimle 

görustmmm aynı seyler senın içinde  gecerli canım sende mukkemel bir insansnnn sevıyorum sizi

duygu senıde cok özledim yaaa kızlar nasıl canım saglık  sıhhatınız yerindedir insallahhhh

SiRiNe

nurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hosgeldin canimmmmmmmmmmmmmmm

bizde seni cokk özledikkk
annemdeyim su an

sorma baya bir hastalandikkk eve gelince detaylica anlatirim

aselimizin  8 ayi hayirli olsunnnn

cok öpuyoruzz sizii  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nurcum hosgeldin canim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
aselimiz nasil iyimi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bal pategi op yerimize masallah 8 aylik olmus  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nurum hoşgeldin hemşerim
gözüm aradı seni hep
ballı asel nasıl iyimi

Lă_Tăhzen!

öncelilkle duygucum cok saoll canımmm geçmiş olsunnn bizde hastalandık yaaa bronşit olduk :(( doktor yenı basladıgı için ilaçları kullandıktan sonra %80 gecer dedi çok sukur simdi cok cok iyi igneler antıbıyotık falan iyileştirdi yoksa her öksurusunde içim parcalanıyodu :(

aynurcum aysegulcum cok saolun canlarımmmm aselım buyudu yaramazlıklar basladı emeklemeye basladı cok tatlı emekler poposuu kaldıra kaldıra emeklıyor cok pratıklestı eli her yere uzanıyor nerde zarar orada asel :D

henuz dişlerimiz çıkmadı onun derdındeyızz bi çıksa bende kurtulsam aselde :) merakla ve heycanla beklıyorum

azra nasıl oda buyumusturrr

SiRiNe

Cokkk gecmis olsun nurcummmm

rabbim evlatlarmiza acil sifalar versin insaallahh

bizde bu gun doktora göturduk kizlari, neler oldu neler Allahim..........................

neyse rumeysada kulak iltihabi varmis, pencilin yazdi doktor, sumeyyedede cok az varmis ama pencinlik degilmis

damla verdi ona...

neyse esim bizi birakti ise gitti ordan, ben kizlarla markete girdim bir kac sey aldim, sonra ordan anneme gittim,

rumeysa pencilinini istemedi kustu, meyve suyuyla karistirip verin demisti doktor ama hosuna gitmedi tadi..

neyse sonra alisti

sonra aksam ustu annemle bize geliyorduk, apartman girisinde bizim 2 tane merdivenimiz var,

ve annem suruyordu arabayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kizlarin kemerlerini her zaman baglarim koruma acisindan cunki arabada oturur haldeler....

ama annem iyi SIKTIRMAMIS kemeri haberim yok tabi..

o iki ufak merdivenden arabayi cikarayim derken, kizlar yuz ustu yuvarlandi yere ikiside.........

bende apartmanin kapisini aciyordum, kosarak gittim tabii.................

sukur bir yerleri kanamadi, aglamadilar fazla, agrilarida yok, iyiler sukur

soke oldum hemen suurlari yerindemi vs diye kontrol ettim, nabizlarini vs

her sey yolundaydi

annemde cok uzuldu agladi

neyse sonra eve geldik...

ALLAH muhafaza yaaa ........ :(

ben hoslanmiyorum disardaki bu surekli yogun ilgiden, kesinlikle eminim ki yine göz degdi....

eczaneye girerim, aa bak ikiz, markete giderim, 4,  5 kisi etrafima dolar, yaslisindan gencine

ikiz ikiz ikiz bakin diye

ne zaman böyle olsa kizlara bir sey olucak illaki

elhamdulillah ala kulli haal, her halimize sukur, yinede ciddi bir sey olmadi, rabbim korudu.

uzun bur muddet anneme kizlarin arabasini surmek yasak  :k06:
surdugundede ben iyice kontrol edecegim kemerleriiiiiii :cussing:

Lă_Tăhzen!

canlarımm yaaa içim bi hoş oldu okurken evet gercekten nazar degince çok belli oluyor illaki bişey oluyor Allah nazarlardan saklasın illaki kötu

nıyetlılerın degil kendımızın bile degiyodur nazarı geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun

Lă_Tăhzen!

SiRiNe

Nurcumm canimm nasilsinnn

aselimiz nasilll

ben cok yogunum off

ekmek yaptim, simdide yemek yapiyorummm  :cildir:

annem burda ama yetisemiyoruz,

gelirim ben yine tekrar mola bitti

ya seni  cok özledim ben yaa  :k06:

aselimizi öp benim icin

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

slm nurcum duygucum nasilsiniz  :opucuk:
azra sultani uyttum geldim yoksa imkani yok giremiyorum foruma  :cildir:
duygucum cok uzuldum kuzucuklara cok gecmis olsun canim ya hep nazar degiyor yegenlerime  :caca: :caca: :caca: simdi nasillar yilerdir insallah  :amin:
nurcum sen nasilsin asel nasil guzel gectimi tatiliniz  :sunny:

н∂vv∂ ツ

nur canım hoşgeldin özlemiştik nasılsın asel nasıl
duygu Allah korumuş yaa
dışarı çıkmadan 3 felak 3 nas suresi oku kızlara nazar değmez inşallah  :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 29 Ocak , 2011, 19:19:59
Nurcumm canimm nasilsinnn

aselimiz nasilll

ben cok yogunum off

ekmek yaptim, simdide yemek yapiyorummm  :cildir:

annem burda ama yetisemiyoruz,

gelirim ben yine tekrar mola bitti

ya seni  cok özledim ben yaa  :k06:

aselimizi öp benim icin

iyiyim canım cok sukur ev işleri v.s tatil dönusu malum ev işi çok oluyor asel iyi burnuda akmasa daha ıyı olcak ama 

kolay gelsın sanada oh ev yapımı ekmekler

ben senı burda göremıyorum pk gıresımde gelmıyor foruma dıger konuya takılayım dedım ama olmadı burası baska yaaa  :D

öperim canım sende kızları öp benim için

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Ocak , 2011, 19:41:15
slm nurcum duygucum nasilsiniz  :opucuk:
azra sultani uyttum geldim yoksa imkani yok giremiyorum foruma  :cildir:
duygucum cok uzuldum kuzucuklara cok gecmis olsun canim ya hep nazar degiyor yegenlerime  :caca: :caca: :caca: simdi nasillar yilerdir insallah  :amin:
nurcum sen nasilsin asel nasil guzel gectimi tatiliniz  :sunny:

iyiyim canım saolasın sen nasılsın tatşl çok guzel gectı ya doyamadan geldim :( azra kocaman olmustur eklesene fotosunu son halını göreyım bır cok hareketıde degişmiştir dişleri çıktımı öp benım için fıstıgı

Alıntı yapılan: н∂vv∂ ツ - 29 Ocak , 2011, 19:48:40
nur canım hoşgeldin özlemiştik nasılsın asel nasıl
duygu Allah korumuş yaa
dışarı çıkmadan 3 felak 3 nas suresi oku kızlara nazar değmez inşallah  :nazar:
hosbuldum canım cok saoll iiyim cok sukur aselde ıyı yurutecıde bı sag bı sol senın kız nasıl buyumustur artık

н∂vv∂ ツ

iyi Allaha şükür büyüdü teyzesi
3 gün sonra 3 aylık oluyo
mışıl mışıl uyuyo şimdi   :love9:

Uploaded with ImageShack.us

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet ya doyulmuyor memlekete  :k06:
nurcum dunen son halini bebegimonline bebeklerine eklemistim ordan bakabilirsin  ;D
cok buyudu masallah emekliyo dis cikardi hatta dunden beri ayakta duruyor  :nazar: :nazar: :nazar:
ya bende aseli gormek istiyorum cok datlu olmus avatarda ama buyuk gormek istiyorum eklesene gorim  :laughing7:

Lă_Tăhzen!

oy masallah çok tatlı olmus ya buyumus aynı sennn kaç dişi var nezaman cıkarmaya basladı dişleri

bizde hala diş yok yaa bizde basladık emeklemeye tutunarak ayaktada kalıyor ben 9 aylıkken yurumeye baslamısım bana benzese bari

babasıda 1.5 yasında yurumus ona çekmez insallah :D

eklıcem aselınde fotolarını en kısa zamanda canım

havva senın kızının ismi neydi?? dogmadan önce kararsızısdın ne koyacagım dıye dogdu 3 aylık oldu ben daha yenı soruyorum  :k06: