2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

benim kız iki gundur kakasını az az ve daha önce gormedıgım şekilde katı yapıyor her altına baktıgımda illaki kondurmus az bısey kabız oldu herhalde zeytınyagı içirdim bi faydası olmadı  :-\ aynen devam edıyor  gecen  gun yaptıgım pastanın şantısınden tatırmıstım acaba dıyorum omu etkıledi ya da muz yedırıyorum omu kabız yapıyor anlamadım ki    :dontknow:

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 12 Kasım , 2010, 20:14:48
benim kız iki gundur kakasını az az ve daha önce gormedıgım şekilde katı yapıyor her altına baktıgımda illaki kondurmus az bısey kabız oldu herhalde zeytınyagı içirdim bi faydası olmadı  :-\ aynen devam edıyor  gecen  gun yaptıgım pastanın şantısınden tatırmıstım acaba dıyorum omu etkıledi ya da muz yedırıyorum omu kabız yapıyor anlamadım ki    :dontknow:
gecmis olsun canim

benim kizlarda ek gidaya basladiklari zamandan itibaren bazen böyle oluyor kakalari, ek gidaya basladigi icindir

kayisi ezmesi yedir su icir, zeytinyagida yardim etmesi lazim

bizdede ara ara öyle oluyor kabiz seklinde

eger kaka yapmaya zorlaniyor agliyorsa, yere yatir karnina masaj yap, bacaklarini assagi yukari kaldir indir yardim edecektir kaka yapmasina

Lă_Tăhzen!

öyle bir mızmızlığı yok karnı agrısa aglar falan ama gunder 4 5 kez her altını actıgımda var az bısey :D

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 12 Kasım , 2010, 20:33:58
öyle bir mızmızlığı yok karnı agrısa aglar falan ama gunder 4 5 kez her altını actıgımda var az bısey :D
bizdede öyle hatta saka yapiyoruz esimle aa tavsan kakasi gibi zeytin kadar  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

normaldir herhalde  :aferin:

Lă_Tăhzen!

merhaba guzel anneler bugun kızıma aşı vurdurmya gıttk 5 li karma  vurulurken agladı bıraz sonra kestı aglamyı oyuncaklarla falan oyaladım önce doktorumuza gıttık herhangı bır rahatsızlıgı varmı dıye yoksa aşı vurmayacaklardı cok sukur hıc bır problemımız yokmus boyunu kılosunu ölctu 8200 gr kılomuz 65 cm boyumuz masallahhh  :nazar:  :nazar: :basardim: tavuga baslıyoruz bızde yumurtanın sarısını beyaz peynır verme dedı bana doktor daha erken dedı ben dedım verıyorum senımı dinlicem  :k06: haftanın 5 gunu sebze corbası 2 gunu tavuklu corba ver dedi meyve purelerine devam  bizden bukadar   :D :wave:

SiRiNe

masaaAllah aselime 

insaaAllah ateslenmez tuberkuloz asisi ise ateslenmiyorlar

oooo hayirli olsunnn ete basliyormussunuz tavuk gögusuyle baslamistik bizde

masaaallahhh  bizim kizlarin kilosunda asel  :nazar: :nazar: :nazar:

burdada verin diyorlar yumurtanin beyazinida sarisinida turkiyedede beyazini vermeyin diyorlar  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

tuberkuloz degil canım hepatıt b tetonoz bogmaca falan onlar rekasıyon yapmaz dedı bıraz pahalı bedava olanıda var onlar reaksıyon gosterıyomus gecen sefer bısey olmamıstı ınsallah bu seferde bısey olmaz

Lă_Tăhzen!

Asel'im bayramı hastalıkla karsıladı ilk defa dogdugundan beri hasta oldu  :'( yavrum burnu tıkalı zor nefes alıp veriyor damla damlattım gece 3'de bi uyandı burnu tıkalı emziriyorum ememiyor 1 saat kadar uyuyamadık sabah babasını namaza yolladım bı baktım atesler içinde soydum falan soguk bezlerle vucudunun ısısını durmemyı becerdık calpol verdim cok sukur ateşi dustu  şimdi öyle yorgun gözlerle bakıyor halsiz bi halde içim gidiyor arkadasa gıtmıstım bayram kahvaltısına devamlı orda kustu burnu akıyor bı taraftan iştahı yok :( mızmızlandı hiçbişey anlamadım oturmaktanda kahvaltıdanda  :honk:

SiRiNe

Nurcum cok gecmis olsun, asidan etkilenmis olabilir..

Burnu tikaliysa emmekte zorlanir nefes alamaz emerken burnunu temizlemek icin aletler oluyor  burnundaki pislikleri cekiyorsun.

Eczanelerde varsa al canim,

Lă_Tăhzen!

evet canım kesin aşıdan okadar para verdik reaksıyon gostermeyecek dıye yıne olan oldu bidahakı gıttıgımde sorarım ben onlara  :caca: burnun içinde degıl tıkanıklı yanı içinde ama taa işçlerde burun temız gorunuyor ama tıkalı genızleri burun damlası damlattım bıraz daha ıyi insallah ilerlemden iyi olur hıc dayanamıyorum onun bu haline  :sad1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

çalışmaktan sizleri ihmal ettim yahu ama sonunda 6 gunluk kadir azabından kurtuldum off a cıktım..

benım oglum 15 kasım'da 6 aylık oldu... :nazar: :nazar:

RÜZGAR'cım AŞKIM OĞLUM 6 AYLIK KOCAMAN ABİ OLDU  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İLK YAŞININ YOLUNU YARILADIK DAHA NİCE GÜZEL GÖRELİM İNŞALLAH CÜMLEMİZ EVLADIYLA 

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

Gözdem canimmm koccaman adam oldu ruzgarimizzz MasaaAllah  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: nice guzel gunler görun insallah  bitanem

Yarinda biz 8 aylik olacagiz Allahin izniyle

cok öpuyoeuz seni ve tosununu  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım duygum hayırlı ugurlu olsun sızınde 8.ayınız daha nıce guzel yıllarınız olsun hep beraber ınsallahhh  :amin: :amin: :amin: senide prenseslerimide öpüyorum  :opucuk: :love9:

Lă_Tăhzen!

HAYIRLI OLSUN 6.AYINIZ CANCAZIM  YAS YARILANDI RABBIM HEP GUZEL GUNLERINI GÖSTERSIN INSALLAH

:nazar::hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

amin nurcummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

çok teşekkür ederizzz öpüyoruzzz fıstıgıda senide  :opucuk: :love9: