2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

KADRİŞ

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende bugün ögrendim hamis oldugumu kan testi yaptirdim beta hcg sonuc 7,62  4haftalik hamisim degerlere göre rabbime sükürler olsun oleyyyyyyyyyyyy......

benim dogumda nisanin sonu mayisin basina denk gelyior.... :love9:

✿sweet_sweet✿

arkadaslarr merhabaaaaaa.... bende geldim araniza :hello: 6 haftalik hamileyim.. allah nasip ederse 30 nisanda bebisim dunyaya gelicekk.. sizerlede paylasmak istedim.. 18 eylulde ilk kez kontrole gidecegim ultrasonda durumlar anlasilir umarimm.. kendinize cok cok iyi bakin saglicakla kalinn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°♥° b@ş@k°♥°

SİVASLIM BEBEĞİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM BENİM.. HOŞGELDİN ARAMIZA

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

°♥° b@ş@k°♥°

BENİMDE 25-30 NİSAN ARASINDA DOĞUM YAPCAM CANIM BENİM. HAYIRLI UĞURLU OLSUN BEBEĞİN.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hosbulduk basakcim
sen ne kadarliksin cnm ???

°♥° b@ş@k°♥°

DERYATİLGAN

sarisinn

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 06 Eylül , 2009, 06:57:51
arkadaslarr merhabaaaaaa.... bende geldim araniza :hello: 6 haftalik hamileyim.. allah nasip ederse 30 nisanda bebisim dunyaya gelicekk.. sizerlede paylasmak istedim.. 18 eylulde ilk kez kontrole gidecegim ultrasonda durumlar anlasilir umarimm.. kendinize cok cok iyi bakin saglicakla kalinn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim bende senden birgünn önce doğuracam.bebişlerimiz boğa burcu alocak.bi aksilik çıkmazsa..

°♥° b@ş@k°♥°

sarışın canım senin adın neydi?

birlikte doğuralım kızzzz..

aynı hastanede aynı güne denk geeliodaa..

sarisinn

mihrab canım..ahh ahh be doğursamda rahatlasam.eminm eşermekten daha kolaydır

°♥° b@ş@k°♥°

tanıştığıma memnun oldum mihrab. ya doğum yaptı iki gün önce eltimde doğumu çoook zor oldu. keşke karnım ağrısaydıda o acıyı çekmeseydim dio..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay ne güzel 7 haftalik oldunuz dmeek ki doktora gitmissinizdir o zaman ???Kalp atislarini duydunuz mu canlarim...bende simdilik doktora gitmeyi düsünmüyorum 7 haftalikken gtcem ki iyice görsün bebisimi ....insallllaaaaahhhhhh :nazar: :nazar:

✿sweet_sweet✿

heyyy dostlarr benide dahil edin araniza... 6 haftalik hamileyimm.. nisan an neleri konulu yere yazmistim ancak orasi artif degil sanirim,,, neysee ilk kontrolum allahin izniyle 11 gun sonra olacak.. sabirsizlikla bekliyorumm... sizlerre sorularim var

1-adet olcakmissiniz gibi agrilar hissediyormusunuz?
2-sol kasiklarinizda ara sira agri aluyormu?
3-gaz poblemi ile karsilasiyormusunuz?
4-sol kasiginizin orada icten bir uyusma kasinti ouyormu?

bu belirtiler bende arasira oluyor.. sizlerde durumlar nasil dedigim gibi hamileligim henuz 6 haftalik.. mide bulantim henuz yok sadece surukli halsizim ve uyumak istiyorum.. simdiden yazanlara tesekkur edermm.. hamileliginizin sorunsuz ve daima iyi gecmesi dilegiyle.. saglicakla kalin.. :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

°♥° b@ş@k°♥°

CANIM BENİMDE 6 7 HAFTALIK AMA BENDE ÖYLE ŞEYLER OLMUYO HİÇ.