2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°♥° b@ş@k°♥°

KALKMAYIN HİÇ KIZLAR ÇALIŞMIYORSANIZ YATIN VALLA AKŞAMA KADAR...  :hello:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

oluyormu vallla suan gozlerım dolu dolu okadar ıs yapıyorum bebegımın seklı degısık yat dedı dr yınede kaynanam hastalanmasın dıye ugrasıyorum kayınpeder malı annen ıcın bırsey yapmayın yapmıyorsunuz dıyor...bır konudan cıktı bu laf..ya ayzıklar olsun esım ınme asagı dıyor ama benım salaklıgım ınmıcem daha ...ben hep salaklıgımdan kaybettım...okadar ıs yaptım okadar parcaladım kendımı hıc bı b... yerıne koyulmaıdm ..bundan sonra gorsunler gelını :crybaby2: :y25:

°♥° b@ş@k°♥°

CANIM İNMEYECEN YAPMAYACAM DESENDE YAPIYORSUN BİR ŞEKİLDE. BENDE KAYINBABAMLARA PARA VERMEYECEM DERİM HEP. BEN ONLARA VERİRİM ONLAR GEREKSİZ YERE HARCAR. AMA HER DEFASINDADA VERİYORUM. VE HEP GEREKSİZ YERE HARCIYOLAR..  :cildir:

мiŁenα.

benım kı ole degıl esım alır almadın olur.yakın olan bır b..yerıne konulmaz uzak olcan bırazda kotu ekl ustunde tutarlar :violent1:

°♥° b@ş@k°♥°

haklısın valla.. kötü her zaman iyidir ben hiç birşey demem gene sevilmem pek..

мiŁenα.

GüLBaKıŞLıM

Merhabalar.. Haziran 30 Annesiyim Allah, hepimizin bebişine sağlıklı sihhatli kavuşmasını sağlasın..
[URL = http://lilypie.com] [/url]

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizim oluyor

ecrin melis  gelyior teyzeleri ......

GüLBaKıŞLıM

maşaallah ne güzel inş bende bebeğimin cinsiyetini öğrenecek zamanlara gelirim
[URL = http://lilypie.com] [/url]

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: GüLBaKıŞLıM - 07 Kasım , 2009, 21:45:15
maşaallah ne güzel inş bende bebeğimin cinsiyetini öğrenecek zamanlara gelirim
inşş  :amin:ne kadarlık hamişsin ?

Uploaded with ImageShack.us

✿sweet_sweet✿

sivaslim hayirlisi olsun.. kizin oluyormus cokk sevindirici bir haberr... ben 15 haftalik oldumm cokk sukur ama henuz ogrenmedimm.. biraz daha zaman gecsin gidecegimm.. herkes git ogren diyorrr.. simdilik bekliyorum :D :D :D  aralik 15de alllah nasip ederse ogrenecegim cinsiyetini.. :amin: :amin: tekrardan gozun aydinn.. hazirliklara baslarsin artik... herkese saglikli gunler..  :nazar: :amin: :amin: :amin:

°♥° b@ş@k°♥°

мiŁenα.