2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

ooooo kaynanaya cekmeyeyım ins. cok bilmiş olurum o zaman  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DER!N

bizde de ''gelin, kaynana toprağından olur'' derler huyum biraz benziyor ama hamilelik durumlarım benzemedi ben annemin kızıyım  :suclu:

мiŁenα.

bende benzemedım kaynanaya ama elımız aynı yemek lezzetı temızlık sısı falan ....

ama bebek konusunda anneme benzedım oda zorluk cekmıs....

ama benım abım olmus ıns o konuda anneme cekmem

:love9: :love7: :love9:

mavibalon

Kızlar tecrübeli olanlar bir el atıversin bana.
Popomdan ayağımın üstüne kadar yayılan bir ağrı var 10 gündür.Sadece solda.
Otursam sağa sola dönemiyorum kalksam doğrulamıyorum, yürüyemiyorum üzerine basıp.
Dün akşam da varis ağrımla birleşti bu ağrı ağladım resmen. Eşim masaj yaptı ama masaj daha çok acıttı.
Bugün varis çorabı giydim ama nafile.Azaldı ama geçmedi.
Dr. doğurana kadra devam eder diyor ama bunu azaltmanın bir yolu yok mu?

DER!N

Geçmiş olsun canım,

ılık duş faydalı olabilir, duştan sonra doktorunun vereceği jeli kullanabilirsin tamamen geçmiyor ama hareket edebileceğin seviyede ağrıda azalma oluyor

benim de sık sık oluyordu, duş ve jelle önüne geçtik ve magnezyum alımını arttırdı doktorum şimdilik düzeldi nadiren oluyor yine

inş. şifa bulursun

мiŁenα.

°♥° b@ş@k°♥°

ARKADAŞLAR BİR ERKEK BEBEKTE BENDEN GELİYOR.. ALLAH OLMAYAN VE İSTEYEN HERKESE VERSİNN..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

mavibalon

Alıntı yapılan: Derinn - 30 Ekim , 2009, 11:51:35
Geçmiş olsun canım,

ılık duş faydalı olabilir, duştan sonra doktorunun vereceği jeli kullanabilirsin tamamen geçmiyor ama hareket edebileceğin seviyede ağrıda azalma oluyor

benim de sık sık oluyordu, duş ve jelle önüne geçtik ve magnezyum alımını arttırdı doktorum şimdilik düzeldi nadiren oluyor yine

inş. şifa bulursun

Canım doktora gidicem pazartesi. İnşallah iyi gelir vereceği şeyler.
Teşekkür ederim.

мiŁenα.

mavibalon

Alıntı yapılan: °♥° b@ş@k°♥° - 01 Kasım , 2009, 09:42:33
ARKADAŞLAR BİR ERKEK BEBEKTE BENDEN GELİYOR.. ALLAH OLMAYAN VE İSTEYEN HERKESE VERSİNN..

bu sene erkek bebek senesi sanırım.
maşallah bebeğine. sağlıkla kucağına al inşallah.

°♥° b@ş@k°♥°

SAOL CANIM BENİM. ERKEK OLDUĞU KADAR KIZDA VAR AMA BENDE ÖLE DİYORDUM DA HASTANEDEDE KIZ ÇOCUK BEKLEYEN ÇOK. ALLAH KIZ OLSUN ERKEK OLSUN HERKESE HAYIRLISINI VERSİN.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

ѕєν∂α¢αη

benim de ağrım oluyor sağ bacağımda komple. Ama sanırım çok ayakta durduğumda ya da çok oturduğumda oluyor. çünkü yattığımda geçiyor.

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

benım kasık agrım oluyor bu sıra yaaa :k06: :k06:

ѕєν∂α¢αη

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 03 Kasım , 2009, 10:57:58
benım kasık agrım oluyor bu sıra yaaa :k06: :k06:

ya benimdee geçmişti bi ara şimdi yine başladı ama adet dönemindeyim ya olamıyoz doğal olarak onun ağrısı mı acaba? her yerim ağrıyo kısacası :)

Uploaded with ImageShack.us

mavibalon

Alıntı yapılan: sevdacan - 03 Kasım , 2009, 10:32:37
benim de ağrım oluyor sağ bacağımda komple. Ama sanırım çok ayakta durduğumda ya da çok oturduğumda oluyor. çünkü yattığımda geçiyor.
Canım benim bazen daha yataktan kalkar kalkmaz oluyor. Yatınca azalıyor geçiyor kalktığım anda başlıyor.
Bazen de hiç ağrı sızı yok. Anlamadım gitti :sad1: