2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

mugusum kasılmalar kasık agrısı normal gulum kanamayla bırlıkte olursa tehlıkeye gırıyor :-\

ıns hepımzı sag saglım dogururuz :k06:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

amiin canım benım  :amin:

ben de tek belirti var o da iştahsızlık hiç bişey yemesem olur gibi geliyor ama bu hamiş olduğumu öğrenmeden once başladı yani psikolojik değil yemek yemek bana cok zor gelıyor  :'(

мiŁenα.

allah allah banda tam aksı olmustu cok yıyordum ama dusuk tehlıkem vardı tektım yatıyordum hep aklıma yemekten baska bırsey gelmıyordu :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

yaaa işte herkesin farklı oluyor demek ki ben hiç birşeyden tiksinmedim hiç kokular agır gelmıyor sigara kokusu missssssss gibi geliyor ne midem yanıyor ne bulanıyor maşallah maşallah :nazar:

мiŁenα.

ne güzel canımmm....bende sigara kokusundan bulanmadım....ama zararlı oldugu ıcın uzak durdum sende ole yap

..BahaR●●

Alıntı yapılan: VADİ - 29 Ekim , 2009, 07:36:27
yaaa işte herkesin farklı oluyor demek ki ben hiç birşeyden tiksinmedim hiç kokular agır gelmıyor sigara kokusu missssssss gibi geliyor ne midem yanıyor ne bulanıyor maşallah maşallah :nazar:

SENİN BEBİŞ NEKADARLIK CNM........

sarisinn

Alıntı yapılan: VADİ - 29 Ekim , 2009, 07:36:27
ayyy nemutlu sana canım. :nazar: :nazar:allah nazardan saklasın.benim resmen emdiğim süt burnumdan geldi..allah bu aşermeyi kimseye vermesin..kusmaktan bıktım..

мiŁenα.

vadi= muge & melis

ben  5+4  ÜM Öğrendiğimden beri sigara içmiyorum tabiki  asla da içmem de canım nasıl çekiyor bi bilseniiizzzz :y25:  yaa ilk defa kendimi gordum midesi bulanmayan Allah Allaaah :dontknow: :icon_scratch:  zaten bende hamişlik belirtilerinin tam tersi var kabız olmak hamileliğin yan etkisi ben maşallah ishal bile olsum afedersiniz gunde 2-3 kez wc ye gidiyom sigaradan tiksinilirmiş ben bayılıyorum parfüm gibi keskin kokulara karşı hassasiyet olurmuş beni hiiç etkilemiyor vs vs  :k06:

✿sweet_sweet✿

herkese selam.. vadi ilk baslarda bende senin gibiydim yan etki gostermiyordu hicbirsey, ama sonradan durumlar degisiyorr.. bugunlerin tadini cikar daha hamileligin yeni baslamis sayilir.. benim 9.haftadan itibaren basladi hassasiyetim.. saglicakla kalin..

..BahaR●●

benim mide bulantılarım herşey

tam 6 hafta olduğu gün başladı

ilk başlarda sadece kasık ağrısı vardıı

ooo 1 paket sigara içsem içerdim

ama şimdikk  :igrenc: :igrenc:

vadi= muge & melis

yaaaaaaaa ay inşallah bende bişi olmaz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

müğüşüm gülüm dadlum...bebegımm...

daha 5+4 dıyrsun mıgde bulantısı 6-7 haftadan sonra baslar sonra gorursın :k06:

kanızlıkta 3 ayda baslıyor bebegım :k06:

daha var yanı bekle ve gorrrrrrrrr ;D :laughing7: :laughing7:

vadi= muge & melis

sy cok sabırsızım ben gunler gecmıyor bı turlu benım annemın de fazla bulantısı olmamıs belki ona cekerim

мiŁenα.

ya kaynananın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gelın kaynanaya cekermıs ama ben anneme cektım ..ılkı oglan annemın benımde oglan ...burda ole bır deyıs var :toothy10: :toothy10: