2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ay ınanmıyorum yaaaaaaa ben de hazıran annesı olacagım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayse hatırlıyor musun senınle hep konusurduk bız hıc bır lısteye gıremıyoruz dıye

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

vadicim gözün aydın hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun inşallah :amin:

şu imzanıda değiştirebilirsin artık demi :ehi:

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 25 Ekim , 2009, 10:15:32

hakikatten yaaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: hiç dikkatimi cekmemiş  :flowers: opuyorum pınarcım senı o resimdeki kim

mavibalon

Bana doktorum söylüyor kaç gr olduğunu.
En son 16+5te gititğimde 120gr demişti.
Tr'de de söylüyorlar yani.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: VADİ - 25 Ekim , 2009, 10:20:05
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 25 Ekim , 2009, 10:15:32

hakikatten yaaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: hiç dikkatimi cekmemiş  :flowers: opuyorum pınarcım senı o resimdeki kim

canım benim bende seni öpüyorum :opucuk:

o resimdeki nin kim olduğunu bilmiyorum valla :ehi:

nette gördüm hoşuma gitti aldım :toothy10:

мiŁenα.

müğüşüm hayırlısıyla gırdık hayırlısıyla dogum yapıp saglıklı ewlatlarımızı kucagımıza alıp cıkcaz :amin:

ırmak184

gözün aydın vadicim,allah hayırlısyla kucagıa almayıda nasip etsin  :amin:  :amin:

alev85

selamlar herkese :)

bende 20 mayista bebisimi kucagima alicam insallah :) ya benim bi sorum olucak ??

bebisim 11 haftalik, bugün doktor boyunu ölctü yaklasik 4 cm. cok mu kücük :( internette 5.5 cm yaziyo 11 haftalik bebek icin :((

Lütfen cvp yazin...

ırmak184

hayırlısı olsun canım,herkesin aynı olacak diye bişey yok tabiki kafana takma bence....

мiŁenα.

canım sorun olsa dr derdı zaen ..aynı olcak dıye bırsey yok ınternettekıelr ortalama soler zaten sıkma cannını :opucuk:

vadi= muge & melis

ben de dün dr gittim 3 milim boyu var  :toothy10: selvi boylu yavrum  :ehi: :nazar: :nazar:

kızlar size bişi sorcam gerçi yarın başka bi dr gitçem benim acayip kasılmam var cok fena agrıyo hatta sabah 3 te kalktım agrıdan sizce nedir

..BahaR●●

canım benim benimde ilk zamanlar çok kasıklarım ağırdı
şimdi iyiyim çok şükür
kasık ağrısı yerini mide bulantısına bıraktı
bu mide bulantısı çekilir şey değil.....  :igrenc:

mavişimmm

bendede oluyo kasılmalar ağrıı.bunların sebebenın hem büyüme hemde yorgunluktan oldugunu söyledı dr um.bugun 11+4 haftalık olduk bakalım.saat 17 de randevum var dr la.cokkk merak edıyorumm nasıl bebegım dıyee.1 aydır bu günü ile çektim resmenn.allahım hayırlısı ile bugun gıdıp dr umdan sağlıklı bır bebek dedıgını bır duysam rahatlıcamm.

birde şunu diyimm ağrılar oldugu zaman ayakların altına yastık koyup uzanmamı söyledı dr yapmaya calıısyorum ama olmuyo.akşama kadar iş yerınde sonra eve gıt ev işi derken yatma saatı gelıyo.allahtan gece uyumak dıye bır sey varrr.oda olmasa bıtcezzz.

vadi= muge & melis

cok şükür maşallah hiç midemle ilgili bir sorunum yok eskiden nasılsam simdi de oyleyım inşallah değişmez  :amin: