2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

kiraz

hayırlısıyla 23 nisan annesi olucam.. :sunny: gebelik.orgdan katıldım bende. merhabalar.11 haftalık olduk bugun

kız geliyor kız!!

kiraz

bende 23 nian annesi olucam kısmetse..11 haftalık olduk bugun.yavas yavas ama çok hızlı buyuyoruz.hiçbir aksılık yok ne bulantı ne kusma gayet ıyıyız.

kız geliyor kız!!

°♥° b@ş@k°♥°

BENİM BEBEKTE 2 CM OLMUŞ. DAKİKADA 180 KEZ KALBİ ATIYORMUŞ.. ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA...

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

mavişimmm

2 gün önce giiti doktoraa.bebeğim 1 cm bile deill.6+5 haftlaık hamişimm.kalp atışalrını duydum çokk güzeldii.dr birde fotısunu verdii.allahım minnacık bişeyyy.allahıma şükürler olsunn......

SiBeL.İlaYdA

2010 HAZİRAN ANNELERİ ÇIKTIMI BENDE HAMİLE İKEN 2009 HAZİRAN ANNESİ İDİM AMA DOĞURUNCA MAYIS OLDUM  :laughing7:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi:oda guzel canım

mvısım sevındım canımcım...ne guzel meelgını gordun sonunda

:love9: :love7: :love9:

ebruli.

bende allah nasip ederde o günleri görürsem mayıs annesi olcam.hesaplayıcı 30 mayısı gösterio.ve şimdi 4+5 günlük hamişim.allahım herkesin gönlüne göre versin inşallah. :nazar:

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

мiŁenα.

aa ne guzel bır anne adayı ve bır melek daha canım kendını anlatırmısn

ebruli.

Alıntı yapılan: ♥...AyŞe...♥ - 25 Eylül , 2009, 12:43:26
canım benim ismim ebru 21 yaşındayım çorluda oturuyorum.allahım o güzel günü gösterirse inşallah benimde küçücük bi meleğim olcak.daha nasıl oldunu bilmiorum :hello2:.pazartesi kontrole gitces inş.ozmn görces bebişimizi.sende anlatırmısın canım kendini. :occasion5:

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

mavişimmm

Alıntı yapılan: ♥...AyŞe...♥ - 25 Eylül , 2009, 12:08:06
:ehi: :ehi: :ehi:oda guzel canım

mvısım sevındım canımcım...ne guzel meelgını gordun sonunda
[/quo

evet canım yaaa.allahıma şükür sonunda meleğimi gördümmm.çokkk güzel birşeyyyy.içimde bir canlı yaşıyooo.rabbimin bana bir lütfuu buuuu... :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :love9: :love7: :love7: :love7:

ULUDAĞ

SLM KIZLAR ŞİMDİ BEBEĞİMİZİ GÖRDÜK MAŞALLAH ELLER AYAKLAR HİÇ DURMUYO DOKTOR BİLE ŞAŞIRDI AMA PLASENTA ANTERİOR DÜŞÜK LOKALİZASYONDADIR DEDİ BU NEDİR YAA KAFAMI KURCALADI LOKALİZASYON İNGİLİZCEDE YERLEŞME DEMEKMİŞ DİNLENMEN LAZIM AĞIR ŞEYLER KALDIRMA DEDİ :-\

ULUDAĞ

BU ARADA 11 HAFTALIK OLDU BİZİMKİ AYYYYYYYYY ÇOK MUTLU OLDUK BEBEĞİMİZİ GÖRÜNCE

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar bende insallah 12 mayis annesi olcam rabbim nasip ederse...
bende bugün ilk kez doktora gtcem suan tam 7+3 haftalik hamisim insallah bebisimin kalp atisalrini duyarim bende cok heycanliyim canlarim....bana dua edin öptüm hepinizide  :opucuk:

sarisinn

Alıntı yapılan: Sivaslim - 26 Eylül , 2009, 14:31:45
arkadaslar bende insallah 12 mayis annesi olcam rabbim nasip ederse...
bende bugün ilk kez doktora gtcem suan tam 7+3 haftalik hamisim insallah bebisimin kalp atisalrini duyarim bende cok heycanliyim canlarim....bana dua edin öptüm hepinizide  :opucuk:
hayırlısı olur inşallah canım..nasıl gidiyo hamişlik..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ebruli. - 25 Eylül , 2009, 17:52:44
Alıntı yapılan: ♥...AyŞe...♥ - 25 Eylül , 2009, 12:43:26
canım benim ismim ebru 21 yaşındayım çorluda oturuyorum.allahım o güzel günü gösterirse inşallah benimde küçücük bi meleğim olcak.daha nasıl oldunu bilmiorum :hello2:.pazartesi kontrole gitces inş.ozmn görces bebişimizi.sende anlatırmısın canım kendini. :occasion5:

ebrucum bende 20 yasındayım...3 yıllık ewlıyım 13+3 hamısım....samsunda oturuyorum...

bole ıste...sen ne kadarlık hamıssın :love9: