2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Sheida - 10 Mart , 2011, 01:01:06
selam anneler
nasılsınız?
ben uzun süredir buraya bakamdım  maillde gelmiyo
benim kızımda 10 ayına yaklaştı artık herşeyden veriyorum
ama odasını ayıramadım bi türlü babasında bile durmuo napıcamı saısrdım
koluma veya yüzüme dokunaraj uyuyuo ... artık ayırmak istiyorum :(

MERHABA CANIM BENIM KIZIMDA 10.AYINA GİRMEK UZERE BENDE ARTIK EVDE NE PİŞERSE VERİYORUM BENDE DAHA AYIRMADIM ODASINI HOŞ AYIRACAK ODA DA YOKTA  :)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

OĞLUMUN 10. AYI KUTLU VE MUTLU OLSUN İNŞALLAH

DOĞUM GÜNÜMÜZE SOOOOOOOOOOOON 58 GÜNNNNNNNNNNNNNNNNN
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Lă_Tăhzen!

BİRAZ GEÇ OLDU TEBRİK AMA 10.AYINIZ KUTLU OLSUN  :k06:

BİZDE YARIN GİRİYORUZ 10.AYIMIZA İNSALLAH  :occasion14:

SiRiNe

Gözdemm

Nurummm

Asel prensesimin ve ruzgar pasamin yeni ayi hayirli olsunnnnn

10 aylik oldular masaallah  :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Lă_Tăhzen!

SAOL DUYGUCUM EVET 10 AYLIK OLDUK MASALLAHH BUGUNLERIDE GÖRDUK ŞUKUR  :amin:

мiŁenα.

aylarınız kutlu olsun canlarımm.
Nasılsınız bebikler nasıl ::)

vadi= muge & melis

kızlar nasılsınız bakalım bayadır gırmıyorum ama unutmadım sızı bu arada melis nerdeyse 11 aylık olacak ama halaaaa diş yok  :hello2: :hello2: :hello2: dişsiz prenses

мiŁenα.

Çıkarır hayatım.Hoşgeldin nasılsın :caca: unuttun bizi facede arada hatırlatmasan kendini unutucaz :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 05 Nisan , 2011, 11:05:34
kızlar nasılsınız bakalım bayadır gırmıyorum ama unutmadım sızı bu arada melis nerdeyse 11 aylık olacak ama halaaaa diş yok  :hello2: :hello2: :hello2: dişsiz prenses

oo masallahh  yasına az kaldıı
bizde hala 2 dişliyiz bi turlu digerlerini çıkartamıyoruz
ancak ruyalarımda göruyorum  dişlerini çıkardıgını Asel'in  :k06:

vadi= muge & melis

ya kızlar calısıyorum ya eve ance 4 te geliyorum e sonra melis ten fırsat kalmıyor bılıyorsunuz yatana kadar oynuyoruz yurumeye calısıyor eşek koltuklara tutunup sıralıyor :))
ben de ruyan da diş çıkartırken gorurum hep melisi ama da 1 tane bile yok  :toothy10: yaşlı neneler gibi

Lă_Tăhzen!

d vitamini kullanıyormusun
ben kullanmayı hep aksatmıstım bana dediler  oyuzden cıkartmıyor diş sonra kullanmya basladım doktordan da fırçayı yıyınce  bır hafta sonra cıkarttı bırını 1 hafta sonrada dıgerını cıkarttı
şimdi de calsıyum + d vitamını kullanıyorum ama ne gelen var ne gıden ama diş çıkartma dönemleri çok kötu dönemler bazen diyorum çıkartmasın daha iyi  :sad1:

vadi= muge & melis

hemde cok duzenli kullanıyorum dogdugundan beri bence onunla alakası yok bu arada daha ne kadar kullanacakmışız bu d vitamınını

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Mügecim hoşgeldin tatlım  :flowers: :opucuk: Vallahi seni de minnoşumu da çok özledim  :love9:
Aman geç çıksın boşver berbat bir dönem  :igrenc:

vadi= muge & melis

bebeeeem naber rüzgarımın fotolarına hep bakıyorum ben vallaha bayılıom kız oğluna evli olmasam kendime alırdım  :k06: melis i veremem cunku onun başı bağlı  :k06: eymen çağanla kerttik  :k06: