2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

oleyyyyyyyy cokk sukurr alahima bebisimi gordum tam 8 haftalik allah bu duyguyu herkese yasatsin insallah...   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

✿sweet_sweet✿

cok gecmis olsun.. sorun neydi tam olarakk.. allah sifa versin insallah en kisa zamanda..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 18 Eylül , 2009, 19:16:49
oleyyyyyyyy cokk sukurr alahima bebisimi gordum tam 8 haftalik allah bu duyguyu herkese yasatsin insallah...   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok sevindim rabbım kucagına almayı nasıp etsın :amin:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

canım ne oldu o doktorla alakalı

gecmıs olsun...

bazı dr cıdden sadece para :violent1: :violent1: :violent1:

✿sweet_sweet✿

saol aysecim.. inanimaz bir duyguymus gercekten.. allah butun annelerin bebeklerini korusun.. :amin: saskinim hala ne yazacagimi bilmiyorum:):) :nazar:

sagicakla kal..

мiŁenα.

sağol tatlım...

inan müthiş duygu içinde birşey büyüdügünü gözünle görüyorsunn muhtesem :love9: :love9:

βαlκιz

çok geçmiş olsun ya malesef böyle acımasız doktorlar çok bende kadın dogum uzmanından çok çekmiştim evlendimin 3.ayı kasık agrılarımdan dolayı özel bi doktora gittim bana hemen hamile kalman lazım yumurtalında kist var dedi yeni evliyiz saflımızdan yararlandı 8 ay git gel ilaçlar verdi ama çocuk olmuyo sonra bana başka bi doktor önerdiler gittim doktor kullandıgım ilaçların bana zararı oldunu söyledi 3 kere çatlatma inesi yapılmıştı 17 yasımdaydım daha yani gitim dktor her ay para almak için bizi ugrastırmış  tedaviyi uzatmış sonra o doktorun bazı olaylarını duydum sezeryanla dogm yaptırırken çocugu çıkartırken suratını kesmiş çocugun normal dogum yaptırırkende çogun kafasını kopartmış ve çok fazla kürtaj yaptıgı için mahkemelik olmuş allahım korudu beni kurtardı allah ıslah etsin böylelerini :amin: :amin:sizede çok geçmiş olsun allahım acil şifalar versin :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ceylan

15 mart annesiyim kızlar sezeryan dua edin bana bacılarım:))

мiŁenα.

canım dualarım sızlerle...

ayse fıruze cok uzuldum canım..var bole dr lar :violent1: :violent1: :violent1:

selmay

arkadaslar 5 haftalik hamisim bebegmin dogum zamani nasil hesapliyicam doktorum sölemedi mayis mi olur haziran miiiiiiiii?

✿sweet_sweet✿

merhaba selman, son adet tarihinin gununden baslayarak hesaplayacaksin egerki tam 5 haftalik hamileysen dogumun 21 mayis 22 mayis falan denk gelir.. dedigim gibi son adet gununden baslayip 40. haftaya kadar hesaplarsin  ;)

Burcu310

slm kizlar,

ben geldim :wave: dün döndük trden ;)

benim melegim artik 1,5cm mis dok teyzemiz öyle dedi, hersey yolundaymis allahima cok sükür :amin: :amin: :amin:
pit pit kalbi atiyordu gördüm dün ultrasonda :love9:

yüce rabbim korusun melegimizi ve sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

forumda nevar neyok...coktandir girememistim

DERYATİLGAN

as canım hg ne güzel görmüşsün meleğini .

мiŁenα.