2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: La Tahzen - 26 Aralık , 2010, 10:54:44
selam kızlar sende hosgeldin gözdecim

havalalanına inince gözlerim seni aradaı orda olmadıgını bile bile  :k06:

turkıyedeyım sonundaaa   :muzz: :muzz:

CANIMSINNNNNNNN  :love9: :love9: :love9:

HAYDİ BAKALIM HOŞGELDİNİZ TÜRKİYE'ye  :hieyt: :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2:

DOYA DOYA TADINI ÇIKARIN ANA-KIZ OHHHH GEL KEYFİMMMMMM  :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

Gözdemmm döndumu sennn özledik seniiiii  :opucuk: :opucuk:

nasil gectiiii, özledinnnn pasani degilmii  :aferin:

biz iyiyizzz canimm her zamanki gibiii, prenseslerin yeni resimleri varda babasinin cep telinde duruyor, her zaman tamam pc ye gecirecegim diyor unutuyorr :k06:

insaallah koyacagim

nurcummmm demek turkiyedesin ohhh tadini cikarrr  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: benim icinde koklaaa icine cekkkk havasini oldumuu  :y25: :opucuk:

SiRiNe

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: cimcime16 - 27 Aralık , 2010, 15:07:57
selam duygucum, n'aber  :opucuk:
merhaba zehracimm iyiyim canim sen nasilsin

kizlarla ugrasiyorum

uyuttum onlari simdi burdayim

derbeder

oghh uysunlarda buyusunler  :muzz: iyi ettin canim. buarada ben edayi merak ediyorum.

haa size haber vermedim ama ben hasta oldum gecen persembe gunu ve sanirim jinekologa gidicem  :cildir:

SiRiNe

Alıntı yapılan: cimcime16 - 27 Aralık , 2010, 15:10:36
oghh uysunlarda buyusunler  :muzz: iyi ettin canim. buarada ben edayi merak ediyorum.

haa size haber vermedim ama ben hasta oldum gecen persembe gunu ve sanirim jinekologa gidicem  :cildir:

evet canim bende cok merak ediyorum acaba dogurdumu ki

insaallah yakinda guzel haberleri aliriz edadan

hayirlisi olsun , adetin gecikmesinin sebebleri cok fazla , bencede bir jinekolaga görun canim belkide cok basit bir seydir

:

derbeder

son iki seferdir anami aglatti gercekten, bu adet isi  :k06: bu sefer cok fazla gecikti ama anlayamadim.
dun esime diyorum keske diyorum jinekologa gidince deseki su gun yapacaksiniz, sonra bi bakmissin hamile kalmisim. yani umarim bu kadar basit birseydir..sadece gunleri tutturamiyoruzdur  :dontknow:

Eda gercekten dogurdu sanki gerci az gunu kalmisti 17 gun filan herhalde  :icon_scratch: amannn gelsede anlatsa vallaa catliycam  :k06:

SiRiNe

:k06: canim gercekten öyle olabilir

cok buyuk bir sey snaiyoruz ama  cok ufak bir seydir

insaallah tavsiyede bulunur jinekolog

benim kalkmam lazim zehracim kizlar uyanmadan yemegi ocaga koyayim

henuz kendim hic bir sey yemedim , kahvalti bile etmeye zamanim olmadi  :-\

sonra görusuruz insaallah  :opucuk: :opucuk:

derbeder

belkide oyledir -ki umarim oyledir  :k06:

kahvaltina dikkat et canim ..hic birsey hazirlamiyorsanda bir dilim ekmek yemeye gayret et. mideni bos birakma. sana kolay gelsin tatlim, sonra gorusuruzzz insaAllah. optum seni ve minnoslari  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: cimcime16 - 27 Aralık , 2010, 15:20:07
belkide oyledir -ki umarim oyledir  :k06:

kahvaltina dikkat et canim ..hic birsey hazirlamiyorsanda bir dilim ekmek yemeye gayret et. mideni bos birakma. sana kolay gelsin tatlim, sonra gorusuruzzz insaAllah. optum seni ve minnoslari  :opucuk:

tskler canim

cok haklisin kahvaltiyi es geciyorum hic iyi degil  :-\ kizlari doyurmakla geciyor vaktim bir baktimki onlara dalmisim,

sabahlari uyandiklarinda ellerini yuzlerini yikiyorum sonra lazimliga oturuyorlar deneme acisindan, sonrada kahvalti, ustlerini degistiiriyorum disleri  fircalaniyor

oyun oynuyorum derken kendim kahvalti etmemisim farkina variyorum,. tabiki öglen olmus oluyor  :'(

insaallah dahada cok dikkat edecegim

annem geldi simdi biraz dinlenirim bende  :k06:

Lă_Tăhzen!

selam canlarımm

nasılsın bakalımm

ben çok iyiyim full gexiyorum iyiki gelmişim türkiyemin tasına topragına kurban olayım herseyı ayrı güzel  :love9:

asel hasta oldu arkadasamın cocoukları hasta hepsi öksürüyor onun dısında iyiyiz iştahı falan iyi şükür

sizleri seviyorum görusmek uzere alaha emnat olunn  :hello:

SiRiNe

Nurcumm hgdin canimm

cok gecmis olsunn insaallah kisa zamanda duzelir asel
:opucuk:

SiRiNe

Gunaydin hanimlarrr  8)

Bu gun kizlarim kendileri yedilerrr tam anlamiylaaaa masaaallahh

cok sasirdim Rumeysa önune cekti tabagi ve kendisi yemek istedi, Sumeyyede verdim oda ayni sekilde

:basardim:

SiRiNe