2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

°♥° b@ş@k°♥°

BEN DÜN HASTANEDEYDİM. VE BEBEK 6+3 GÜNLÜKMÜŞ VE ÇABUK CANLANMIŞ DİO DOKTOR. KALBİ ATIYO BICIRIĞIN. 54 SANİYEDE 110 KEZ ATIYORMUŞ..
ALLAH HERKEZE BU DUYGUYU YAŞATSIN..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hade gözn aydin olsun basakcim insallah rabbim kucagina almayida ansip eder...

cnm bende 2 hafta snra gtcem doktora insallah benimkininde kalp atisini görürüm hemencik aminnnnnn...

°♥° b@ş@k°♥°

KADRİŞ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° b@ş@k°ღ♥ღ° - 10 Eylül , 2009, 10:19:40
BEN DÜN HASTANEDEYDİM. VE BEBEK 6+3 GÜNLÜKMÜŞ VE ÇABUK CANLANMIŞ DİO DOKTOR. KALBİ ATIYO BICIRIĞIN. 54 SANİYEDE 110 KEZ ATIYORMUŞ..
ALLAH HERKEZE BU DUYGUYU YAŞATSIN..
gözün aydın başakcım...rabbim ağlama seslerinide duymayı nasip etsin inşallah.... :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

°♥° b@ş@k°♥°

amin canım benim. ben oruç tutayımmı diye sorduğumda doktor bana hayır dedi. çünkü zaman çok uzun o kadar uzun süre susuz kalmak tehlikeliymiş bebek için. ama tabi bu doktorun dediği. ama zaten oruç tutsam yada tutmasamda allah biliyo ne olup olmayacağını..

ULUDAĞ

SLM KIZLAR BENDE 20 NİSAN 2010 ANNESİ OLACAĞIM İNŞALLAH BİZİM UFAKLIK DAHA 8+3 GÜNLÜK İNŞALLAH BEBEĞİMİ ALIRIM KUCAĞIMA :D :nazar:

ULUDAĞ

SLM KIZLAR BENİM DOĞUMDA 20 NİSAN 2010 DENK GELİYO 8+3HAFTALIK DAHA BENİM BEBEŞİM AMA GEÇEN GECE KANAMA OLDU ALLAHTAN BEBİŞİME BİŞEY OLMADI ALLAH KORUSUN HERKESİN VE BENİM BEBEİŞİMİ
:nazar:

mavişimmm

SLM KIZLARR BENDE ALLAHIN İZNİYLE 14 MAYIS 2010 ANNESİ OLUCAM.İNŞŞALAH RABBİM KUCAKLARIMIZA ALMAK NASİP EDER.

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: ULUDAĞ - 11 Eylül , 2009, 17:15:27
SLM KIZLAR BENDE 20 NİSAN 2010 ANNESİ OLACAĞIM İNŞALLAH BİZİM UFAKLIK DAHA 8+3 GÜNLÜK İNŞALLAH BEBEĞİMİ ALIRIM KUCAĞIMA :D :nazar:

meraba canım emoş ben arka arkaya doğumlarımız bende 21 nisan 2010 inşallah bi aksilik olmazsa Allah hepimizin gönlüne göre versin :muzz: :muzz:

KADRİŞ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° b@ş@k°ღ♥ღ° - 11 Eylül , 2009, 09:31:20
amin canım benim. ben oruç tutayımmı diye sorduğumda doktor bana hayır dedi. çünkü zaman çok uzun o kadar uzun süre susuz kalmak tehlikeliymiş bebek için. ama tabi bu doktorun dediği. ama zaten oruç tutsam yada tutmasamda allah biliyo ne olup olmayacağını..
[/quote canım rahatsızlığın yoksa neden tutmayasın zaten...ama doktorun bir tehlike var dediyse allah korusun tutma canım..... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende 12. mayis 1010 annesi olucam insallah allahin izniyle  :amin: :amin:

мiŁenα.

merhaba anne adayları çoğlamıs....

iyi iyi sevindimm :k06: :k06: :k06: :k06:

bız 10+5 olduk :k06: :k06: :k06: :k06:

maşallah iyiyiz :k06: :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DERYATİLGAN

Alıntı yapılan: Sivaslim - 12 Eylül , 2009, 12:44:10
bende 12. mayis 1010 annesi olucam insallah allahin izniyle  :amin: :amin:
ya canım benim hesaptamı bir yanlışlık var yoksa sen mi karıştırıyon senin 12 mayıs benim myıs 4 ama senin şafak benden az nasıl oluyor bu  :aferin:

DERYATİLGAN

senin şafağın 243 olması lazım yanlışmıyım canım.