27 Nisan , 2024, 10:00:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

9 aylık hamileyım ve korkuyorum

Başlatan aslıhan, 05 Ağustos , 2009, 15:26:30

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

canım korkabilirsin çok normal sonuçta sezeryanda olsa normalde doğum yapcan tabiki normal doğum yap derim sonrası çok rahat A LLAH YARDIMCIN OLSUN

мiŁenα.

ya ben korkmıcam hep kendımı suna hdeflıyorum...

senın canıın yanması bebegın saglıklı dogum yapması ve onu gormendenılk sneın koklamandn daha mı onemlı hayır allahım ne acılar verıyor bu tatlı acı ;D

normal dıyorum ıns korkmam.....kotu yazanları okumıcam ozamn korkuyom :cildir:

:love9: :love7: :love9:

pinar79

valla kızlar bende korkuyorum ama başa gelen çekilir. 1 ekimde sezeryan oluyorum

< ESLAL >

Allah'ım o an geldiğinde tüm korkularımızı alıp bize yardımcı olsun  :amin: :amin:

мiŁenα.

poınarrrrrrrrrrr korkma bacım sen uyyuyon uyandıgında beben dogmus sen yatagına alınmayı beklıyorsun amelıyathanede...sonra gozunu acınca odana alıyorlar bebegını goruyon sonra ayılmaya calısıyon :ehi: :ehi:korkma yanıı

mavişimmm

kızlar 2 tane arkadaşım var ilk doğumlarını normal yaptı ikisidee.dogumdan sonra bız dıyorz 2.ne zman yapcan oda dıyor hayattaaaa yapmamm.öldüm öldüm dirildimmm.1 ay kendıe gelememişti bu bahsettiğim kişi.yaşıde cok ufaktıı o zmann.şimdi 2, ye hamile ve yine normal istiyoooo.sezeyan daha zor olur diyooo.daha önce 1 ay yattım ama dıyo sımdı daha tecrubalıyım dıyoo kendımde buyudum dıyoo.normalını tavsıye deıyo banada.kendını toparlayabılıyosunn dıyoo.bebegınle ılgılenebılıyosun dıyooo.bende normal dusunuyorumm eger bır akslık olmassaaa.

мiŁenα.

EN MANTIKLI OLANI VE BEBEK ENNE ACISINMDAN EN IYI OLANI :icon_thumright:

pinar79

ayşecim ya desteğin bana moral verdi çok sağol

мiŁenα.

inana canım hıssetmıceksın zaten uyanınca melegını alıcaksın kucagına butun acılar bıtıcek o sıraa :love9: :binkybaby:

pinar79

hepinize çok teşekkürediyorum arkadaşlar.desteğinizi esirgemediniz benden.yarın hayırlısıyla 17:00 da sezeryana giriyorum.dua edin lütfen

мiŁenα.

ıns hayırlısıyla acısız agrısız dogum yaprsın :amin:

pinar79

arkadaşlar evet herşey dediğiniz gibi oldu.ameliyathanedeydim aaa bi de baktım yatağımdayım bebeğim yanımda.korkulacak bişey yokmuş gerçekten

мiŁenα.

senın adına cok sevındım tatlım hanı oglusunun resmı :caca:

pinar79

en yakın zamanda koyacağım canım

мiŁenα.