28 Nisan , 2024, 01:13:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

muhtemelen değişir kızlar.bakımdan çıktı forum :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

ya bakımdan çıkan çok güzel olur ama bu nasıl bakım  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

SİTENİN YENİ HALİNİ HİÇ BEĞENMEDİM ÇOK GÖZ YORUYOR

AYŞENUR EVİN ÇOK GÜZEL CANIM GÜLE GÜLE OTUR

__nil__

merhaba arkadaşlar ben buraya mesela fto yüklemek istiyorum nasıl yapıcam??

мiŁenα.

ımageshack gir netten ..

fotoğraflarının linkini al ve mesaj kutusuna yapıştır.

forum kodu olan linki kopyalicaksın.

forumun yeni halinde yükleme kutusunu bulamadım ben :honk:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Aysenurcugum , evin cok guzel olmus canim , Gule gule guzel gunlerde huzur;a oturmayi nasip etsin mevlam...

bende cok seviuorum siyah ve beyazi ...taslar falan , parlak objeleri seviyorum ...

bu arada formun yeni halini BEGENMEDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...

__nil__

ARTIK ÇOCUĞUM OLDUĞUNDA ÇOCUK ODASINIDA EKLER KOYARIM İNŞ...YATAK ODASINI DA KOYCAKTIM DA FOTO YÜKLEMEDE HATA VERİO DAHA SONRA KOYARIM ARTIK..

masalım

çok güzel canım evin güle güle otur

__nil__

teşekkürler canım allah razı olsun..

Pınar86

Ayşenur evin gerçekten harika :)

rabbim agız tadı sağlık sıhhat versin yavrunuzla hayırlısı ile oturun inşallah :amin:

nilp alp resimlerin çoğu açılmadı canım ama gördüğüm kadarı ile çok hoş evin var özellikle mutfağına bayıldım süper döşenmiş banyoda öyle harika :) rabbim güle güle oturmayı nasip etsin inşallah en yakın zamanda da bir bebiş evinizi süsler :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

❤ հმzεlἶო ❤

aysenurcum evin cok hosmus sade ve sik :)
guzel gunlerde yasayin icinde Ceyhun pasayla kocisinle insallah  :amin: .
siyahi bende cok severim  :icon_thumright:

nil alpcim seninde evin cok sik ve modern gorunuyo
wc de dergi fikrini tuttum  :laughing7:
allah agiz tadiyla oturmak nasip etsin insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Tesekkurler kizlar sagolun  :) :flowers: :flowers: :flowers:

Bu arada nil alp evin cok güzel zevkle dösemissin allah gule gule oturmayi nasip etsin  :amin: :nazar:
en kisa zamandada bebisiniz senledirsin o evi insallahhhhhhhhhhhhhh  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

bende de bazıları açılmadı ama açılanlardan gördugum kadarıyla mukkemmel şahane cok guzel evın nil_alp valla nekadar zevklı döşenmiş öylee kırmızı sıyah beyazz of ki ne of super valla guzel gunlerde ıyı gunlerde oturun insallah   :flowers:

__nil__

teşekkürler arkadaşlar amin inş...fotolar geç açılıyor biraz bende anlamadım ama açılıyor gözüküyor bende hepsi.evime gelince ben tam bir beşiktaşlıyım,o yüzden evi a'dan z'ye ben seçerek döşedim eşim gs li de olsa :toothy10: :toothy10: 

**Gül**

Aysenur ve Nil evleriniz cok guzeller. Cok zevkli dosenmisler. Iclerinde huzurlu mutlu bir sekilde ailenizle yasayin insallah  :amin: :amin: :amin:
En guzel yani da evleriniz genis ve ferah. Coook imreniyorum boyle evleri gorunce. Daracik eve sIkisInca insan ozenmeden edemiyor  :-\  Gule gule oturun iclerinde  :flowers: :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011