Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

pırıl

angel canım allah en kısa zamanda sanada nasip etsin. :amin: :amin:
bacım eşim çok dağınık,birde top oynuyor,top malzemelerini kapının önündeki dolaba attım,iş kıyafetleri,top elbiseleri ayy inan kendimin eşyalarını okadar çok yıkamıyorum :k06:
eşyalarım büyük canım benim.ama kocam söz verdi durumumuz olunca değiştiricek hepsini. :k06:

SiRiNe

Önemli olan aslinda evin buyuklugu esyalarda degil

huzur varsa o evde mutlusun demektir

ben biraz daha kucuk evde oturmak isterdim 98 metre kare degilde biraz daha ufak, kutu gibi bir ev

zaten kizlar ayni odayui paylasacaklar ikiside kiz oldugu icin , herhalde  8 yasina kadar ayni odda kalirlar bilmiyorum  :icon_scratch:

derbeder

08 Kasım , 2010, 15:30:29 #707 Son düzenlenme: 08 Kasım , 2010, 15:35:07 angel81
amin canim hayirlisiyla gelsin. yaa dun annem diyorki yemek odani dizmeseydin yemek odasini bebek odasi yapardin, burasi guzel gunes aliyor diger taraf soguk olur falan :D hahaha dedim simdiden bunlari neden dusunuyorsun, hem dedim ilk bir yil bebegimi kendi odamda yatiririm, cunku diger odaya git gel cok is, birde zaten iste cok soguk olur o oda diye. hayirlisi bakalim.

duygu haklisin canim benim. buyuk ev ilerisi icin iyi olur, cocuklar buyuyunce. hepsinin ihtiyaclari farklilasiyor. bilgisayar calisma odasi vs.
ama cocukken cok sorun degil bence.

ben esyalarimi evime gore aldim, yaneh cok fazla kalabalik ortami bende sevmem. sus esyam bile fazla yoktur.
bazilarini goruyorum evi tutmadan koltuk filan aliyorlar, sonra cok siritiyor eve gore.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥ღвüşяαღ♥

evin sade ve şık canım Rabbim güzel günlerde oturmayı nasip etsin :amin:

zelis

tesekkur ederim canim , daha yeni dosedim bi ay anca oldu , bende sadeligi seviyorum , bi tv dolabi orta masasi ve yemek masasi yeter ,
ben simdilik yemek masasini alamadim , bakiyorum  sadece koltuklarin arka kisminda yemek masasi koyacak yerim bos duruyor orayada bi yemek masasi aldimmi evim tamam olacak insallah ....

derbeder

zelis gule gule eskit esyalarini  :laughing7:
sadelik bencede guzel olan. bir tanidikta boyle beyaz parlak mobilya almisti, ama tozlarin cok gozuktugunden sikayetci olmustu. oylemi acaba  :icon_scratch:
ilk ev doserken bende bu beyazlardan almak istiyordum, ama sonra bir koltuk gordum ve evimin tum dizayni degisti  :laughing7:
ama hala begeniyorum bunlari. tekrardan güle güle otur  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

pırıl

bende çamaşır makinasının üzerine dolap yaptırıyorum,evim genelde kahverengi tonları.ona uygun birşey seçtim mecbur.
kocacım düngece söz verdi bana...bebekten sonra bana köşe koltuk takımı alıcak..kandırmak hiç zor olmadı :k06:
birde bebişe 1 yaşına gelince odasını yaptırıcaz.tosunuma çokgüzel bir oda yapmak istiyorummm. :amin:

SiRiNe

Zelis evin cok huzurlu gözukuyor MasaaAllah

Rabbim huzur eksik etmesin guzel gunlerde oturun  :amin:

Lă_Tăhzen!

çok şık ve çok hoş evin zeliş iyi gunlerde oturun

elif cemre

sade ama cok güzel,ferahlatici duruyor evin...güle güle otur canim...
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

βαlκιz

zeliş güle güle otur evinde
koltukların güzel bende öyle deri almak istiyorum ama çocuklar az daha büyüsün
ice içine etsinler bu eşyalarımın öylee alcam :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Alıntı yapılan: zelis - 09 Kasım , 2010, 11:20:05

mutfagim kucuk ama ytiyor iste ....

Zeliş evin arkadaşlarında dediği gibi sade ve hoş iyi düşünmüş fazla eşya ile doldurmamışsın bende severim öyle sadeliği :)

neymiş öyle vitrin konsol falan hiç hoşlanmam :)

rabbim ağız tadı versin güle güle otur inşallah:)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

zeliscim gule gule otur canim rabbim agiz tatliligi versin :amin:

sende yurtdisindasin demi

zelis

hepnize tek tek cok tesekkur ederim canim , Rabim evlerimizden huzuru eksik etmesin , esya sadece kucuk detay...

Bu arada hem beyaz mobilya hemde siyah deri koltuk felaket derecede toz gosteriyor almayi dusunenlerin bilgisine  :laughing7:
Alıntı yapılan: ჩმlჩöƈεğἶ - 09 Kasım , 2010, 20:48:41
zeliscim gule gule otur canim rabbim agiz tatliligi versin :amin:

sende yurtdisindasin demi

evet canim , hollandadayim ....

gökse