Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

GüzeLCe

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 10 Kasım , 2009, 09:19:28
evin çok güzel canım allah ağız tadınızı bozmasın

çocuk cıvıltısıyla doldursun inşallah ieçrisini :amin:
amin cnm inşlh  :amin:
tşkler buarada  :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay canım kırmızı koltukların çok güsel benim koltuklarımda aynısı sadece rengi yeşil :D

bu arada rica ederim ne demek :D

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evın cok gusel allah ıcınde mutlu huzurlu oturmayı nasıp etsın canım  :amin: :nazar: aynanın önu aynı benımkı ıbı masallah parfum kırem boya ne arasan var ben bazen bulamıyom  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ - 10 Kasım , 2009, 13:55:30
evın cok gusel allah ıcınde mutlu huzurlu oturmayı nasıp etsın canım  :amin: :nazar: aynanın önu aynı benımkı ıbı masallah parfum kırem boya ne arasan var ben bazen bulamıyom  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
amin canım inşllh  :amin:
edd ya daha aldım foto cekerken abartı olmasın diye takıya cantaya ayakkabıya hastalığım var  :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende parfum hastalıgı var  bıde canta e canta olunca aykkabıda pesıne gelyo sonra esarpdaonun pesıne sonra gardolabın kapızı kapanmıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ѕєν∂α¢αη

kırmızı hayalimdeki koltuk rengi. köşe olsun derdim deriden kırmızı renk.. ama geleceği göremiyon tabi :) evime uymuyor hiç bi şekilde :(

Uploaded with ImageShack.us

can yine cannnn

hülyacım ewvin çok hoş ama koltuklarına bittim güle güle otur inşallah :icon_thumright:
can dediklerim....

GüzeLCe

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 10 Kasım , 2009, 19:59:33
hülyacım ewvin çok hoş ama koltuklarına bittim güle güle otur inşallah :icon_thumright:
tşkler nerminim daha iisi sizin olsun  inşllh  :amin:
:opucuk:

perçem

güzelce evin çok güzelmiş güle güle otur canım :flowers:
meleğim gelde hasretimi bitir

GüzeLCe

Alıntı yapılan: perçem - 11 Kasım , 2009, 12:15:08
güzelce evin çok güzelmiş güle güle otur canım :flowers:
tşkler perçem herkesin gönlüne göre Rabbim isteyen herkese versin tatlım  :opucuk:

..BahaR●●

hülyoşummm evin çok şirin canım

Rabbim bir ömür boyu ağız tadıyla oturmayı nasip eylesin

böle boy boy bebişlerinizleee...........

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 11 Kasım , 2009, 12:49:28
hülyoşummm evin çok şirin canım

Rabbim bir ömür boyu ağız tadıyla oturmayı nasip eylesin

böle boy boy bebişlerinizleee...........
AMİN BAHARIM  :amin:
tşkler tatlım Rabbim bebişlerine saqlıcaqla kucaqına almayı nasip etsin inşllh  :opucuk:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

süper canım eşyalrda senin ğüzelliğin evine yansımız hülyacım bence  :opucuk: :opucuk:
ben yeni gelin değilim bit pazarından aldım eşyalrımı  :k06: :k06:
sonra bi ara çeker gösteririm küçüçük zaten ama ben o küçük evin içinde büyük mutluluklar yaşıyorum ve yaşatmaya çalşıyorum

GüzeLCe

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 11 Kasım , 2009, 14:56:50
süper canım eşyalrda senin ğüzelliğin evine yansımız hülyacım bence  :opucuk: :opucuk:
ben yeni gelin değilim bit pazarından aldım eşyalrımı  :k06: :k06:
sonra bi ara çeker gösteririm küçüçük zaten ama ben o küçük evin içinde büyük mutluluklar yaşıyorum ve yaşatmaya çalşıyorum
yelizim canımsın zaten önemli olan esya,mal, mülk değil  :icon_thumright: hepsi olmuş huzur olmamış napıyım.Rabbim huzur versin mutluluk versin saqlık versin inşllh  :amin:
bi yangın cıksa deprem olsa ne mal kalır ne eşya  :icon_thumright:
kalbın güzel olsun ,yüreqin güsel olsun ki öyle  :opucuk: