27 Nisan , 2024, 19:47:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:ehi:korkmayın yaa bende ikiz olucagını ögrenince panik olmuştum bakamam diyodum ama allah yardım ediyoo çok şükür :muzz: :muzz:ama bazen zor oluyo tabiii :cildir: :cildir: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 07 Eylül , 2009, 21:29:04
:ehi:korkmayın yaa bende ikiz olucagını ögrenince panik olmuştum bakamam diyodum ama allah yardım ediyoo çok şükür :muzz: :muzz:ama bazen zor oluyo tabiii :cildir: :cildir: :ehi:
zor olmazmı kız düşünsene 1 işi 2 kere hatta bazen dört kere
(peş peşe kaka edince) :toothy10: :toothy10: :toothy10:yani yapmak zorunda kalıyosun birde ikisi beraber ağlayınca ayyyyyyyyyy :cildir: :cildir: :cildir:
allah yardımcın olsun canım :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ya arkadaslar dügün resimleririmizi koyabilcegimiz bir baslik vardi nerde yaaa bulamiyorum....??????????????

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Sivaslim - 09 Eylül , 2009, 21:47:29
ya arkadaslar dügün resimleririmizi koyabilcegimiz bir baslik vardi nerde yaaa bulamiyorum....??????????????
sevilcim selam canım o dediğin konuyu forum yöneticisi sildi canım ben açıyorum şimdi yeni bir başlık oraya ekle canım
can dediklerim....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

betüs26

betüs26

betüs26

serap BİÇER

serap BİÇER

12 Eylül , 2009, 04:04:31 #461 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2009, 04:06:55 serap BİÇER
betüş evin çok güzel kızlar hepnizin evi çok güzel.ben daha yeni baktım buraya yazıştıklarınızı okudum gülmekten öldüm yaaa hepiniz çooooooooooook tatlısınız....... :k06: :k06: :k06: :hello2:
bende resimleri çekip koyucam ama ev bana ait değil tunceli gibi bi yerde yine iyi yerde oturuyom.kaloriferli büyük ama en kötüsüde kapıları pencereleri eski ve ev beton :-\
polis lojmanında oturuyorum :)
şark görevimiz die herşey yarım yamalak :crybaby2:
ama eşyam çok hele mutfağım savaş alanı gibi. :ehi: :ehi:

betüs26

selam serapçım canım benimde ev kira inan bizimkide bakımsız kapılar duvarlar ama annemle aynı katta olduğum için çıkmıyorum ona çok alıştım ama huzurumuz olsunda çok şükür

betüs26

canım tuncelinin neresindesin sen