Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

CANIM ALINTIDEGISTIR SIL VAR BAK ESAJININ YANINDA ORDAN HAAYTIMM

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

vayyy ayse bu ne güzellikk yıkılıyorsunnnnnnn  :occasion5:  :occasion5:

мiŁenα.

dimi ama çok harikayım anlattamam.....

ama çok sexi gacıyım :ehi: :ehi: :ehi: o kesın

ırmak184

мiŁenα.

ahhh ahhh eskiden olcaktım benn ne bomba hatundumm...zaman benı ne hale getırdı...kim derdi ayse şişko olcak dıye kıms derdı yuzumu sıvılcelr basacak dıye...

kım derdı ayse bogazı bu kadar acılcak dıye valla sarkı sözü gibi oldu :ehi: :ehi: :ehi:

burcuş

Ahh yavrummm herkes evlendikten sonra mutasyona uğruyor sanırım (yani istisnalar kaideyi bozmaz) üzülme kuşum dünyada hiç senin gibi yoksa ben varım hatta senden daha kötü durumdayım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

ahhh ahh burcuuu keşke eskisi gibi olsamm :ehi: :ehi:
:ehi:

sankı 60 yasındayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:cocugum u dogurım sonra baslıcam eskısı gıbı olmaya :ehi: :ehi:

burcuş

İnşallah canım çocuk doğunca zaten zayıflarsın gece uyanmaları yorgunluk derken eskisi gibi olursun tatlım merak etme canım benim teyzemin kızı 49 hiloydu hamile kaldığında 60 oldu ve doğumdan sonra yine 48 kilo oldu biraz göbiş kalmıştı onuda mekikle yok etti  :-*

мiŁenα.

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

bakalım hayırlısı saglıklı olsunda yavrum :y25:

burcuş

Tabiki en önemlisi o canım :) Allah hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin de gerisi gelir üzülme kızlar kızacak bize yanlış yerde muhabbet ediyoruz  :icon_pale: :laughing7:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tırsma ben varım burda kım kızcakmıss haaa :tongue3: :tongue3: :tongue3:

bensenın arkandayım :ehi: :ehi:

burcuş

Deli kız hadi gel melekler mekanına  :k06:

мiŁenα.

burcuş

кคг๔єlєภ ♥ ♥

:caca: :caca: :caca: :caca: ben kızcam nolmusssssssssssssssssss :caca: :caca:
len heryerı sohbete cevrdıız heeeeeeeeeeeeeeeeee :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: