Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: nil_alp - 17 Kasım , 2010, 23:38:01
BANYOMUZ

Uploaded with ImageShack.us
dergimi okuyorsunuz tuvalet esnasinda bakiiim   :tongue3:

buarada evin cok guzel gule gule agiz tadiyla oturun insaAllah.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

:toothy10: :toothy10: 

tuvalette uzun süre kalanların canı sıkılmasın diye canım her türlü konfor düşünüldü.bayanlar için moda dergisi erkekler içinde otomobil dergileri var. :ehi: :ehi:

miray

dergi fikri güzelmiş  :D
aysenur ve nil evleriniz cok hos allah agız tadıyla oturmayı nasip etsin bi ömür boyu
nil evinin renkleri tam benlik kırmızı siyah ve beyaz benim renklerim cok hos  :icon_thumright:  :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: **Gül** - 18 Kasım , 2010, 13:01:38
Aysenur ve Nil evleriniz cok guzeller. Cok zevkli dosenmisler. Iclerinde huzurlu mutlu bir sekilde ailenizle yasayin insallah  :amin: :amin: :amin:
En guzel yani da evleriniz genis ve ferah. Coook imreniyorum boyle evleri gorunce. Daracik eve sIkisInca insan ozenmeden edemiyor  :-\  Gule gule oturun iclerinde  :flowers: :flowers: :flowers:

canım benim evimde çok büyük değil aslında.ama eşyalarla filan ben evi nasıl daha iyi değerlendiririm die düşündüm,öyle yerleştirdim..bende ferah ev çok seviyorum taşınıcaz inş ev yapımı bitince..

__nil__

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 18 Kasım , 2010, 13:36:44
dergi fikri güzelmiş  :D
aysenur ve nil evleriniz cok hos allah agız tadıyla oturmayı nasip etsin bi ömür boyu
nil evinin renkleri tam benlik kırmızı siyah ve beyaz benim renklerim cok hos  :icon_thumright:  :k06:

teşekkürler canım benim yatak odamda siyah beyaz bende çok seviyorum.bekarken hep öyle hayal kuruyordum allahta gönlüme göre verdi.

zelis

Nil_alp evin cok guzel canim , cok guzel dosemissin Rabim agizizinizin tadini hic bozmasin ....

BU arada oturma odasi ve salon  :icon_scratch: hangisinde gundelik oturuyorsunuz fark nedir yani ,
bi cok kiside gordum salonu evin en guzel odasi olarak dosuyorlar ama oturmutorlar , ancak bi misafir geldiginde kapidan bi bakiliyor tamam  :dontknow: yazik degilmi onca masrafa bari girinde oturun tadini cikarin  :tongue3: :tongue3:

derbeder

bence oyle degil zelis..misafir geldiginde ortalik pis ise hemen temiz odana alabiliyorsun..tabii bu habersiz misafirler icin gecerli. yoksa temizligini yaparsin. ayrica bence misafir odasi daha $Ik doseniyor genelde, oturma odasida daha sade. bence cok guzel dusunulmus birsey. benim evim kucuk maalesef oyle bir imkanim yok, bu yuzden 1 tane oturma odam var. gerci o da yetiyor simdilik.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

nil canım evin eşyaların çok güzel canım çoook beğendim
güle güle skit herşeyini inşallah  ;D
banyon harika en çok onu begendimm  :k06:
dergiler iyi fikir bende oraya koymam ama girerken alırım yanıma :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

__nil__

canım bizde öyle misafir geldiğinde salonda oturcaksın diye bir kural yok,canımız nerde istiyorsa orda oturuyoruz ama bi yandan habersiz misafirler için bi odanın alternatif olarak temiz durması daha kolay oluyor...zaten ilerde çok sayıda çocuk düşündüğümüz için oturma odası da ekstradan çocuk odası olucak mecburen...rabbim nasip ederse :amin:

__nil__

gülşahçım çok teşekkürler canım eskisin valla da yenilerini alayım... :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NİLCİM EVİN ÇOK GUZEL IYI SAGLIKLI  VE BOL ÇOCUKLU GUNLERDE KULLANMAN DILEGIYLE  :amin: :amin: :amin:

__nil__

sağol sibelcim sende inşş boll çocukluuu :k06: :occasion5: :occasion5:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

nıl mutfagına ve banyon harıka güle güle oturmayı nasıp etsın rabbım ınsallah...

hepınızın evlerı cok güzel ınsallah yakında bende yenı evımın fotolarını eklerım son düzeltmeler kaldı ve mutfagım gemedı daha onu beklıyorum kı hersey bıtsın..

pınarcım evın cok güzel mutfaga bayıldım balkonu ıcerı almıslar ya cok degısık duruyor...ıyı günlerde agız tadıyla oturmayı nasıp etsın rabbım ınsallah :amin:

__nil__

Pınar86

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...