Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

semracım bebegım evın cok gusel ama eksık hanı mutfak banyo yatak odası

AککORTįє

05 Ağustos , 2009, 13:29:17 #16 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2009, 13:33:44 iLkNuRR
SİZİN EVLERİNİİZİİ YERİM BEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!! AYŞE NERMİŞ IRMAK SEMRA BURCU HEPİNİZİNKİ ÇOK GÜZEL ALLAH SAĞLIKLA SIHATLE HUZURLA OTURMAYI NASİP ETSİN YARABBİİİMMMMMMMMMMM, O EVLERİ BEBEİŞLERLE DOLDURUN HAYIRLISYLAAAAAAA .

BENDE ÇEKTİM AMA ANNEME GİDİCEM, GELİNCE YÜKLERİM

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

simass

evet kısslar hadi herkess yüklesin bakalım :laughing7: :laughing7:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

semram super eın bayıldım askım gule gule otur askımmm

simass

sağol burçakımm bebeğimm..seninkini de bekliyosss

can yine cannnn

hepicinizi bekliyorum çaya kızlar salon büyük benim gönlüm ondanda büyük canlarım gelin gelinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kızlar inanın hepinizin evleri çok güzel canlarım sizler daha yeni evlisiniz ben 8 yıllık olcam bu ayın 16 sında benim eşyalar biraz demode e nede olsa 8 yıl önceki moda şimdi sizlerinkileri görünce bayıldım evimi yaksam ne yenilerim eşyaları kızlar :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

miray

deiştir kız yakısır sana nermişim  :opucuk:
bi daha mı gelcez dünyaya  :muzz:  :muzz:
bende inş bi mucize olurda ev alırsak iğneden ipliğe deiştircem  :amin:  :amin:
simdi 60 metrekarede kiralık eve anca bu kadar yanee  :cildir:  :cildir:

miray

Alıntı yapılan: simass - 05 Ağustos , 2009, 13:15:15

ahanda bu da benim evimmm
hemserim evin cok şirin  :icon_thumright:
kırmızı beyaz benim renklerim  :icon_thumright:
güle güle otur canımcım

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

05 Ağustos , 2009, 20:35:41 #23 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2009, 20:37:28 ebruli
simass evin çok zevkli döşemişsin
vitrin ve konsolunun markası nedir :D :k06:
Alıntı yapılan: simass - 05 Ağustos , 2009, 13:19:00

βαlκιz

ilknur ablacım evin harikaaaaa :nazar: bayıldıım vallaa yatk odası süperr kırmızı duvarlarr bende eşime kırmızı yapalım diyorum istemiyooo :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ırmak184

06 Ağustos , 2009, 00:00:45 #25 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2009, 00:08:52 ırmak184
Alıntı yapılan: !KaRDeLeN! - 05 Ağustos , 2009, 09:22:19
vay canım arkılerım hemde eklemsler bn  gece denedım ama karanlık ve cep tel cektıgım ıcın hıc bı sey anlasılmadı hafta sonu gunduz denıyıcem artık ılknur bnı oldrcek ama :suclu:    
burcum mutfagın yatak odan ve banyonuda beklıyos kuzum bu arada yasaklı odan koltuk takımına ve rengıne bayıldım

aysemmmm evın pırılpırıl sade cok temızzsın kı bunu bılıyorum zaten temızlık hastası :k06: masallah allah sanada nasıp etsın cok gusel evın

nermısım kankım evıne bayıldım duzenıne seklıne gule gule otr ama mutfak ve yatak odasınıda ıstyos :opucuk:
ırmakcım evın cok sade ve oz cok begendım ama bıdahakıne duzeltıp koysan boyun fıtıgı olmıyalım :k06:
salonuna bayıldım canım super esyalar

forumdakı dıger arkadaslar hepımız eklıyelım beklıyrum fotolarınızı  :opucuk: :opucuk:

canım sildim resimleri zaten daha sonra düzgün cekip gönderiirm  :icon_thumright:  :icon_thumright: daha boyun fıtıgı olmassın  :k06:  :k06: evimde fazlalık hiçsey sevmiyorum canım,esyada süs esyalarıda az öz ve öz olcak,baktıgımında gözümü yormayacak,herzaman sadelikten yanayım inşallah bir gün gelirisnde misafirim olurusun tabi herkes için gecerli  :occasion14:  :occasion14:

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 05 Ağustos , 2009, 09:22:59
ırmak evin çok şeker güle güle oturun bebeginle mutlu şekilde oturun....

nermişimmm o misafir odasında mutlaka birgün snle karşılıklı kahve içcez haberin ola
amınnn cnım inşallah hep beraber görürüz o güzel günleriii  :amin:  :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: !KaRDeLeN! - 05 Ağustos , 2009, 09:28:23
ya bnde bnde bnde gelcem cay ıcmeyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bizede beklerim canım cay kahve artık ne isterseniz yaparım  :opucuk:  :opucuk:

ırmak184

kızlar hepinizin evi cok güzel,allah yuvanızdan mutlulugu ve huzuru eksik etmesin  :nazar:  :nazar:  :amin:  :amin: burcakcım iyi düşündün resim olayını sendende bekliyoruz  :icon_thumright:  :icon_thumright:

мiŁenα.

ŞEFTALİNİN ANNİŞİ................

EVİNE BAYILDIM...ÖZELLİKLE YATAK ODANIN KOMBİNASYONUNA..KIRMIZI VE BEYAZZ....

GÜLE GÜLE OTURUN HAYIATIMMM....

AYNI SENIN GIBIYIM IRMAK EVDE SADELIK ISTERIM

:love9: :love7: :love9: