İsim, Eşya, Bitki, Şehir

Başlatan irem eren, 13 Eylül , 2007, 19:15:05

« önceki - sonraki »

mavili

hep ben harf vermeyim biraz da sonraki gelene kalsın canı hangi harfi isterse onu yazsın diye

küstüm işte ben iyi düşünmeye çalışmıştım

emosum

niye küsüyorsun bende iyi düşünerek dedim ya mavişim :laughing7: :laughing7:

mavili

banane harfi sen ver işte ben vermicem 

dayanamadım peki harfimiz p olsun

hayvan    bitki    isim    eşya     artist     şehir

panda    pırasa    pelin    polar    pınar altug     p    harfi ile şehir yok ülke yazayım  pakistan

emosum

penguen..........pamuk............pınar..............pantolon........pınar eliçe..............bendende pamukkale ;D

mavili

pirana...........papatya...............poyraz..............perde................perran kutman......................parissssss

emosum

oozge

İsim             eşya         hayvan              bitki                               şehir              artist

ŞENER-      ŞAPKA-        ŞAHİN -BİTKİ YK YEMEK OLARK ŞAKŞUKA- ŞANLIURFA -     ŞENER ŞEN

oozge

emosum

İsim             eşya         hayvan              bitki                               şehir              artist
şeyda          şal            ......?....           ...?.....                             şırnak            sevval sam

oozge

DEGISTIRELIMMM
-Ö-
OLSUN

İsim             eşya         hayvan              bitki                   şehir              artist
ÖZGE        ÖRTÜ            ÖKÜZ          ÖKÜZGÖZÜ          ÖRDU   :toothy10:         ÖZGÜ NAMAL

emosum

İsim             eşya         hayvan              bitki                   şehir              artist

özlem           önlük        ?                       ?                         ösmaniye         özlem tekin

mavili

hayvan    bitki       isim           eşya           artist           şehir

ördek        ?         ömür            örtü          ömer danış    ödemiş :toothy10:

emosum

mavili

mavili

hayvan     bitki       isim         eşya       artist         şehir     

tilki      turp         tahsin      televizyon       tarık tarcan          trabzon