28 Nisan , 2024, 05:24:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İsim, Eşya, Bitki, Şehir

Başlatan irem eren, 13 Eylül , 2007, 19:15:05

« önceki - sonraki »

emosum

hayvan     bitki       isim                    eşya       artist         şehir     
tavsan      ?            TAMER :love9:      telefon    tarık akan    tekirdag

mavili

tavuk       ?        tülay          telsiz         tülin şahin         tunceli   :flowers:

emosum

mavili

o zaman harf degiştirelim benden sonra gelen harf versin olurmu?

emosum

mavili

harfi vermişsin ama niye başlamadın bakiiiimmmm :caca:

hayvan   bitki   isim       eşya       artist      şehir

vak vak    vişne     vedat    vazo    volkan konak     van
başka yokki

oozge

İsim             eşya         hayvan              bitki                   şehir              artist

VEDAT       VALİZ           VİK VİK           VANİLYA :hello2:    VOLU :ehi:     Vardar ovasııı dıe srkı vr srkıcı bulamadım wlllaaaaaa :ehi: :toothy10: :k06: :ehi: :toothy10: :ehi: :k06: :ehi: :ehi: :toothy10:       

mavili

emoş öyle bir harf vermişsinki bulun bulabilirseniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

bn verıorumm yenı harfımız *Ç*

İsim             eşya         hayvan              bitki                   şehir              artist

çağlar :love9:çarşaf     çiyan :k06:   çardakgülü           çorum                çağan ırmak

oozge

başlıyorum aşkımın ısmının baş harfı olsun

*Y*

İsim             eşya         hayvan              bitki                    şehir              artist

YUSUF :love9: YAĞLIBEZ   YUNUSBALIGI    YABAN MERSİNİ    YOZGAT          YUNUS GÜNCE

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

b ile yapıyorum bende

İsim                     eşya         hayvan              bitki                    şehir              artist
BÜLENT  :love9:    BARDAK      BALIK              BARBUNYA             BALIKESİR       BANU ALKAN

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

b le devam edelımmmmm :dontknow:

İsim                 eşya         hayvan              bitki                    şehir              artist

banu             biblo            bukalemun           bamya             bolu                 bülent ersoy

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

e ile yapıyorum

İsim                 eşya         hayvan              bitki                    şehir              artist

EBRU  :love9:    ETEK         EŞŞEK              ELMA                  ESKİŞEHİR        EMRE ALTUG

oozge

ama b harfı bıtmedıkı dha yaa  aceleci tulınnnnnnnnnnnnnnnn :caca: :caca:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tamam özgecim soryy 

b ile devam ediyorum

Berrak             bavul         balina               börülce                bartın            BÜLENT  :love9: ersoy