28 Nisan , 2024, 16:36:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim düşüyoooo:((((

Başlatan duru_0, 03 Ağustos , 2009, 16:20:15

« önceki - sonraki »

duru_0

haklısınız kızlar..tüp bebek merkezine gidip detaylı bir taramadan geçeceğim önce..umarım kötü bir şey çıkmaz...

burcuş

AککORTįє

allahın izniyle çıkmayacak canım  :amin:

perçem

:love7:ilknurum nasılsın canım bebek nasıl :binkybaby:
meleğim gelde hasretimi bitir

AککORTįє

iyiyim hayatım sen nasılsın  :-*

onun keyfi yerinde şükür , ben sıcaktan buharlaşmak üzereyim evin içinde.  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

perçem

:love9:ilknurum hamileleri dahabi sıcak basıyormuş öylemi  :love7:
meleğim gelde hasretimi bitir

ceylin eslem

durucugum çok üzüldüm inanki.yaşadıklarını anlayabiliyorum aynı şeyi yaşadıgım için.doktorun seni baya bi korkutmuş.(kesin emin olmadan bi hastaya böyle şeyler söylenirmi nasıl bi doktor bu öyle)ihtimallerden bahsetmiş zaten.bebeğin nasıl olduysa yeniden olur sen merak etme.zaten olması bile doğurganlık özelliğinin oldugunu hiçbir problemin olmadıgını gösterir.düşük olayı çok farklı bir konu.eğer ilk gebelikse senin yaşadıgın sonraki gebelikde düşük olmazmış( problemli degilse ).bunu doktorum demişti.genelde ilk gebeliklerde düşük olma olasılığı yüksekmiş.şu an çok üzgünsün ama buda zamanla geçecek. zaman herşeyin ilacı.inşallah yeni bir hamilelik için çok beklemezsin.bebeğin kaç haftalıktı? bide kürtaj yada düşük sonrası 3-4 ay ara verin diyor doktorlar.o kadar bekleme.2 ay beklesen yeter.kendini hazır hissetiğin anda başlarsınız çalışmalara.kürtajdan sonra hamile kalma daha çok oluyomuş duyduğuma göre.

ırmak184

canım cok üzüldüm inşallah hersey yolunda gider,herseyin hayırlısı dualarımız seninle  :amin:  :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: perçem - 04 Ağustos , 2009, 12:34:40
:love9:ilknurum hamileleri dahabi sıcak basıyormuş öylemi  :love7:

öyle canım öyle hemde nasıl. ama bana diyorlarki hep dua et ilk ayların. son ayların yaza gelseydi görürdün  :k06:

:BangHead: ama yine görüyorum bişeyler. nefas darlığı da var bende  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bircan

DURUCUĞUM SAKIN KENDİNİ ÇOK FAZLA ÜZME STRESE GİRME STRESDE ÇOK BÜYÜK ETKEN HEM NASIL DR. BU BÖYLE SONUÇTA HAMİLE BİRİNE BÖYLE PAT PAT SÖYLENMEZ HERŞEY...KENDİNE ÜZME HERŞEY ALLAHTAN

HAVVA08

canım benim çok geçmiş olsun  :'(istersen bi başka doktora daha git öncelikle ve hemen bidaha çocuk sahbi falan olamayız gibi şeyleri sakın düşünme ,sanırım ilk hamileliğin , ilk gebeliklerde çok sık rastalanıyor düşük , benimde kalp atışları oluşmamaştı kromozomların uyumsuzluğundna dediler çok normalmiş ,şimdi tekrar hamileyim , sen kendini bu kadar üzme sonuçta hamile kalabiliyosun .tekrar çok geçmi olsun

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok üzüldüm cnm bende 7 ay önce düsük yaptim 2 aylik hamileyken cok kötü bir duygu ama zamanla alisiyor insan...rabbimden herseyin hayirlisi...

duru_0

arkadaşlar hepinize çooooooooooooooooookk teşekkür ederim...bana moral verdiniz....şimdi daha iyiyim gerçekten..artık akışına bırakmaya karar verdim...acele ediyordum hemen olsun diye...31 yaşındayım..ama acele etmicem artık...strese sokmıcam kendimi...işe vericcemm kafamıda(yapabilirsem eğer tabi))ve başka dr arıyoruz şu anda..hepinize sevgiler...

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: duru_0 - 04 Ağustos , 2009, 21:16:09
arkadaşlar hepinize çooooooooooooooooookk teşekkür ederim...bana moral verdiniz....şimdi daha iyiyim gerçekten..artık akışına bırakmaya karar verdim...acele ediyordum hemen olsun diye...31 yaşındayım..ama acele etmicem artık...strese sokmıcam kendimi...işe vericcemm kafamıda(yapabilirsem eğer tabi))ve başka dr arıyoruz şu anda..hepinize sevgiler...
canım böyle düşünmene sevindim canını sıkmakla hiç bişe değişmiyo allah hakkında hayırlısını versin 

elif35

gerçekten ya şu doktorların pat diye söylemesi yok mu insanı alt üst ediyo valla dediğini aynen yazıyorum::değerlerin çok düşük bu değerin 700-800 olması lazımdı olmadığı için bebek ya tutunamadı yada gelişimi yavaş bu değerlere göre gebelik sonlandırılır haberin olsun
   ve bunu pat diye yüzüme söyleyince hastane başıma yıkıldı sandım ve ertesi gün yani dün acile gittim kanama ve ağrıyla şu an düşük yapıyorum kanama ve ağrım var bencede Allah'a bol bol dua ediyorum Rabbim dualarımızı duyucaktır durucum hiç sıkma canını bende aynı şeyleri yaşıyorum ve şu an psikolojim çok bozuk sanki her hamileliğim düşük olucak gibime geliyor saolsun burda arkadaşlar bana hep destek çıktılar ailem,eşim herkes yanımda sende emin ol yanında olan çok kişi vardır bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum seni çok ii anlıyorum ama sakın kürtaj falan yaptırma doktorum bana dedi kürtaja gerek yok daha bebek çok küçük yazık olur sana dedi kendiliğinden düşer o dedi yalnız ağrın ve kanaman olucak hazırlıklı ol dedi ağrı kesici kullanıyorum adetlerim düzene girsin en azından 2-3 ay  sürer budüzene girme olayımondan sonra güzel  bir muayeneden geçicem ve ondan sonra da tekrar deniycez eşimle senden aynısı yap bence sakın moralini bozma bu dünyada herşey biz insanlar için herşeyi Rabbim eyler ne eylerse güzel eyler diye bir söz vardır bilirmisin hiç sıkma canını oldumu ben hep bunu diyorum birinciyi veren .rabbim ikinciyide verir doktorun lafınada bakma onlar herşeyi derler