ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

bnm göbek deliğim yukruya çıktı, bebişi göbek deliğimin altında hissediorum ama eşim hissedemio henüz. Bişeyler var gibi ama dio anlamıo :dontknow:

nikko

benım ikili testte free yazmıo hcgb yazıo 28 dıor 11+4 ken yaptırdım ay ck merak edıyoum cınsıyetını çin falı rus cinsiyet takvimi kız dıyor hayırlısı bakalım hangı testler dogru cıkacak merak edıyorum

TDC

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 04 Ağustos , 2009, 22:28:16
ilknurum ben daha senin değerlerini bilmeden kızın olacağını söylemiştim canım hatırladınmı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Merhaba,

Ben de 8+1 haftalık hamileyim. Cinsiyetini öğrenmek için ölüyorum :)
Bazen ara ara hafif bulantılarım oldu, bir de yorgunluk hissi...

Acaba benim için de tahminde bulunabilir misin diyecektim..

Sevgiler

esmerim0608

BENİM BEBEĞİMDE 14+ 3 HAFTALIK BEN DAHA HİÇ BİŞEY HİSSETMİYORUM KARNIMIN SAYRİMESİ DISINDA BUMNUNDA BEBEKLE ALAKASI VARMI BİLMİYORUM NASIL HİSSETTİNİZ SİZLER BENDE NASIL HİSSEDEBİLİRİM...

SENCEN78

ARKADAŞLAR   BENDE 24 HAFTALIK HAMİLEYİM  2Lİ TESTTE HCG   DEĞERİM  66.3   AMA BEBEĞİMİN  CİNSİYETİ  ERKEK  BENDE DOĞRULAMADI...

esmerim0608

BENİM DEĞERİMDE 49 DU FAKAT CİNSİYETİ KIZ CIKTI BENDEDE DOĞRULAMADI....SAĞLIKLI OLSUNDA BEBİŞLERİMİZ ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH SAĞ SALİM KUCAĞIMIZA ALIRIZ

sugarwoman

aresimmm

bu ikili testi ne zaman yapıyoruz?bir de kaçıncı haftada belli olur?bende dha yeniyim hamile.dün öğrendim.kan testi yaptırdım.pozitif çıktı.230.95çıktı arkadaşlar adetim olmadıgıo için ok diyorlar bekle yanlışlık vardır diyorlar moralim bozuldu yardımcı olursanız sevinirm.

pırıl

benimde ayın birinde belli olucak ikili test sonucu doktora gidicez benim içimden hep erkek geçiyo.elbette doğrusunu allah bilir.doktora gittim 14 ünde doktorum pek cinsiyetini hemen sölemeyen bir tip sorunca güldü.offf çok merak ediyor insan ya.

zeynepercan

bende cok merak ediyorum benimkide ayin 5 inde ama cinsiyet solemicekler

ceylin eslem

İkili test sonucuma göre bhcg 28.bebeğimin cinsiyeti erkek bende doğru çıktı.

esra26

benim sonucum 89 mu ne çıkmıştı ama bebişim erkek bende doğrulamadı  :k06:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Balböceği

Boyle testlere veya 1,2,3 trim lerin sonuclarini

hic arastirmam allah korusun rabbim hayirlisini versin zaten bursuru konu icin strese giriyoruz
bide bunlari dusunmek zor olsa gerek  :-\