ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

KybeLe

Oğluşuuumm :)

damla1981

benim ikili test sonucunda serbest b hcg 33 çıktı bakalım göreceğiz

KybeLe

çin takvimi de ikili testte tuttu benim oğluşum oluyor :)
Oğluşuuumm :)

vadi= muge & melis

yildiz168

kızlar benim ikili test sonuçlarımda betahcg değeri yok  ::)

sabina

bende erkekmiş..beta hcg geğerine göre tuttu dogrusu..ama kalp atışları falan çin takvimi falan bunlar tutmadı:D:D..zaten utangaç olduğunda erkek olduğu belliydi ama göstermiyordu ki..daha 20 haftada öğrendim cinsiyyetini

Uploaded with ImageShack.us

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: yildiz168 - 28 Nisan , 2010, 10:33:19
kızlar benim ikili test sonuçlarımda betahcg değeri yok  ::)

Anaaa :) o nasıl test sonuç kağıdıymış ki öyle:) Risk saptanmadıysa boş ver değeri, demekki normal sınırlar içinde. Cinsiyet tahmininde de , hiç belli olmuyor zaten, baksana bir sürü tutmayan da var.

yildiz168

ikili testi yeni yaptırdım , bundan önceki test hepatit b , toxoplazma fln içinmiş  :laughing7: free beta değerim 18.9 doktor %70  kız dedi, bu durumda bu tez bende tutmuyor :D

CeRoXiMo

:hieyt:hahhaaaa arkadaşlar, ben bu doktor milletine ne diyeyim bilemedim şimdi, Arkadaşımın bebişe hep kız dedi doktoru, kesinlikle kız, eminiz vs.... 23. haftada detaylı ultrasona girdi ve erkek olduğu anlaşıldı, doktoru da şaşırmış diğer doktorunun kız dediğini öğrenince, pipisinin resmini çıkartmış ulrtasondan  :hieyt: İkili teste bakarsak erkek diye tahmin etmiştik, tutmadı dedik geçtik, tutmuş meğerse. Bizim küçük beyin pembe bir takımı ve battaniyesi var hehe.

pinar79

benim 16.3 çıkmıştı ve oğlum oldu belkide doğruluk payı vardır

ESİNCİK

bnm de 24 ve oğlum cinsiyetimz belli erkek. bende de tuttu.

❤ հმzεlἶო ❤

benimki 57 cikti kiz gibi ama ben erkek diye hissediyorum hep :P
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gulsahcr

benim ikili test sonucun 32 imiş. Ama 13. haftada doktora gittiğimizde doktor %80 kız dedi. Kızlar geç gösterir derler ama bizimki hemen göstermiş anlaşılan.birde ben 11 haftada gittiğimde kontrole takla atarken yakalamıştı doktor o zaman bile bacakları açıktı:) Haftaya kendi doktoruma gidecem bakalım o ne diyecek cinsiyet için...

gulsahcr

kızlar bebeğimin cinsiyeti belli oldu kızım olacak inşallah:)

ღ♥ Nilda♥ღ

benim değerler  17.9 çıktı ama dr. kız dedi  :k06: :k06:
.