ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

yasmin35

canım teste göre erkek ama kiminde tutuyo kiminde tutmuyo belli olmuyo yani benim tuttu erkek çıktı ve oğlu olucak
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Pınar86

Alıntı yapılan: prenses-lel - 11 Ocak , 2010, 14:29:25
HCG TESTİ SONUCU 36802 YAZIYOR ANLAYAMADIM BEBEĞİM KIZMI ERKEKMİ CEVAP YAZARMISINIZ

Canım karışıklık olmasın ikili teste göre hcg testi sonuçlarına bakıyoruz dimi?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Pınar86

KIZLAAAAAAAAAR BENİMKİ TUTTU BUGÜN ÖĞRENDİM OĞLUŞUM OLACAK :)

arzuhatem

kızlar bende merak ettim testleri yaptırdım evdee işten çıktığımda bakıcam zaten yarında doktora götürücem sonuçları hayırlısı olur inş. şunada 10+4 günlük hamileyimm ne yim olcak acabaa :))
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

yasmin35

kızlar bendede tuttu benimde oğluşum olcak beta hsg degerim 40 dı ve doktorumuzda erkek dedi ulturosonda
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

kızlar zaten ya tutacak ya tutmayacak başka seçenek yok ki  :tongue3: ben de tutmadı . 2 li teste inanmak için yüzde 95 inin tutması gerekir bence hiç bir bilimselliği yok :P

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarrr bişi soracagım
benim bebişin ense kalınlıgı ölcüldü cok güzel cıktı sonuc hersey normal bide kan testi istiyolarmıs
bunu devlet karsılıyo mu ve özelde ne kadara yaptırdınız benim gittigim hastane cok yüksek bi fiyat söledi 169 liraymıs sizler ne kadara yaptırdınız
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

vadi= muge & melis

2 li testi 80 e 3 lü 30 a yaptırdım özelde ama ben devlet memuruyum bilmiyorum farkeder mi

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bilmem ama etsede o kadar fark etmez ki ssk bizimde 169 lira baska yerlere sorcam artık

arzuhatem

canım devlet hastenelerinin hepsi yapıyo bende özele gidiyorum ama testlerim develet hastanesinde yaptırıyorum
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bende öle yapıyodum canım devlet hastaneleri artık yapmıyomus diye duydumm tekrardan bi arastırıcam bakalım  :dontknow:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 21 Ocak , 2010, 18:28:10
kızlarrr bişi soracagım
benim bebişin ense kalınlıgı ölcüldü cok güzel cıktı sonuc hersey normal bide kan testi istiyolarmıs
bunu devlet karsılıyo mu ve özelde ne kadara yaptırdınız benim gittigim hastane cok yüksek bi fiyat söledi 169 liraymıs sizler ne kadara yaptırdınız
sibelcim 2li test bende özel hastanede yaptırdım dr orda zaten ben sadece 15 tl ödedim ama hastane ssklılarla anlaşmalı 3lü test içinde aynı miktar dedi ordaki çalışanlar
ayrıca devlet hastaneleride yapıyor benim bildiğim kadarıyla
can dediklerim....

yasmin35

sibelcim hiç özellere gitmene gerek yok tatlım git devlet hastanesine orda ne gerekiyosa yapıyolar ben bütün tetkiklerimi yaptırdım devlet hastanesinde 5 kuruş ödemedim canım hiç geregi yok hem ikili hem üçlü yapıyolar artık devlet karşılıyo eskidenkarşılamıyodu dışarda yaptırıyodun ama artık öle degil

Pınar86

Kızlar ben size öyle yazdım ama doktoruma sordum ikili test sonucu ile bir  ilgisi yok diyor yani olsaydı ben hastalarıma söylerdim zaten dedi :)