ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

kızlar benim ikili sonucu 40 çıktı bakalım ne gelcek bize
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

ıkılı teste gre erkek ama tutmayabılırde

yasmin35

evet tutmuyo teyzemin kızındada tutmadı bakalım artık
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

yasmin35

amin hayırlısı neyse o olsun zaten duam öle

мiŁenα.

Pınar86

Kızlar arkadaşım ki tuttu :) çarşamba akşamı onu aradım onunki 4 aylıktı kız dedim cinsiyetini öğrendin mi falan yok dedi perşembe sabahı gidicem ikili test yaptınmı diye sordum evet dedi hemen sonucunu öğrendim 63 küsür dedi iyi kız olacak dedim :D :ehi: hadi nerden biliyon dedi bilirim dedim. neyse yarın cinsiyetini öğrenir öğrenmez bana haber ver dedim kız sabah aradı pınar kız dedi :D yani tuttu  ;D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

vadi= muge & melis

мiŁenα.

mygulec

kızlar benimde tutumuyo
ikili test b-hcg değeri 16,4 ama kızımız olacak :honk:

мiŁenα.

betulyagmur

ayşecim bence kızlarda tutuyoo(50+) ama erkekte şaşabiliyorrr tahminim bu walla :tongue3:
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

prenses-lel

HCG TESTİ SONUCU 36802 YAZIYOR ANLAYAMADIM BEBEĞİM KIZMI ERKEKMİ CEVAP YAZARMISINIZ