27 Nisan , 2024, 23:45:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BU KASIK AĞRISI NEDİR YA ...

Başlatan swen, 12 Haziran , 2009, 20:54:09

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

Alıntı yapılan: DER!N - 22 Temmuz , 2009, 09:18:46
Canım üzülme, bak ne güzel idrak etmişsin maşaAllah. Düzenli adet olabilmen bile bir lütuftur.

Adetinin ikinci veya üçüncü günü çağırıyor doktorlar, adetliyken gidiliyor yani.

Hayırlı haberlerle gelirsin inşaAllah. bekliyoruz canım.

sewen arkadaşım gerçekten düzenli adet olman çok güzel bişey. zaten doktora gidip tahlillerini ve muayneni yaptırmışşın ve herşey normal hiç birşeyim yokmuş diyorsun.eşindede yoktur umarım hiçbişey.arkadaşlarımında dediği gibi daha yolun başındasın.baksana arkadaşlara ne zamandır deniyorlar seneler geçeni bile var aramızda uğraşanları düşün. bende 8 aydır uğraşıyorum ama nafile.bide adet düzensizliği varki moralimi alt üst ediyor.sen gene olacağın günü bilip o günü beklersin.benim adet günlerim geçiyor haftalar geçiyor tık yok stresten ne hale geliyorum ben bilirim.hamilemiyim degilmiyim her ay hüsran yaşamak çok kötü.

burcuş

ceylin eslem canımmmm benimde adet düzensizliğim var canım ama olsun bıkmadan yılmadan deneyeceğiz :) Ben çalışmalara yeni başladım halamın oğlu ve gelinide 5 aydır uğraşıyorlar sıkmayın canınızı canlarımmm

DER!N

Kızlar kızlar sakın üzülmeyin, bakın ben de ne ararsanız mevcut :)

Adet düzensizliği, sperm sayısı azlığı, hafif rahim tembelliği ve hatta bir rahatsızlığım sebebiyle tek yumurtalığım var.

Ve doğal yolla hamile kaldım elhamdülillah.

Rabbim dilerse verir, sizlere de hayırlı zamanda versin inşaAllah. :amin:

burcuş

Canlarım birşey soracağım ben adetimin başlangış tarihinden itibaren 16. günde ilişkiye girdim sizce şansım var mı ?  ???

burcuş

Alıntı yapılan: DER!N - 30 Temmuz , 2009, 16:06:35
Kızlar kızlar sakın üzülmeyin, bakın ben de ne ararsanız mevcut :)

Adet düzensizliği, sperm sayısı azlığı, hafif rahim tembelliği ve hatta bir rahatsızlığım sebebiyle tek yumurtalığım var.

Ve doğal yolla hamile kaldım elhamdülillah.

Rabbim dilerse verir, sizlere de hayırlı zamanda versin inşaAllah. :amin:

İnşallah canım inşallah senin kadar kalbi temiz olan birine Allahım huzur sağlık mutluluk herbirşey versin inşallah  :amin: :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: burcuş - 30 Temmuz , 2009, 16:07:01
Canlarım birşey soracağım ben adetimin başlangış tarihinden itibaren 16. günde ilişkiye girdim sizce şansım var mı ?  ???

Tabiiki şansın var her zaman vardır ki genellemeye göre zaten yumurtlama günlerine denk gelmiş, neden olmasın  ;)

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, Allah c.c. razı olsun.

Cümlemizin evinden huzuru ve bereketi, yüreklerimizden Allah c.c. aşkını ve bunun verdiği ferahlığı eksik etmesin  :amin:

burcuş

30 Temmuz , 2009, 16:15:21 #81 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2009, 16:22:34 burcuş
Allah sizlerdende razı olsun inanın o kadar çok sıkıntım var ki (ama bunada bin şükür Allahım her şerde bir hayır vardır) burada sizlerle rahatlıyorum. Bebek değil sıkıntım tek sıkıntınız bebek olsun arkadaşlarım Allahım verir. Başka sıkıntınız olmasın  :amin:

ceylin eslem

burcuş arkadaşım biliyorum rabbim yeterki istesin en imkansız kişileri bile hamiş yapıyor etrafımızdan hep duyuyoruz zaten.biz sadece zamanını bilmiyoruz ama rabbim biliyor. bize beklemek düşüyor elimizden hiçbirşey gelmiyor.ben aylardır olsun diye çok uğraştım o kadar çok istedimki.ama geçenlerde eşimle baya bi konuştum. bu zamana kadar hafiften hissediyordum  zaten konuşunca anladım.eşim hemen istemiyor 1 yıl daha geçsin diyor.bu günlerimizin tadını çıkaralım bebek olunca bu günlerimizi ararız diyor.karar verdik. korunmayacağız.ben özele gidip muayne olacağım adet düzensizliğim için.iyi bir tedaviden sonra olayı akışına bırakacağız ne zaman verirse rabbim artık.

burcuş

En iyisini yapmışsınız canım konuşmakla :) Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım benim Allahım hayırlısını versin  :amin:

swen

selam kızlar bende doktora gittim bu hafta benim hormon testim falan yapıldı düzenli adet oluyorum zaten muayenede oldum herşey yolunda dedi doktor eşimden sperm testi istendi sperm sayısı 38 milyon çıktı doktor normal dedi ama hareketliliği azmış bizde keçi boynuzu pekmezi aldık iki gündür yediriyorum eşime bakalım faydası olacakmı allahtan hayırlısıinşallah olur da aratmaz rabbim
bebeğim geliyor

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: swen - 12 Haziran , 2009, 20:54:09
SELAM KIZLAR 2 GÜNDÜR AŞIRI Bİ KASIK AĞRISI VAR SOL TARAFIMDA AKINTIM FALANDA YOKKİ YUMURTLAMA DÖNEMİM DESEM DAHA ADETİME TAM 14 GÜN VAR SİZCE NE OLABİLİR BENİM GİBİ KASIK AĞRISI ÇEKEN VARMI?
meraba canım benyeniyim emoşın kasık ağrısı bendede var sen adet oldunmu benimde 8 günüm kaldı çok merak ediyom

CANDANMELEK

Alıntı yapılan: emoşınn - 03 Ağustos , 2009, 00:24:19
Alıntı yapılan: swen - 12 Haziran , 2009, 20:54:09
SELAM KIZLAR 2 GÜNDÜR AŞIRI Bİ KASIK AĞRISI VAR SOL TARAFIMDA AKINTIM FALANDA YOKKİ YUMURTLAMA DÖNEMİM DESEM DAHA ADETİME TAM 14 GÜN VAR SİZCE NE OLABİLİR BENİM GİBİ KASIK AĞRISI ÇEKEN VARMI?
meraba canım benyeniyim emoşın kasık ağrısı bendede var sen adet oldunmu benimde 8 günüm kaldı çok merak ediyom
canım kasık ağrısını ihmal etmeyin ben burda okudum arkadaşın biri kasık ağrım var demiş ama yumurta çatlıyor o yüzden ağrı veriyor yazmış bende ona inandım doktorumu aramadım ama ağrılarım dayanılmaz gibi olduğunda doktoru aradım muayneye gelmen lazım dedi ultrasonla bakmamız gerekiyor dedi gittim tabiki yurtalıklarımda kist çıktı ondan dolayı ağrı veriyormuş ilaç kullanıyorum bugun geçmezse doktoru arıycam 2 günlük serum tedavisi görücem sakın ihmal etmeyin doktorunuzu arayın sorun