hasrEtiM SOnA eRdİ...:):):):HAMİLEYİMMMMM:):)

Başlatan мiŁenα., 29 Temmuz , 2009, 21:07:48

« önceki - sonraki »

simass

Alıntı yapılan: NaZeNde - 30 Temmuz , 2009, 10:00:08
canım dostum!
bn san soyledım sabret dedım daha erken dedım ıkıncı hams sensın dedım hayatım ...
bak noldu dedıgımz cıktı
evdekı sorunlara ugrasırken kafandakı bebek sıkıntısını attın ve hooooopppp hamıssın :occasion5: :occasion5: :occasion5:
yada askım senın sorumluluguna bırakılan ıkı korpe bebk vardı hatrlarsan ısyan etme dıyodum bak bıde hamıs kaırsan hepsını butursun dıyodum bak allahım sana mukafatını verdı canım arkadasım :opucuk:
allahım sana kolay bı hamılelık ve saglıklı super zekı guselmı gusel hayrlı bır  evlat nasıp etsın
esınıde senıde cokcokcok tebrıkedıyorum bıtanem
bebegımıze cok ıı bak
bılıosun teyzesı cok bebsımızın
pespese dogcak yavrularımız
ılknur derın ırmak.....sen e ısllah rabbım uygun goruruse nermıse cıgdeme betuse burcuya semraya dıger ayseme e banada :k06: ebusumaaaaa aklıma gelemeyen tum canlara dostlara allahım nasıp etsın bıtanem
ınankı bnm olsa bu kadar sevınmeazdım
senı cok sevıyorum aysemmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

canım aşkımm..seni çook seviyorum bebeğim..çok büyük bir yüreğin var..İnşallah sıradaki hamiş sen olursun...İnan çok sevinirim senden bu haberi almaya..
SENİ SEVİYORUM BİTANEMMMM

кคг๔єlєภ ♥ ♥

bnde senı cok sevıyorum bıtanecık arkadasım
senın yuregınde cok gusel ozel ve samımı bı dost cansın bnım ıcın
yuregın cok temz ve hakıkatlı bırısın :love9: :love9:
rabbım sanada en kısa zamnda hayrlı evlatlar nasıp etsın canım arkadasım :amin: :amin: :amin:
bıtanecıgım :opucuk:

°♥° b@ş@k°♥°

SANKİ BEN HAMİLE KALMIŞIM GİBİ SEVİNDİM VALLA.. AĞLIYORDUM ÖYLE Bİ FORMDA GEZEYİM DEDİM VE SENİN HABERİNİ ALINCA GÜLMEYE BAŞLADIM. CANIM BENİM HAYIRLI UĞURLU OLUR İNŞALLAH. TÜP BEBEK DÜŞÜNÜYODUN ALLAH SANA NORMAL VERDİ... 
BİZİ HABERSİZ BIRAKMA.

Canım hepimiz çok sevindik ama sen neden ağladın ? 

eşimle kavga etmiştikte o yüzden canım sıkılıyodu.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

KIZLAR HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDİYORUM.....

SİZE ŞUNU SÖYLİM 3 YILIMA GRDİM  HER AY ÇOCUK ÇOCUK DEDİM OLMİCAK DEDİM OLUMSUZ OLDUM.....

AMA BU AY YUMUTLAMA GÜNLERİMDE HİÇ TAKMADIM KAFAMA...EŞİM YOKTU ŞEHİR DIŞINDAYDI O BURAYA GLDİGİNDE AKLIMDA EŞİ VARDI SADECCE VE İKİ KEZ İLİŞKİ OLDU YUMURTLAMA GÜNLERİMDE....RABBİMİN TAKTİRİ.......

EŞİM MESİR MACNU YEDİ..:)  BELKİ ONDAN BİLMİYORUM...AMA STRES ERTELİYOR BUNU BİLİYORUMM.....

ŞUAN BELİM KOPUYO AGRIDAN AMA DUYMUYORUM AGRIYI OLE AVUTUYOM...

TEYZELERI DAHA 1 AYLIK HERALDE CUMARTESI GITCEZ DR TEYZEMIZE......KAN TESTI YAPTIM POZITIF AMA DR YARDIMCISI ARADI HEMSIREM O SOLLEDI UNUTTUM SORMAYI NE KADAR OLDUGUNU ...CUMARTESI OGRENCEM...10 DA RANDEVUMUZ VAR...

HEPİNİZ SAOLUN VALLA DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN....BENDE DUA EDIYORUM SIZLERE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

tebrik ederim çok güzel bi haber.
Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin.nazarlardan korusun  :nazar:
çok güzel ve heyecanlı bi süreç sizi bekliyo diğer arkadaslarımında dediği gibi pozitif ol sıkıntı stresten uzak dur.
Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

belim çok fena sırtım falan.......

bırde hafıf mıgde bulantım var okadar sızı optum by

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

AMAN AYŞEM O AĞRILARA CAN KURBAN HİÇ DUYMA O AĞRILARI BAK YILLARDIR BEKLEMİŞSİN AZCIK CANINI YAKICAK ANNESİ....

кคг๔єlєภ ♥ ♥

aysem son adet tarıhını 1 olarak kabul et ve 7 gun say 1 hafta dıger 7 ıkı hafta bugune kadar kac haftalık oldugunu bulursun
ama yanılmıyosam 5 haftalık

hatrlıyorum sana sogan suyu ıc demstm sende  musa mesır macunu aldı demstın  :ehi: :ehi: :ehi:
sunu fark ettım esımın kuzeınıde 4 yıldr bebk ıstyodu olmuyodu esı erzıncana gıttı 1 hafat yoktuı gelır gelmez kızcagız hams kaldı :basardim: :basardim:
baska bı arkadasımn esı yurt dısındaydı geldıgı ay hams kaldı :basardim: :basardim:
bnde evlendıgım gn hams kalmstım :basardim: :basardim:

yanı demem okı ozlemle ve hasretle alakalı
olesıne gırılıyosa gorev gıbı 
bnce bı faydası yok
ama yınede allahım bılır :amin:

°♥° b@ş@k°♥°

İNŞALLAH BENDE VE İSTEYEN HERKESDE BÖYLE BİR HABERLE YAZMAK NASİP OLUR FORMA..  :amin:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

perçem

:opucuk:ayşem canım inanamıyorum canımya çok mutlu oldum inan şu anda ağlyorum seviçten allah kucağına almayıda nasip etsin canım seni çok seviyorum canım benim  :love3:
meleğim gelde hasretimi bitir

>Gülbade<

Alıntı yapılan: basak50 - 30 Temmuz , 2009, 16:39:39
İNŞALLAH BENDE VE İSTEYEN HERKESDE BÖYLE BİR HABERLE YAZMAK NASİP OLUR FORMA..  :amin:

insallah :amin: :amin: :amin:

DER!N

Eşlerin birbirine olan özlem'i sanırım, duygu olarak yani  :)

кคг๔єlєภ ♥ ♥

gerı aldım sıldım mesajımı
:honk: haklısın sanırım herzamankı gıbı  :k06:

DER!N

simass

Alıntı yapılan: NaZeNde - 30 Temmuz , 2009, 11:38:21
bnde senı cok sevıyorum bıtanecık arkadasım
senın yuregınde cok gusel ozel ve samımı bı dost cansın bnım ıcın
yuregın cok temz ve hakıkatlı bırısın :love9: :love9:
rabbım sanada en kısa zamnda hayrlı evlatlar nasıp etsın canım arkadasım :amin: :amin: :amin:
bıtanecıgım :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: