ben geldim hoşgeldim:)

Başlatan Es-ra, 23 Temmuz , 2009, 21:33:58

« önceki - sonraki »

simass

zeynebim

merhabalar arkadaşlar ben zeynep burayı keşfedene kadar kendimi yalnız sanıyordum. 2 yıllık evliyim. 2 ay öncesine kadar aman bebeğim olmasın diye resmen eşimden kaçıyordum. 2 aydır da bebk için çalışıyoruz. eczaneyi zengin ettim bu defa oldu diye. ama yok. çalışan bi kadın olduğum için bu dönmede hamile kalmak çok iyi olacaktı. hayırlısı. sizlerle paylaşarak daha kolay atlatırım diye düşündüm hayal kırıklığımı.

Es-ra

Alıntı yapılan: zeynebim - 29 Temmuz , 2009, 16:25:37
merhabalar arkadaşlar ben zeynep burayı keşfedene kadar kendimi yalnız sanıyordum. 2 yıllık evliyim. 2 ay öncesine kadar aman bebeğim olmasın diye resmen eşimden kaçıyordum. 2 aydır da bebk için çalışıyoruz. eczaneyi zengin ettim bu defa oldu diye. ama yok. çalışan bi kadın olduğum için bu dönmede hamile kalmak çok iyi olacaktı. hayırlısı. sizlerle paylaşarak daha kolay atlatırım diye düşündüm hayal kırıklığımı.

hoşgeldin zeynebim  :hello:
kafana takma canım bende 3 yıllık evliyim bende aman olmasın die çok korkardım ilk zamanlar bu kadar zor olacağını bilseydim ufff ne bileyim yaa.hakkımızda hayırlısını biz bilemeyiz.iyi paylaşımlar güzel haberler veririsin inş. bizlere  :aferin:

мiŁenα.

HOŞGELDIN ZEYNEP CANINI SIKMA HAMİŞ KALIRSIN.....İNŞ

STRES YAPMA GEÇİKTİRİYOR :sad1: :sad1: :sad1:

:love9: :love7: :love9:

zeynebim

sağolun arkadaşlar..... hayırlısı hepimiz için

esse

bencede stres yapmayın hep derler aklımdan sildim bebeği birden ahmile kaldım silmek kolay değil fakat başka ugraşlar ednin kendinize ve surekli bebek bebek diyen kişilerden uzak durun biraz sizleri onlarda kasar :) hoşgeldin esracım sende bende yenıyım inş bir bebeğin olur

Es-ra

Alıntı yapılan: melankolik asi - 01 Ağustos , 2009, 11:45:01
bencede stres yapmayın hep derler aklımdan sildim bebeği birden ahmile kaldım silmek kolay değil fakat başka ugraşlar ednin kendinize ve surekli bebek bebek diyen kişilerden uzak durun biraz sizleri onlarda kasar :) hoşgeldin esracım sende bende yenıyım inş bir bebeğin olur

teşekkür ederim melankolik   :flowers:
sende hoşgeldin.
nikini tuttum bu arada melankolik  :icon_thumright:

bade_01

slm bende yeni geldim 2 senelik evliyim henüz cocuk yok dört gözle bekliyorum
herşey çok güzel olacak biliyorum

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

BoncukGözlüm

selam arkadaşlar ben ebrar 7 aylık evliyim 4 aylık hamileyim aranıza katılmaya va hoş sohbetler yapmaya geldim inşaallah. hepinize mutlu günler diliyorum...
Hatice Kübram...

Es-ra

Alıntı yapılan: BoncukGözlüm - 10 Ağustos , 2009, 19:04:46
selam arkadaşlar ben ebrar 7 aylık evliyim 4 aylık hamileyim aranıza katılmaya va hoş sohbetler yapmaya geldim inşaallah. hepinize mutlu günler diliyorum...

hoşgeldin ebrar.
allah hayırlısıyla kurtarsın canım seni  :flowers:

BoncukGözlüm

11 Ağustos , 2009, 11:39:58 #26 Son düzenlenme: 11 Ağustos , 2009, 11:52:33 BoncukGözlüm
                 Teşekkür ederim esracım      
       Arkadaşlar ben diğer msj ları okumadan yazmıştım o msjların üstüne  hamileyim     demem ayıp oldu galiba kusura bakmayın hakkınızı helal edin.. :honk:  
     Rabbim sana ve herkese nasip etsin inşaallah..   :amin::flowers:
Hatice Kübram...

bade_01

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 09 Ağustos , 2009, 22:28:24
hoşgeldin canım aramıza :flowers: :flowers:
[/quote
hoşbulduk canım umarım güzel zamanlar geçiririz

BoncukGözlüm

hoş geldin badecim bende yeni katıldım umarım tatlı sohbetler yaparız Allaha emanet olun. :k06:
Hatice Kübram...

bade_01

Alıntı yapılan: BoncukGözlüm - 11 Ağustos , 2009, 19:12:17
hoş geldin badecim bende yeni katıldım umarım tatlı sohbetler yaparız Allaha emanet olun. :k06:
CNM SENDE HOŞGELDİN BENDE ÖYLE UMUD EDİYORUM