idrar testine 1 saat sonraki sonuç doğrumudur

Başlatan sarisinn, 21 Temmuz , 2009, 10:41:38

« önceki - sonraki »

sarisinn

inşallah dediğin gibi olur.bugün adet günüm ve bekleme içindeyim.okadar heycanlıyımki.sabah erkenden uyandım..

perçem

Alıntı yapılan: sarışınn - 21 Temmuz , 2009, 11:58:52
inşallah dediğin gibi olur.bugün adet günüm ve bekleme içindeyim.okadar heycanlıyımki.sabah erkenden uyandım..
canım benim allah gönlüne göre versin eğer olmazsada üzülme canım bidahaki sefere inşallah
meleğim gelde hasretimi bitir

sarisinn

hanne

21 Temmuz , 2009, 12:06:50 #18 Son düzenlenme: 21 Temmuz , 2009, 12:09:21 zeynica
canım bu kadar kafana takma ya duramıyorsan kan testi yap içini rahatlat adetin sıkıntıdan gecikebilir boşuna ümitlenirsin inş olmuştur ama Allah korusun prolaktin hormonun yükselir bu kadar stres yaparsan sabırlı ol tatlımm  :opucuk:

ilkay

bence sen hamilesin canım benim çünkü hamilelik olmadan asla çift çizgi çıkmaz sen çok erken yaptıgın için sonra çıkmış sen bir kaç gün sonra tekrar yap bak göreceksin çift çizgiyi yada hemen kan testti yaptıır meraktan kurtul inşallah senin istedigin gibi çıkar canım allah hepimizi mutlu etsin inşallah :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: sarışınn - 21 Temmuz , 2009, 11:41:25
arkadaşlar sonradan beliren çizgiyle hamile olduğunu öğrenen varmı gerçekten merak ettim..

ben canım  :k06:

benim biraz karışık.şimdi şöyle oldu; ben adetime 2 gün kala test yaptım. bak bak bak bişi yok camın önüne koydum 2. çizgiyi sanki görür gibi oldum ama okadar siliktiki anlatamam  :ehi: :ehi: yani baka baka olmayan çizgi görüyorum zannetim. dedim artık yapacak bişey yok . ama 20 dakkadan sonrası doğru değil buna inan.sürekli baktım baktım sonu biraz komik oldu 5 saat sonra o acayip silik çizgi kırmızılaşmış. ama sakın kafan karışmasın. heleki 5 saat . bu durum sadece idrardan! başka bişeyden değil. 20 dk dan sonra test doğru çıkmaz. benimki de biraz tuhaf oldu ama ben bunun farkındaydım eğer diyordum hamileysem bile 5 saat sonra çıkan çizgizle alakalı olamaz buda zaten komik olur buna sakın inanma. dedim eğer çıkarsa o silik çizgiden. o yüzden canım özetle en fazla yarım saat ama ii bak çok ii bak teste bişeyyok deyipte atma sakın ;)

perçem

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 21 Temmuz , 2009, 17:44:17
arkadaşlar sonradan beliren çizgiyle hamile olduğunu öğrenen varmı gerçekten merak ettim..

benim biraz karışık.şimdi şöyle oldu; ben adetime 2 gün kala test yaptım. bak bak bak bişi yok camın önüne koydum 2. çizgiyi sanki görür gibi oldum ama okadar siliktiki anlatamam  :ehi: :ehi: yani baka baka olmayan çizgi görüyorum zannetim. dedim artık yapacak bişey yok . ama 20 dakkadan sonrası doğru değil buna inan.sürekli baktım baktım sonu biraz komik oldu 5 saat sonra o acayip silik çizgi kırmızılaşmış. ama sakın kafan karışmasın. heleki 5 saat . bu durum sadece idrardan! başka bişeyden değil. 20 dk dan sonra test doğru çıkmaz. benimki de biraz tuhaf oldu ama ben bunun farkındaydım eğer diyordum hamileysem bile 5 saat sonra çıkan çizgizle alakalı olamaz buda zaten komik olur buna sakın inanma. dedim eğer çıkarsa o silik çizgiden. o yüzden canım özetle en fazla yarım saat ama ii bak çok ii bak teste bişeyyok deyipte atma sakın ;)
ilknurcum hayatım sen hamileydin galiba dimi nasıl gidiyor
meleğim gelde hasretimi bitir

ceylin eslem

arkadaşım bu ay senin yaşadıgının aynısını ben bu ay yaşadım.adetim geçeli 6 gün olmuştu.adet düzenleyici kullandıgım içinde gecikmemesi lazımdı, heralde hamileyimdir diye düşünüyordum.sabahın 5 inde kaltım hani ilk idrarla olacakya,neyse yaptım ama degil dakikalar saniyeler bile geçmek bilmiyodu beklerken,eşim uyuyor ben ayakta gözlerimi ayırmadan bakıyorum ışığa falan tutuyorum yok anasını sattığım ikinci çizgi.yattım ama aklım hep onda uyuyamıyorumda.aradan 15 dk geçti bida bakayım dedim.bide ne göreyim 2. çizgi o kadar belirgin bir şekilde çıktı ki havalara uçtum.hemen koşup eşimi öpücüklerle uyandırdım.aşkım baba oluyorsun dedim.ikimizde o kadar mutluydukki birbirimize sarılarak huzurlu bir uykuya daldık.uyandıgımda içim içime sıgmıyordu elime aldım testi  birde ne göreyim ikinci çizgi kaybolup gitmişti bembeyazdı.o an ne kadar kötü oldum tahmin edersiniz. belki geç döllenmedir diye düşünüp 8. gününde ve 11. günündede yaptım hep negatifti sonuç. sonunda doktora gittim kan testindede negatifti.doktor yumurtlama olmamış bu ay ondan gecikti bu kadar adetin dedi. nihayet 14 gün gecikmenin ardından oldum.

>Gülbade<

ay allah kimseye yasatmasin bu duyguyu. ben sanirim kafayi yerdim, hem iki cizgi gör ve sonradan fosss.... allah göstermesin :amin: :amin:

sarisinn

bugün adet olmam gerekiyodu ama hala olmadım.bekliyorum ne gelen var ne giden.benim anlamadığım  bugün herkes bana hamile değilsen 10 saat sonrada olsa o çizgi çıkmaz.bilmiyorum kafam karışık

>Gülbade<

bi tane daha al yap canim. yada yarin git kan tesi yaptir

AککORTįє

Alıntı yapılan: perçem - 21 Temmuz , 2009, 17:48:04
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 21 Temmuz , 2009, 17:44:17

ilknurcum hayatım sen hamileydin galiba dimi nasıl gidiyor

evet canım 13 haftalık  :nazar: çok şükür yavaş yavaş düzelmeye başladı.mide bulantılarından ve nefes darlığından kurtuluyorum tam olarak geçmesede azaldı bunada şükür. sağlıklı olsunda bunlar gelip geçici  :) Allah isteyen herkese hayırlısyla nasip etsin bu duyguyu :amin:

AککORTįє

21 Temmuz , 2009, 21:16:53 #27 Son düzenlenme: 21 Temmuz , 2009, 21:22:20 iLkNuRR
Alıntı yapılan: sarışınn - 21 Temmuz , 2009, 20:56:24
bugün adet olmam gerekiyodu ama hala olmadım.bekliyorum ne gelen var ne giden.benim anlamadığım  bugün herkes bana hamile değilsen 10 saat sonrada olsa o çizgi çıkmaz.bilmiyorum kafam karışık

canım ne idrar testi al ne kan testi yaptır bekle bi kaç gün daha bekle bence ama yinede sen bilirsin tabi.

sarisinn

°♥° b@ş@k°♥°

BENDE ANLATAYIM O ZAMAN. TAM 8 AY DÜZENLİ ADET GÖRÜYORDUM. SONRA ABİMİN DÜĞÜNÜ OLDUĞU AY TAM 10 GÜN OLMADI. AMA EŞİM FALAN HERKES HAMİLE MUAMELESİ YAPIYO BANA. ABİMİN KINASI VAR BİZ SABAH HERKESE SÖLEYİP GİDİP KAN TESTİ YAPTIRDIK. AMA NASIL HEYECANLA BEKLİYORUM DİYORUM Kİ KESİN BU SEFER. SONUÇU ELİME ALDIM, HCG:0.001 ŞOK OLDUM OLAMAZ DEDİM YAAA MÜMKÜN DEĞİL.
AMA MÜMKÜNMÜŞ. BOZULDUĞUMUMA YANIYIM OLMAYIŞINAMI. ABİM BENDEN 8 AY SONRA EVLENDİ ONUN ÜSTÜNDEN 1,5 YIL GEÇTİ KARISI HAMİLE KALDI CİNSİYETİ BİLE BELLİ OLDU AMA BEN HALA GEBELİK TESTİ YAPIP HER AY MORS OLUYORUM.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...