22 Mayıs , 2024, 02:41:21

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

MERHABA

Başlatan zeynepduru, 20 Temmuz , 2009, 15:46:35

« önceki - sonraki »

zeynepduru

MERHABA SEVGILI ANNE ARKADASLARIM.24 NISANDA DOGUM YAPTIM BIR KIZIM OLDU ILK COCUGUM..GECEN AY ÖGRENDIK KI KIZIMIN BIR GÖZÜ GÖRMÜYOR.ELIMIZDEN GELEN HERSEYI YAPTIK AMA DOGUSTAN VE YAPACAK BISEY YOKMUS... BU KONU ILE ILGILI PAYLASACAKLARI OLAN ARKADASLAR BUNDAN SONRA NASIL BI YOL IZLEMELIYIM SIZCE

KADRİŞ

canım öncelikle hoş geldin  :flowers: yavrunu allah bağışlasın...çokkk geçmiş olsun.canım allahtan umut kesilmez çok klasik bir laftır ama çokta doğrudur.rabbimin kudreti o kadar büyükki o yoktan var eder...daha her şey için çok erken üzülmek için bile.hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun canım...bol bol dua etmekten başka elinden bir şey gelmez canım..... :amin: :amin: :amin: bu arada ben ist kadriye ....

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

can yine cannnn

Alıntı yapılan: zeynepduru - 20 Temmuz , 2009, 15:46:35
MERHABA SEVGILI ANNE ARKADASLARIM.24 NISANDA DOGUM YAPTIM BIR KIZIM OLDU ILK COCUGUM..GECEN AY ÖGRENDIK KI KIZIMIN BIR GÖZÜ GÖRMÜYOR.ELIMIZDEN GELEN HERSEYI YAPTIK AMA DOGUSTAN VE YAPACAK BISEY YOKMUS... BU KONU ILE ILGILI PAYLASACAKLARI OLAN ARKADASLAR BUNDAN SONRA NASIL BI YOL IZLEMELIYIM SIZCE

öncelikle hoşgeldin canım
çok geçmiş olsun rabbim sağlık sıhhat versin yavruna inşallah
kadriyeninde dediği gibi allahtan umut kesilmez hem tıp her geçen dakika ilerliyo sakın umudunu kaybetme çok öptüm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

perçem

Alıntı yapılan: zeynepduru - 20 Temmuz , 2009, 15:46:35

:opucuk: :opucuk:hoşgeldin canım çok geçmiş olsun ama arkadaşında dediği gibi tıp ilerledi allaha bol bol dua et canım allah yardımcın olsun arkadaşım
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

hoşgeldın aramıza canım

gecmıs olsun rabbım yavrnu sana bagıslasın

allahtan umut kesılmez ıns bır tedavı bulunur

:love9: :love7: :love9: