PÜF NOKTALARI

Başlatan fatma, 11 Ocak , 2007, 16:02:05

« önceki - sonraki »

Zeynep_Sena

bunubelkidebiliyorsunuzkizlar ama bilmeyende vardir pogaca ve boreklerinizinustune tekyumurtasarisideilde yumurta sarinisi yogurtlakaristirarak surun  hem yumurta harcamamis olurusnuz hemde boylece  daha yumusakoluyor

Zeynep_Sena

hamur mayaladimda legeninin kapagini kullanmiyorum bir posete sairiyorum hava almicak sekilde ve mikrodalga firinda koyuyorum ve agzini kapatiyorum firinin hava almiyoya firinlardaki buhar odalari gibi oluyo hemen hamurun mayasi geliyor

DİLVİN

Alıntı yapılan: Zeynep_Sena - 26 Nisan , 2010, 15:50:58
bunubelkidebiliyorsunuzkizlar ama bilmeyende vardir pogaca ve boreklerinizinustune tekyumurtasarisideilde yumurta sarinisi yogurtlakaristirarak surun  hem yumurta harcamamis olurusnuz hemde boylece  daha yumusakoluyor

BENDE ÖLE DENEDIM DAHA GÜZEL OLMUŞTU  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

kızlar benden de bir püüüüüüüüffff noktasıı

közlemelik kırmızı biberi yazın gazetenin üstünde hafifçe 1-2 gün kurutun sonra buzluğa atın

kışın dolma yapın tadı çok güzel oluyo taptaze duruyo dolapta

ertl

nette izledim ama denemedim

haşlanmış patatesleri  buzlu suya atarsanız kendiliğinden soyuluyo  :icon_thumright:

ertl

domatesleri soyarken kaynamış suda 1 2 dk bekletin elinizin deydiği yerin soyulduğunu göreceksiniz

ben hep  böyle yaparım  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

azrayağmur

Bir çoğumuz tavuk suyu tablet kullanıyor. en güzeli evde yapılanı  :laughing7:
haşladığınız tavuğun suyunu buzluklara dökün dondurucuya koyun istediğiniz kadar kullanın. hem sağlıklı hem kolay. hatta çorba yapmak için çokta pratik  :aferin:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

βαlκιz

Alıntı yapılan: azrayağmur - 12 Haziran , 2010, 14:51:33
Bir çoğumuz tavuk suyu tablet kullanıyor. en güzeli evde yapılanı  :laughing7:
haşladığınız tavuğun suyunu buzluklara dökün dondurucuya koyun istediğiniz kadar kullanın. hem sağlıklı hem kolay. hatta çorba yapmak için çokta pratik  :aferin:
bunu bazen yapıyorum eğer tavuk suyuyla bişey yapmıycaksam hemen kapalı kaba koyup dondurucuya koyuyorum
:icon_thumright: iyi oluyo hazırlarından iğreniyorum ben
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

#tugba#

30 Haziran , 2010, 14:00:59 #23 Son düzenlenme: 01 Temmuz , 2010, 18:49:45 #tugba#
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 12 Haziran , 2010, 15:01:28
Alıntı yapılan: azrayağmur - 12 Haziran , 2010, 14:51:33
Bir çoğumuz tavuk suyu tablet kullanıyor. en güzeli evde yapılanı  :laughing7:
haşladığınız tavuğun suyunu buzluklara dökün dondurucuya koyun istediğiniz kadar kullanın. hem sağlıklı hem kolay. hatta çorba yapmak için çokta pratik  :aferin:
bunu bazen yapıyorum eğer tavuk suyuyla bişey yapmıycaksam hemen kapalı kaba koyup dondurucuya koyuyorum
:icon_thumright: iyi oluyo hazırlarından iğreniyorum ben
bende bunu çok yapıyrum hatta marketde dondurucuya su koymak için boşetler satılıyo onlar daha kullanışlı onlardan kullanıyorum.
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...